mlody0072

Oficjalne
 • Zawartość

  695
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

mlody0072 wygrał w ostatnim dniu 27 Marzec

mlody0072 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

163 Excellent

O mlody0072

 • Urodziny 05.06.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://piersa.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrołęka

Ostatnio na profilu byli

4267 wyświetleń profilu
 1. Jakby kogoś interesowało stan indeksacji listy która jest monitorowana codziennie od 14 marca to wygląda to tak: a jeśli kogoś nie interesuje to przepraszam
 2. @r3ni Ogólne wszystkie linki które były wrzucone w czasie "nie działania" zostały przetworzone ponownie obecnie jest już wszystko wyprostowane także że leci na bieżąco. Napisz do mnie na maila i podaj login albo adres email jaki masz w systemie to przedłużę Ci konto.
 3. A tak wygląda test indexacji paczki klienta, jak widać sporo zależy od linków i nadal można uzyskać fajny stopień indexacji. (przed chwilą skończyło sprawdzać indeksację) na forum nie mogę dodać więcej załączników dlatego wrzucam na zewnętrzne.
 4. Jak to czym tylko sowim oprogramowaniem http://sklep.piersa.pl/?35,program-do-sprawdzania-indeksacji-google-–-indexchecker-v2 Plus tuziny prywatnych proxy z https://prywatne.proxylive.pl/
 5. Testowa paczka 17k linków 16 marca wrzucona do systemu.
 6. Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  Wczoraj i dziś wysłałem aktualizacje aplikacji lecz nie zdążyłem tego napisać na forum. Odezwij się do mnie na maila i napisz adres subdomeny gdzie będzie zainstalowana aplikacja to przydziela licencje.
 7. Już działa chwilowe problemy (grzebie na serwerze) został wdrożony nowy system indeksacji wszystkie paczki od 2 marca zostały ponownie wrzucone do przetworzenia na nowo.
 8. Tak wygląda status paczki testowej od 4 marca. trwa to zdecydowanie dłużej ale procenty idą w górę z dnia na dzień. Czyli 4 dni dopiero pokazują się jakieś efekty jest to lista z xneolikns.
 9. @ar4, @Dralik i inni - Google wyłączyło dodawanie linków przez add url a system głównie opierał się na tym mechanizmie co sparaliżowało system, sami wiecie że testowanie nowej metody musi trochę potrwać tak samo z pozycjonowaniem. Na paczkach testowych od wczoraj mamy lekkie wzrosty indeksacji także zdecydowaliśmy się uruchomić indeksowanie nową metodą dla wszystkich linków z systemu.
 10. Możliwe że Google przywróci ta funkcje ale jak będzie tego nie wiem Indekser wznowił pracę wszystkie linki są już przerobione i wszystko leci na bieżąco.
 11. Na razie szukamy rozwiązania już jest jedna metoda lecz wymaga wdrożenia jej czyli pewnie dopiero w niedziele/poniedziałek będzie to testowo działało. Musimy po obserwować co się indeksuje a jak wiadomo to chwile czasu potrzeba
 12. Wczoraj około godziny 17-18 zaobserwowaliśmy że Google nie przyjmuje kompletnie nic do indeksu znaczy się przez add url idzie wszystko dodać ale nie widać tego w indeksie Google, nie ma znaczenia czy to spam czy podstrony domen które mają po 8 lat. W związku z tym system został wstrzymany na aż Google zacznie wszystko indeksować.
 13. Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  Produkuję jeszcze raporty do PDF, także proszę o cierpliwość