mlody0072

Oficjalne
 • Zawartość

  712
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

mlody0072 wygrał w ostatnim dniu 5 Sierpień

mlody0072 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

181 Excellent

O mlody0072

 • Urodziny 05.06.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://piersa.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrołęka

Ostatnio na profilu byli

4453 wyświetleń profilu
 1. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  I tak padną po nocy . . .
 2. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Plany są i jakieś tam prace w tym kierunku czynię lecz za wcześnie aby o tym pisać.
 3. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @Aleksiejs Moja aplikacja ma się dobrze i nie ma żadnego problemu ze sprawdzaniem nawet na publicznych proxy po przełączeniu jej na http. Kolega ma na testy licencję i około 4000 fraz i przydzieliłem mu pakiet publicznych proxy to do godziny 14-15 ma wyniki już dla wszystkich stron/fraz. Ja testuję współdzielone proxy z http://buyproxies.org/ i tak naprawę współdzielone słabe ale support mają błyskawiczny Po odblokowaniu ich (przepisania captcha) działają dobrze, w aplikacji poprawiłem moduł odblokowywania proxy.
 4. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @stat4seo Ile miałeś proxy i ile fraz ? Ile zapytań poszło na pojedyncze proxy ?
 5. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Lepiej działać niż gadać ....
 6. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Chciałbym napisać że w ciągu kilku godzin postaram się przełączyć wszystkich klientów na nowe adresacje. Działam od 5 rano nad rozwiązaniem problemu i już widać światełko w tunelu. Lecz tak jak wspomniał @makauer trzeba trochę zmienić podejście udostępniania i zarządzania zasobami proxy aby nie można było monitorować jak niektórzy 5 -8 tyś fraz na 5 czy 10 proxy.
 7. mlody0072

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @MaxPan Wszystko leży i u mnie
 8. Witam Polskie proxy idealnie nadają do programów które monitorują pozycję stron w google. Jeśli zależy Ci na wiarygodnych wynikach programów monitorujących dla polskich fraz to ta oferta jest dla Ciebie. Najtańsze proxy w Polsce ! Ceny już od 12.60 zł brutto. Przy większych ilościach powyżej 1000 sztuk wycena indywidualna. Zapoznaj się z ofertą Polskie Proxy Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707 Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707 e-mail: bok@proxylive.pl
 9. mlody0072

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  @s_matysik Mecze 1/8 FINAŁU typujemy wyniki podstawowego regulaminowego czasu gry (koniec drugiej połowy)
 10. mlody0072

  Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  Na wszystkie pytania odpowiadam w ciągu kilku minut, każdy kto zada pytanie ma odpowiedz. (zobacz w temacie GIndex.me odpowiedz w ciągu niespełna 10 minut i rozwiązanie problemu). Teraz zobacz inny temat konkurencji i porównaj czasy odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania. (ostatnio też tam pisałeś ) (lecz nie piję nic do innych każdy ma swój model biznesowy) Mnie nie uraziłeś, każdy ma swoje zdanie na różne tematy ale mi tak jak i Mariuszowi lepiej się współpracuje z małymi firmami ponieważ są bardziej elastyczne i można się "dogadać" a z większymi firmami jest różnie czasem dobrze czasem źle. Co do aplikacji dużo osób używa jej i sobie chwali, niektórym się nie podoba, ale wszystkim nie dogodzi taki jest Świat taka jest Polska ale to dobrze bo każdy ma pracę i może wybierać w produktach. O aktualizacjach ostatnio nie piszę tutaj na forum tylko wszyscy je widzą bezpośrednio w aplikacji i pobierają.
 11. mlody0072

  Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  @Lesiu naprawdę nie wiem co Twój post ma wnosić do tematu ale dzięki za informacje z jakiego narzędzia korzystasz
 12. @ar4 podeślij mi na maila lub na PW numery paczek zaraz zobaczę co tam się dzieje. Z takimi problemami najlepiej jest pisać od razu na maila łatwiej mi znaleźć Was po adresie mailowym // edit paczka odnaleziona i już leci do indeksacji (dostałeś gratis w ramach rekompensaty)
 13. Witam wszystkich zgromadzonych Małe zmiany nastąpiły w formularzu dodawania linków. Obecnie są dwa formularze jeden do dodawania w formie txt i pliku oraz drugi do wrzucania kilku - kilkunastu plików na raz. Dodałem także możliwość ustawienia domyślnego pola dripfeed wiele osób pisało do mnie z prośbą o skasowanie paczki ponieważ miała być na 10 dni a poszła z parametrem 0 obecnie jest to wymagane pole. Możemy sobie zapisać tam domyślną wartość na przykład 1 i będzie nam wysyłało linki od razi. Kilka screenów zmiany dotyczą tylko Polskiej wersji językowej.
 14. Tak działa, mamy to wszystko monitorowane także spaliśmy spokojnie
 15. Biznes host ma przenosiny dziś maszyn między datacenter i przerwa ma potrwać około 3 godziny.