Delta

Forumowicze
 • Zawartość

  261
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 1. @okazwłoka odnośnie Twojego posta: myślałem, że dodawanie tekstów generowanych z synonimów jest niedozwolone, w jakim zatem celu mają one być dzielone na kilka kategorii: nie wystarczy samo: teksty generowane z synonimów? Chyba wystarczy taka informacja aby takie teksty wydawców, którzy starają się iść na skróty były odrzucane. PS. Czy odpisywałeś już może na wiadomości z wczorajszej poczty email.
 2. Witam, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl. Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni. Dostępne 50 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 3. Witam, Wynajmę punkty w systemie Statlink.pl. Cena 9zł netto za 1000 punktów. Dostępne 30 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 4. Witam, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl. Cena od 7zł netto za 1000 punktów. Dostępne 50 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 5. System ładnie się rozwija i oby tak dalej
 6. Witam, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl. Cena 8zł netto za 1000 punktów. Dostępne 50 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 7. Witam, Wynajmę punkty w systemie Statlink.pl. Cena 9zł netto za 1000 punktów. Dostępne 50 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 8. Mam nadzieję, że wysłany mailing dotrze do większej ilości osób i zachęci ich do skorzystania z systemu.
 9. Witam, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl. Cena 8zł netto za 1000 punktów. Dostępne 100 000 punktów. Wystawiam fakturę VAT. Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności. Kontakt: STRONIK ul. Nieduża 22/7 71-531 Szczecin NIP: 851-27-89-472 email: makskonto@gmail.com ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 10. i dodatkowo powołane, z obowiązkowych składek użytkowników systemu, ministerstwo do kontroli tej polityki i specjalne organy do ścigania nieuczciwych wynajmujących wyłamujących się ze ścisłych ustaleń cenowych Wiadomo, że każdy wydawca by sobie życzył aby cena była najwyższa, ale odwrotnie pozycjoner chciałby aby była ona najniższa. Ale niestety sztuczne regulowanie ceną się nie sprawdzi i trzeba to pozostawić prawu popytu i podaży.
 11. Księgowość online - Co polecacie?

  Potwierdzam informację na temat Infakt, info od wsparcia: "w tej chwili oferujemy usługi księgowe i program do księgowości wyłącznie dla jednoosobowych działalności gospodarczych". Można skorzystać z ich programu do fakturowania a księgowość trzeba już sobie załatwić gdzie indziej.
 12. Infakt, wprowadził niedawno opcję wysyłania deklaracji VAT do urzędu skarbowego bezpośrednio z programu, co jest dużym ułatwieniem, nie trzeba już korzystać z systemu eDeklaracje lub tracić czasu na osobiste wizyty w skarbówce.
 13. Program do faktur

  Polecam program do fakturowania i księgowości INFAKT. Korzystam z niego już wiele miesięcy i jest bardzo dobry. Ma wiele funkcji, jest intuicyjny i w każdej chwili możemy zwrócić się z jakimś zapytaniem do ich księgowych albo poprzez chat online albo emaila. Zachęcam do rejestracji i wypróbowania programu z ref LINK tego linka - jest 20% rabatu na abonament.
 14. Księgowość online

  Również polecam INFAKT. Korzystam z ich serwisu już prawie 2 lata i jestem jak najbardziej zadowolony. Szczególnie przydatna jest pomoc ich księgowych. Miałem do nich kilka zapytań i za każdym razem otrzymywałem wyczerpującą odpowiedź. Ich panel jest bardzo intuicyjny i jeżeli Twoja księgowość nie jest skomplikowana to nie potrzebna jest dodatkowa księgowa. Rejestrując się z adresu - INFAKT można otrzymać 20% rabatu na abonament.
 15. @ Prolink skoro wszyscy mówią, że w wyszukiwarce nie ma podstron dla stron dodanych w ostatnim czasie, a Ty nadal upierasz się że wszystko jest w porządku to albo nie widzisz problemu (mało prawdopodobne) albo cały czas starasz się udawać że nie ma problemu i wymyślać różne powody (najbardziej prawdopodobne). Jeżeli jednak jakimś cudem nie widzisz w czym tkwi problem to podam go na tacy wraz w obrazkami aby wszyscy mogli to sami sprawdzić i potwierdzić błąd systemu. 1. Po wejściu do wyszukiwarki wpisuję słowo "może" które jest bardzo popularne i występuje praktycznie na każdej stronie/podstronie. 2. Wyskakuje pełno serwisów, jedne dawno dodane, inne niedawno. 3. Plusikiem rozwijam listę podstron dla strony dodanej wcześniej (przed wystąpieniem problemu). Oto efekt: Widzimy, że pojawiło nam się pełno podstron z zadanym słowem kluczowym. Na tej stronie wyników jest ich 10 a mamy 11 podstron, wiec będzie ich ze 100. 4. Teraz znajdujemy stronę która została dodana niedawno, taka która ma oznaczenie 'new' i oto jaki mamy efekt: Co widzimy? Jedynie stronę główną i ani jednej podstrony. Sprawdzałem wiele takich stron i wynik jest identyczny (żeby ktoś nie zarzucił mi że wybrałem 1 stronę). Można to sprawdzić samemu. Tak więc problem jak widać jest. Pytanie tylko czy będzie rozwiązany czy nadal zamiatany pod dywan, ale to może doprowadzić to upadku systemu z braku dopływu stron i kupowania linków na nowych podstronach.