Jump to content

Modliszka

Forumowicze
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About Modliszka

 • Birthday 06/04/1989

Recent Profile Visitors

133 profile views

Modliszka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Czytałem Paweł, czytałem - ten wątek szczególnie bo od dopiero niedawna mi przechodzą opinie Google. A z moją odpowiedzią, "Google" chodziło mi o to, że oni mają już taki system - wsadzą sobie tylko reklamy lokalne - do map i mają SWL. A o projekcie, o którym Ty mówisz, że wiesz, kto co i za ile - nic nie wiem
 2. W sumie masz rację - nie pomyślałem w ten sposób 🙂 przyznaję rację i przyznaję się do błędu.
 3. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji to proponuję wziąć oferty kilku-kilkunastu firm i porównać co wykonają za XXXX PLN 🙂 Jak raportują i co raportują. Na opinie w Google/stronach - nie patrz.
 4. Twitter także polecam. Generalnie działam w ten sposób (dla nowych domen): 1. Rejestruje domenę, 2. Podpinam pod hosting, 3. Instaluje Wordpressa z wtyczkami SEO, 4. Tworzę treści (5 tekstów po 1500 znaków nawet) stronę, linkowane wewnetrzne, menu, podpinam Twittera, sitemape to wszystko ląduje w Google Search Console. Dzień i mam zaindeksowaną stronke. Niekiedy też odpytuję na sztywno site:nazwadomeny lub uruchamiam testy Google albo wrzucam do webhistory.
 5. Widocznie wiedzą jak to zrobić i robią to z głową Jednak jak jestem z tych osób co uważają jak @okazwłoka
 6. Hej, czy są jakieś plany, nowości w planach, które zawitają do systemu w tym roku?
 7. Dzięki Paweł za wskazówkę 🙂 Jakże cieszę się, że postawiłem ten znak zapytania na końcu
 8. Dlaczego uważasz, że nie powinno być podziału? Czyli tak samo jak nie powinno być przedziałów dla palących i niepalących? Zgadzam się - zastraszanie to zły, chyba najgorszy, sposób.
 9. Google sukcesywnie odcina coraz to kolejne metody na 'fejkowe konta' Ale w końcu ktoś spróbuje i się uda - chętnie pomogę 🙂 Spróbować warto.
 10. Przy sklepach - jeszcze jestem w stanie zrozumieć gdy są tysiące produktów. Ale przy prostych stronach? Znacznie ma chyba marginalne?
 11. Dzięki! Będę testował. Na pewno się podzielę jak będą jakieś wnioski 🙂
 12. D Dziękuję za informacje 🙂 Naświetlę może konkretniej, jak to u mnie wygląda: Mam 8 projektów. Każdy projekt = inna domena. Łącznie, na wszystkie projekty mam 50k punktów, obecnie na minusie mam jakieś -1k. "ile linków": 21, "Ile przydzielono: 207" (dane łączne) Nie mam ustawionego "no limit". Myślę, że 50k punktów na tyle linków to dość dużo zjadło - a może się mylę? Nie mam ustawionej także opcji "tylko strony główne", ba, teraz wyłączyłem nawet opcje "publikuj także na stronach głównych" aby punkty mi wróciły. Stąd mój pomysł żeby dać bardziej ogólne kategorie, bo może te specyficzne Turystyka i Noclegi, Kultura, Sztuka itd są bardzo ograniczone, a co tez idzie - bardzo zjadają punkty.
 13. Dziękuję za wskazówkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy