Jump to content

Marcink54

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Dzieli Cię od tego - jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieniło - jeszcze 14 postów. "
 2. Za to Cię szanuję. Poczucie wyższości, przekonanie o własnej nieomylności, duża doza emocji w postach, roszczeniowa postawa, hipokryzja, wyzwiska. Jeszcze brakuje jakiejś małej martyrologii i może ktoś o tobie napisze książkę, lub sama ją napijesz, bo przecież jesteś najlepszą copywriterką.
 3. W którym momencie wspominała, że owe prywatne zlecenia, realizuje za pośrednictwem platformy?
 4. W związku z epidemią koronawirusa, kurs znaku bez spacji poszybował w dół 😷
 5. Inb4: Dziękuję użytkownikom: oryginalny nick oraz pawig, za odpowiedzi na moje pytania. Zamówienie o ID 108725, trochę mnie przeraża. Nie jestem przekonany, czy zlecenia w stylu: "podszyj się pod klienta i napisz mi pozytywną opinię na portalu X", powinny się pojawiać na GC. Wiem, że jako copy, często i gęsto piszemy teksty na strony sklepów i do katalogów, ale między pisaniem tekstu wychwalającego dany produkt, a fałszowaniem opinii na innych stronach, jest jednak wyraźna granica.
 6. Mógłby mnie ktoś oświecić, czym są tagi "div" oraz "p", przez którymi przestrzega jeden zleceniodawca?
 7. Witam forumowiczów i serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby, które udzielały się w tym wątku. Wasze wpisy, pomogły mi lepiej zapoznać się z platformą, a zarazem odpowiedziały na niektóre pytania. Naprawdę to doceniam. Pierwszą rzeczą, którą chciałbym o sobie powiedzieć, jest to, że lubię narzekać, wobec tego, jeśli kogoś nie interesuje mój lament, bardzo proszę o rozpoczęcie czytania, od pogrubionego fragmentu, ponieważ mam jeszcze jedno pytanie, na które dotychczas nie znalazłem odpowiedzi. Po ośmiu napisanych tekstach, byłem dosyć optymistycznie nastawiony, zero odrzutów, zero poprawek, cztery oceny "5". Dodało mi to ogromnej pewności siebie. Zacząłem działać na tej platformie, nie będąc pewnym, czy w ogóle potrafię pisać na tyle dobrze, aby ktokolwiek chciał płacić za to, co jestem w stanie przygotować. Dwa ostatnie teksty, które miały mi umożliwić dostęp do lepiej płatnych zleceń, zostały ocenione na 4, co sprawiło, że moja średnia spadła poniżej wymaganej. Zdaję sobie sprawę, że ten limit dotyczy wszystkich i w dłuższej perspektywie, osiągnięcie tej średniej, nie będzie wielkim wyzwaniem. Mimo to, złapałem straszną blokadę. Nie wiem czy ktoś też tak miał. Strach cokolwiek napisać, bo jeszcze ktoś sobie wymyśli literówkę i obniży ocenę. System ocen, oprócz oczywiście weryfikacji, miał motywować copywriterów, do większej dbałości o poziom tekstów - w moim przypadku, niestety efekt odwrotny. nawet do najbardziej banalnych zleceń się przykładałem, nierzadko czytając gotowy tekst 10 razy (sic!), teraz nie mogę się zmusić, żeby zacząć cokolwiek. Zapytam wprost - warto się spinać? Czy te zlecenia o budżecie powyżej 9zł/1000 są widoczne, czy może jest to rarytas dla osób, które wstają wcześnie rano i często odświeżają stronę? Niezależnie od odpowiedzi, poziom moich tekstów nie spadnie, ale nie chciałbym mieć wygórowanych oczekiwań, bo może się okazać, że lepiej płatne zlecenia są jak ufo, niby każdy słyszał, a tylko niektórym, dane było zobaczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy