Jump to content

sxldsxxl

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Czy dobrze zrozumiałem? Ten portal blokuje konto po uzyskaniu 10 punktów karnych? Wiem, że powielam Twoją wypowiedź, jednak jestem nieco zdumiony :D. Dostajesz 10 pkt i masz zablokowane konto z automatu na 60 dni? Te punkty są jakoś usuwane?
 2. Chciałem się Was zapytać, czy spotkaliście się na GC z taką sytuacją, że system odrzucił tekst z powodu braku unikalności? Właściwie spotkało mnie to pierwszy raz i to w przypadku precla, dlatego też nie będę nad tym ubolewał. W poszukiwaniu przyczyny wrzuciłem jednak tekst w kilka narzędzi internetowych, które rzekomo sprawdzają unikalność. Nic nie wykazały. Być może darmowe narzędzia nie są zbyt dobrymi wzorcami. Można mieć po prostu pecha i w relatywnie krótkiej treści użyć przypadkowo podobnych słów w podobnych szyku, które już krążą po sieci? 😅
 3. Zanim ktoś wysnuje kolejne genialne stwierdzenie, to tylko zostawię tu wiadomość dotyczącą tego, że żadnej umowy nie podpisałem. Bawcie się dalej swoją fantastyczną dedukcją.
 4. Cześć. Czy punkty karne zdobyte na stronie pozostają z nami na zawsze i w pewnym momencie jest po prostu szansa na otrzymanie blokady, gdy zawali się kilka zleceń pod rząd?
 5. Przepraszam, że nie na temat. Czy nie szwankuje wam automatyczna akceptacja po siedmiu dniach? Bo u mnie wisi zlecenie, które powinno już przejść pomimo tego, że zleceniodawca nie zwrócił na nie uwagi. A co do wątku ze zleceniami. To tak. Nie przypominam sobie, żeby przewinęło się kiedykolwiek poniżej 50-100 w ciągu całego dnia. Dodam jeszcze, że stawki za długość tekstów niezwykle nieatrakcyjne i potencjalnie zmuszają do pracy za przysłowiową miskę ryżu. Z drugiej strony też nie mogę się zanadto dziwić. Zleceniodawca widzi, że prawie nie ma pracy, więc wystawia za 16pln teksty 6k znaków...
 6. Mogę z ciekawości zapytać gdzie płacą za precle więcej? Ja wcale nie mówię tego w przypływie złośliwości lub cynizmu. Po prostu nie spotkałem się z droższymi preclami szczerze mówiąc na innych portalach.
 7. Cześć, czy jest jakiś termin, w którym napisane i zatwierdzone przez moderację teksty muszą zostać sprawdzone? Od niedawna zacząłem pisać w Textbookers, żeby sprawdzić działanie tego portalu i zastanawiam się nad tym, czy sprawnie przechodzi tutaj kwestia sprawdzania tekstów. Napisałem już trochę precli i zaplecza w ramach przetestowania serwisu. Niektóre przeszły bez problemu. Niektóre wiszą prawie 80h. Jak to wygląda w praktyce? Czy jest jakiś maksymalny czas na akceptację?
 8. Przepraszam jeżeli kilka kart temu było poruszane. Czy to jest stawka brutto?
 9. Też zaczynam zauważać więcej zleceń o niskich kwotach. Coś o godnej dla copywritera stawce to coraz częściej biały kruk. Generalnie nie miałbym z tym aż tak dużego problemu, jednak zwróćmy uwagę na to, że na GC i tak stawki oferowane przez zleceniodawców nie powalają. Mam za sobą dopiero kilkaset zleceń na tej platformie, jednak wpaść na coś powyżej 9zł/1000zzs to naprawdę dzień dziecka. Teraz widzę pod oznaczeniami tekstu "wysokiej jakości" ceny 6-7zł/1000zzs.
 10. To naturalne, że trudno byłoby postawić jakąś konkretną granicę między umowną jakością "średnią" i "wysoką". Jeżeli już dogadywać się między takimi różnicami, to chyba jedynie indywidualnie między klientem i copywriterem. Z tym że widać już kwiatki w postaci precla, którego opis wymagań został wywindowany na 1500 znaków. 🤔 Nie chcę tutaj w zasadzie narzekać, bo o ile kiepsko wygląda, to ufam, że osoby zajmujące się serwisem miały w tym jakiś cel i być może w przyszłości ta transformacja czemuś posłuży. Na razie warto obserwować, zmiany nie zawsze muszą wyjść na gorsze.
 11. Ciekawi mnie tylko czy coś się wkrótce poprawi. Niekiedy w środku miesiąca było ponad 300 zleceń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy