plamster

Forumowicze
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

plamster last won the day on November 25 2018

plamster had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Czyli jak się skończyło? Generalnie tekst wysłałem dwa razy. Na początku system odrzucił więc pomyślałem, ze chwilowa awaria ( tekst pisałem sam...) za drugim razem też odrzucił. Niby powinienem mieć tekstów poniżej 9 zł a jednak mam... Szkoda mi czasu i tych kilkunastu złotych...
 2. Witam mam pewien problem, otóż system ciągle odrzuca mi moje tekstry tweirdząc ze jest nieunilany... to niemozliwe ponieważ teksty pisałem sam, nie kopiowałem treści... Da się to naprawić? Tym samym straciłem mozliwość pisania lepszych tekstów i poświęcony czas na napisanie go. Teraz pewnie ktoś inny go napisze.
 3. @WDK2 Dzięki za chęci, ale nadal nie umiem :P Chyba to nie działa u mnie jak powinno
 4. Może mi ktoś wyjaśnić, jak poprawnie wkleić zdjęcie z freestocka ?
 5. A ja myślę, że skoro GC i niektórzy starają się znaleźć jakiś magiczny złoty środek w postaci różnych konfiguracji systemu ocen, oznacza że po prostu system ocen się nie sprawdza. Jeśli byłby taki dobry, to nie musielibyście teraz kombinować jak to jakoś "ulepszyć". Zaczyna się wymyślanie na siłę jak to wszytsko ustawić, a to tylko spowoduje niezły bałagan. W ten sposób zniechęci się nowych zleceniodawców i piszących. Obecny system jest jaki jest, ale po paru miesiącach praktyki wszystko by się samo dotarło. Ponadto GC twierdzi, że chce być inny niż konkurencja. A u konkurencji istnieją oceny i stawki uzależnione od wysokości średniej. Widzę tu pewną niekonsekwencje. Nie bez powodu ludzie uciekają od TB.
 6. Decyzja o ocenach jest ostateczna? Bo mam nadzieje, że zostanie uwzględniona opinia większości według której system ocen jest niesprawiedliwy i generalnie nie ma wpływu na jakość tekstów... Wszyscy już to powtarzają, a oceny nie są obiektywnym miernikiem jakości tekstów tak jak mysli GC. Teksty zawsze można odrzucić jesli w ogóle nie odpowiadają klientowi. Nie wpłynie to ani na szybkość realizacji ani na jakość... Myśle też, że słaba jakość tekstów zależy od stawki jaka proponują klienci( nie zdają sobie sprawy z tego, że im mniejsza tym na nic świetnego nie mogą liczyć) oraz braku precyzji opisywanych zleceń. Zdarza sie też tak, że nawet po dokładnym spełnieniu wymagań tekst idzie do poprawy z poleceniem dodania jeszcze czegos nowego co uzasadniałoby lepszą kwote brutto niż była pierwotnie.
 7. Cześć. Sporo osób mówi, że są zlecenia które po prostu są wręcz śmieszne jeśli chodzi i stawki i ilość znaków. W takim razie nie ma jakiejs opcji zgłaszania takich tekstów przez użytkowników ? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba bardziej doświadczeni maja taką opcje co nie? Chodzi o takie teksty jak: https://panel.goodcontent.pl/campaign/list/52661
 8. Jak się nie mylę, jedyną opcją jest wtedy dogadanie się żeby dał Ci zlecenie prywatne. W sytuacji w której klient zleca tekst na 3 tyś znaków a Ty realizujesz tekst na umówiona ilosć znaków, a potem żąda w ramach tego samego zlecenia większej liczby znaków, to można powiedzieć że chciał troche naciągnąć zasady.
 9. Właśnie też miałem zaproponować rozwiązanie, które polegałoby na tym, że w panelu zleceniodawcy pojawiła się jakaś zakładka jak zlecać teksty w której można by zasugerować delikatnie, że czym bardziej wymagający tekst tym stawka powinna być większa i nie chodzi tu tylko o ludzii któzy to piszą, lecz także o samych zleceniodawców, aby się potem nie dziwili i nie zniechęcali na GoodContent, że ich tekst który zamówili ciągle wisi do zrobienia. Można także podać przykładowe propozycje jak napisac wytyczne zlecenia. Rozumiem że zleceniodawcy mają różne potrzeby i czasami dają wolna ręke o czym copy mają pisać i jak, ale myśle, że da się to zasugerować w jakiś mało inwazyjny sposób.
 10. Nie rozumiem też sensu tych tesktów próbnych. Wiszą i wiszą nikt raczej nie chce ich robić...
 11. Racja, bo już sobie wyobraziłem różne próby oszukania systemu
 12. A co do giłedy na GC. To czy odrzucone teksty, które tam trafią, nie spowodują zepsucia rynku? Bo z tego co się orientuje, ktoś wspominał, aby sprzedawać je za niższa kwotę. Taki jest plan czy to tylko koncepcja? Według mnie powinny one trafiać na giełdę w takiej cenie jak ktoś zlecił.
 13. Czyli jesli nie będzie dyskusyjne, to już całkowice droga zamknięta tak? I to będzie zależało od uznania administracji ? W przypadku bardziej merytorycznych tekstów, które wymagają jakiejś wiedzy nawet fachowej, to ocena tekstu przez osobę niekompetentną będzie bardzo wątpliwa.
 14. Smieszy mnie ten wymóg tekstu próbnego przy tekście na 37500 znaków ze spacjami
 15. Tak na prawdę, to żadna modyfikacja systemu ocen nie spowoduje, że będzie to w 100% sprawiedliwe i rzetelne. Wynika to z tego, że jak zleceniodawca będzie uparty, to uzasadni dosłownie każdą negatywną ocenę a wtedy możliwość odowłania na korzyść jest w sumie niemożliwa...