plamster

Forumowicze
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

plamster wygrał w ostatnim dniu 25 Listopad 2018

plamster ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

121 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Sporo osób mówi, że są zlecenia które po prostu są wręcz śmieszne jeśli chodzi i stawki i ilość znaków. W takim razie nie ma jakiejs opcji zgłaszania takich tekstów przez użytkowników ? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba bardziej doświadczeni maja taką opcje co nie? Chodzi o takie teksty jak: https://panel.goodcontent.pl/campaign/list/52661
 2. Jak się nie mylę, jedyną opcją jest wtedy dogadanie się żeby dał Ci zlecenie prywatne. W sytuacji w której klient zleca tekst na 3 tyś znaków a Ty realizujesz tekst na umówiona ilosć znaków, a potem żąda w ramach tego samego zlecenia większej liczby znaków, to można powiedzieć że chciał troche naciągnąć zasady.
 3. Właśnie też miałem zaproponować rozwiązanie, które polegałoby na tym, że w panelu zleceniodawcy pojawiła się jakaś zakładka jak zlecać teksty w której można by zasugerować delikatnie, że czym bardziej wymagający tekst tym stawka powinna być większa i nie chodzi tu tylko o ludzii któzy to piszą, lecz także o samych zleceniodawców, aby się potem nie dziwili i nie zniechęcali na GoodContent, że ich tekst który zamówili ciągle wisi do zrobienia. Można także podać przykładowe propozycje jak napisac wytyczne zlecenia. Rozumiem że zleceniodawcy mają różne potrzeby i czasami dają wolna ręke o czym copy mają pisać i jak, ale myśle, że da się to zasugerować w jakiś mało inwazyjny sposób.
 4. Nie rozumiem też sensu tych tesktów próbnych. Wiszą i wiszą nikt raczej nie chce ich robić...
 5. Racja, bo już sobie wyobraziłem różne próby oszukania systemu
 6. A co do giłedy na GC. To czy odrzucone teksty, które tam trafią, nie spowodują zepsucia rynku? Bo z tego co się orientuje, ktoś wspominał, aby sprzedawać je za niższa kwotę. Taki jest plan czy to tylko koncepcja? Według mnie powinny one trafiać na giełdę w takiej cenie jak ktoś zlecił.
 7. Czyli jesli nie będzie dyskusyjne, to już całkowice droga zamknięta tak? I to będzie zależało od uznania administracji ? W przypadku bardziej merytorycznych tekstów, które wymagają jakiejś wiedzy nawet fachowej, to ocena tekstu przez osobę niekompetentną będzie bardzo wątpliwa.
 8. Smieszy mnie ten wymóg tekstu próbnego przy tekście na 37500 znaków ze spacjami
 9. Tak na prawdę, to żadna modyfikacja systemu ocen nie spowoduje, że będzie to w 100% sprawiedliwe i rzetelne. Wynika to z tego, że jak zleceniodawca będzie uparty, to uzasadni dosłownie każdą negatywną ocenę a wtedy możliwość odowłania na korzyść jest w sumie niemożliwa...
 10. Zastanawia mnie po co w ogóle ten system ocen? To zwykła próba przepchnięcia tego na siłę... Nie lepiej uzależnić dostęp do lepszych tekstów od "stażu pracy" na który składa się ilość napisanych tekstów, procent odrzuconych ,czasu bycia członkiem GC i ilości tekstów w ciągu miesiąca ? Zamiast 25 tekstów w ogóle, zamieńmy to na np. +60( przykładowo) miesięcznie. Wtedy wiadomo że taka osoba pisze "zawodowo". Pozdrawiam.
 11. Też mam taką nadzieje, że system ocen zostanie porzucony raz na zawsze. Lepiej jest rozwinąć i udoskonalić mozliwości przekazania tekstu do poprawy. Z resztą na dłuższą metę będzie to działało na szkodę tych lepszych piszących, a ucierpi także serwis, bo raczej wtedy lepije płatne zlecenia nie będą zbyt szybko i dobrze zrealizowane. Mam nadzieje że ten system sie nie utrzyma... W szczególności gdy GoodContent twierdzi, że chce być inny niż konkurencja ( i dobrze ), ale tam system ocen sie nie sprawdza i jest przyczyną niezadowolenia właśnie ze względu na nierzetelne ocenianie.
 12. @GoodContent.pl Często powtarzacie, że chcecie być inni niż konkurencja na rynku. Z tego powodu należy zrezygnować z sytemu ocen w jakiejkowliek postaci... tak jak już ktoś wspominał często oceny są wystawiane na chybił trafił, a procedura odwoławcza poprzez maile będzie uciążliwa. Zniechęcą się nawet najlepsi copy na GC z najdłuższym stażem. Rozumiem że chodzi tutaj o wynagradzanie tych piszących co robią to najlepiej. Dlatego lepiej zrezygnować z ocen, a dostęp do lepszych tekstów niech będzie należał do copy, którzy mają już za sobą kilkadziesiąt tekstów przy czym brać się powinno pod uwagę ilość np. w procentach tych odrzuconych i od tego uzależnić dostęp do lepiej płatnych. Zamiast ocen lepiej zadziała staż piszącego... Generalnie szkoda, że GC postawiło piszących w tak niewygodnej sytuacji początkowo brak stawki minimalnej i tekstów próbnych a teraz postawienie przed faktem dokonanym.
 13. Ja tak mam gdy źle wpiszę hasło albo login . Próbowałeś na innej przegladarce?
 14. Witam Mam kolejne krótkie pytanie. Jak dobrze pamiętam, kiedyś GC mówił coś o jakiejś zmianie wysokości stawek o 35 % a także o innych rozwiązaniach. Już zostały wprowadzone, bo się nie orientuję.