Splatt28

Forumowicze
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

O Splatt28

 • Urodziny 16.09.1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Radom

Ostatnie wizyty

360 wyświetleń profilu
 1. Jaki vps

  Szukam jakiegoś vps'a do trzymania stron i jakichś usług specjalistycznych. Musi dać rade z takimi "wymaganiami". Czy coś oprócz ovh i swits polecacie? System Operacyjny Debian Jessie PHP 5.6 Serwer WWW nginx Serwer poczty postfix Baza danych mysql 5.6+ Przeglądarki internetowe Chrome (ostatnia stabilna) Internet Explorer 9.0, 10.0, 11.0 Firefox (ostatnia stabilna) Safari (Mac OS X, ostatnia stabilna) Uwaga: Jeżeli masz wyłączone w przeglądarce JavaScript lub korzystasz z narzędzi w stylu NoScript, musisz pozwolić na używanie skryptów w Mnumi, aby móc w pełni korzystać z Mnumi.
 2. Z pierwszym stwierdzeniem bym nie przesadzał - linkowanie wewnętrzne pomaga, jeżeli jedna podstrona jest dobrze zlinkowana to reszta też lepiej wygląda, ale linkując tylko jedną strone i jedno słowo kluczowe nie ma opcji, żeby nagle wszystkie podstrony były w top 10 dla swojej frazy. No chyba, że te frazy są ultra lokalne i nie masz większej konkurencji. Google ulotki, plakatu czy reklamy nie przeczyta Ale normalne, że jeżeli przez to ludzie zaczną udostępniać Twoją stronę na forach/blogach serpy się poprawią.
 3. Narzędzie do fraz

  Dzięki czyli nic nowego co bym nie znał
 4. Narzędzie do fraz

  Szukam narzędzia, które pokaże mi ilości wyszukiwań frazy w krajach, coś ala google trends.
 5. 1. Nie ma znaczenia, linkowanie wewnętrzne i dobra treść na stronie 2. Just google things...Roboty znalazły, przeszukały, podpisały i gdzieś już to siedzi. To, że Ty nic nie zrobiłeś nie oznacza, że Google też nic nie zrobiło.
 6. Pytanie może proste, a może nie wykonalne. Wklepują w gugle frazę moja strona jest na pierwszym miejscu - wspaniale, ale że jest to sklep, który ma swoje działalności na pakamerze itd to 2 i 3 miejsce zajmują własnie te strony. Czy istnieje możliwość wyindexowania tych stron dla dokładnie tej frazy? http://lmgtfy.com/?q=mukko tutaj opisywany przykład.
 7. Facebook niedomaga

  Mi śmiga non stop - a uwierzcie korzystam mocno ;D
 8. Wstawianie dwóch zdjęć z napisem obok siebie

  Bo lepiej jest się uczyć nieefektywności? Po to są frameworki, żeby z nich korzystać - normalne, że dobrze wiedzieć co one tak naprawdę robią z kodem itd. Ale wszystko można przeczytać i wcale nie trzeba się męczyć z ustawianiem szerokości na procenty i floatami...
 9. Wstawianie dwóch zdjęć z napisem obok siebie

  Jak już się uczysz to ucz się porządnie i ogarnij bootstrapa, wtedy takie działania to luzik
 10. Search Console - zmiana na https

  Dodaj https zostaw http, gsc zaleca mieć wszystkie "wersje" strony.
 11. Przekierowania

  Taaa już namieszałem we wszystkim i usunąłem całego wp wgrałem na nowo itd. Więc moja głupota przepadła Tak zrobiłem Tak zrobię