Splatt28

Forumowicze
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

O Splatt28

 • Urodziny 16.09.1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Radom

Ostatnio na profilu byli

464 wyświetleń profilu
 1. Splatt28

  Znikające wyniki wyszukiwania

  To że coś jest zaindeksowane nie oznacza że trafi do top100, a co dopiero top10. Nie chce być nie miły czy coś w tym stylu. Po prostu radzę przejrzeć tematy na tym forum i wtedy dowiesz się więcej jak dokładnie to wszystko działa. Bo aktualnie pokazujesz, że nie wiesz za dużo, a nauke chcesz rozpocząć od środka.
 2. Splatt28

  Znikające wyniki wyszukiwania

  Nie żebym się czepiał o to że prowadzisz klienta w temacie pozycjonowania bez wiedzy o seo. Chodzi o linki do Twojej podstrony ze stron trzecich. Google stwierdziło że sobie zaindeksuje, a teraz nie chce bo nie widzi potrzeby - życie
 3. Ok, dzięki panowie Większości informacji byłem świadom i własnie na podstawie większych sklepów byłem ciekawy jak to działa i czy bardzo się na tym traci W każdym razie problem został rozwiązany usunięciem tych wpisów i wrzuceniem ich w podstronę wyjaśniającą produkcje. Dziękuje jeszcze raz za podzielenie sie wiedzą
 4. No właśnie dlatego tutaj mam zagwostkę jak sobie z tym poradzić. Wiem że duplikaty są złe ale w takim przypadku jest to treść wymagana na stronie. I pytanie czy mógłbym jakoś oznaczyć taki fragment tekstu, żeby google to omijało?
 5. Witam, jestem w kropce odnośnie jednego tematu, który w większości pojawia się na sklepach. Czy powinienem się przejmować opisami, które są takie samie na 100 produktach? Jak bardzo negatywnie może to wpłynąć na pozycję na googlach? Chodzi tu dokładnie o dodatkowy opis produktu na przykład o tym z jakiego materiału jest wykonany, czyli nie jest to główny opis produktu, który dla każdego produktu jest unikalny, a taka pierdoła trzy zdaniowa.
 6. Splatt28

  Migracja z http na https

  No jak strona była źle napisana i wszędzie były powstawiane na sztywno odnośniki http:// to wtyczka w sumie robi całą robotę, ale no ze wszstkiego trzeba umieć korzystać bo potrafi czasami tak zamieszać że strona nie wstanie
 7. Splatt28

  Migracja z http na https

  Simple ssl czasami radzi sobie z takimi odwołaniami i równie że modyfikuje. Zmień adres witryny w ustawieniach wp z http na https, przekieruj http na https i będzie działać. a jeżeli strona nie jest ogromna i nie masz bloga z duża ilością wpisów to jest ona zbędna, bo zdarza się że zrobi ona więcej szkód niż pożytku.
 8. Splatt28

  Contact form - zaznacz wszystko

  Na przykład tak: https://www.sanwebe.com/2014/01/how-to-select-all-deselect-checkboxes-jquery
 9. Splatt28

  Jaki vps

  Szukam jakiegoś vps'a do trzymania stron i jakichś usług specjalistycznych. Musi dać rade z takimi "wymaganiami". Czy coś oprócz ovh i swits polecacie? System Operacyjny Debian Jessie PHP 5.6 Serwer WWW nginx Serwer poczty postfix Baza danych mysql 5.6+ Przeglądarki internetowe Chrome (ostatnia stabilna) Internet Explorer 9.0, 10.0, 11.0 Firefox (ostatnia stabilna) Safari (Mac OS X, ostatnia stabilna) Uwaga: Jeżeli masz wyłączone w przeglądarce JavaScript lub korzystasz z narzędzi w stylu NoScript, musisz pozwolić na używanie skryptów w Mnumi, aby móc w pełni korzystać z Mnumi.
 10. Z pierwszym stwierdzeniem bym nie przesadzał - linkowanie wewnętrzne pomaga, jeżeli jedna podstrona jest dobrze zlinkowana to reszta też lepiej wygląda, ale linkując tylko jedną strone i jedno słowo kluczowe nie ma opcji, żeby nagle wszystkie podstrony były w top 10 dla swojej frazy. No chyba, że te frazy są ultra lokalne i nie masz większej konkurencji. Google ulotki, plakatu czy reklamy nie przeczyta Ale normalne, że jeżeli przez to ludzie zaczną udostępniać Twoją stronę na forach/blogach serpy się poprawią.
 11. Splatt28

  Narzędzie do fraz

  Dzięki czyli nic nowego co bym nie znał