Jump to content

NowyWmiescie

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

893 profile views
 1. Witam, od ponad 2 miesięcy pozycjonuje stronę i mimo sporej ilości, dobrej jakości linków oraz optymalizacji strona stoi cały czas w okolicach trzeciej dziesiątki. Ostatnio okazało się że serwer na którym się znajduje jest na popularnej SPAM liście. Czy może mieć to wpływ na słabe wyniki pozycjonowania? Czy Google bierze pod uwagę reputację IP serwera?
 2. Ja od jakiegoś czasu korzystam z linkody.com.
 3. Niestety problem ponownie powrócił i od 2 dni 0 pobrań. Chyba powoli trzeba szukać innego SWL do dopalania linków. Macie jakieś propozycje?
 4. A włączyłeś filtr kategorii w module, ewentualnie filtr po producencie?
 5. Chyba wszystko wróciło do normy, dziś pojawiły się już pobrania w panelu.
 6. Strona już się wyświetla, ale chyba jeszcze do końca coś nie działa, bo od 24h cały czas 0 pobrań.
 7. To samo zaobserwowałem dziś na dwóch stronach. Kilka miesięcy w TOP1, a dziś poza indeksem. W GSC brak komunikatów o ręcznych działaniach. Po wysłaniu prośby o ponowne za indeksowanie wróciły na wszystkie frazy na podium. Czyżby Google coś szykował?
 8. Nie widzę podstaw, ponieważ zgodnie z regulaminem posiadam 1 konto . Nie wiem kto w naszej sieci również posiada konto na forum, ale mamy stałe IP zewnętrzne, które może mylnie sugerować że są to 3 konta tego samego użytkownika. Proszę sprawdzić MAC adresy kart, jeśli posiada Pan takie informacje.
 9. Z tego samego IP jeśli już, a taka odpowiedź jest równie pomocna co "poszukaj w Google"
 10. Nieraz też dokonują zmian w pliku index.php w folderze głównym lub htaccess. Jeśli jest możliwość najlepiej przywrócić kopię strony lub sprawdzić daty plików i folderów. Joomla 3.4 była bardzo podatna na ataki, dlatego należy jak najszybciej zaktualizować do 3.8.10. W przypadku Wordpressa najlepiej sprawdzić header.php, footer.php i index.php czy nie ma dodatkowego kodu.
 11. Witam, dziś próbowałem w Google Webmaster pobrać stronę przy użyciu Pobieranie/Pobierz jako Google. Otrzymuje komunikat Tymczasowo Niedostępny. Strona działa normalnie, jednak pozycje na kilka fraz poleciało z TOP10. Co może być przyczyną tego komunikatu?
 12. Ostatnio mam podobnie strona jest na 2,4 pozycji przez 2 miesiące, a teraz nagle 60 pozycja. Linki bez zmian. Może Google coś znowu zmienia?
 13. A jak oceniacie wartość takiego linku bo ja do swojej stronki dodając linki sprawdzam tym: https://pl.majestic.com ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy