blogmarketingowca.pl

Forumowicze
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O blogmarketingowca.pl

Contact Methods

 • Website URL
  https://buty360.pl

Profile Information

 • Gender

Ostatnio na profilu byli

339 wyświetleń profilu
 1. No dzisiaj bialutko Pakować się na weekend i śmigać na narcioszki. Miłego dnia i owocnej pracy
 2. Jak widać nie tylko ja jestem archeologiem
 3. A nie lepiej byłoby z podstron które zaplecza które na frazy są wysoko zrobić link w treści do strony głównej? Po co robić 301 i pozbawić widoczności na 2 pozycjach w TOP 10? Dopieścić zapleczówkę, żeby wyglądała jak strona firmowa i zgarniać ruch z 2 domen. * z podstron które zaplecze jest wysoko na frazy - Zamyśliłem się w trakcie pisania i wyszło masło maślane Sorka.
 4. Fakt, że jest ryzyko zniknięcia strony, ale koszty utrzymania zerowe i można ładną masówkę zrobić. Kwestia tego, żeby nie tworzyć na tych platformach śmietników. Zawsze lepiej mieć zaplecze na swoich domenach i serwerze, ale można się trochę wesprzeć darmowymi rozwiązaniami.
 5. Daj ogłoszenie, przesiej od razu podejrzane oferty (czyli te, gdzie cena jest bardzo niska). Za 100zł miesięcznie nikt nie będzie ogarniał frazy suplementy diety, albo inaczej...Ogarniać można, ale bez rezultatów.
 6. Nie wiem jak to prawnie wygląda, ale nawet na YouTube można znaleźć filmy Też nie uważam tego za zgodne z prawem, ale póki jest na to popyt, to nie uniknie się istnienia takich portali. Z tego co wyczytałem samo linkowanie do treści nielegalnej (chronionej prawami autorskimi stanowi wykroczenie).
 7. Sprawdziłeś w GWT czy jest tam informacja o filtrze? Może być też tak, że Google zmienia adres pod którym występuje ta fraza i stąd te zmiany w pozycjach. Trochę za mało danych.
 8. To znaczy, że link ze strony która jest już linkowana będzie mocniejszy.
 9. Link ze strony która już ma linki będzie mocniejszy, choćby z podstrony
 10. 1.Druga struktura linku jest znacznie lepsza 2. htaccess i po sprawie
 11. "Nie ci a tobie" chyba raczej "Nie Ci a Tobie" - Na blogu już poprawione. Dziękuję
 12. Lektura lekturą...Trochę informacji z forum, trochę z blogów SEO + własne testy i będzie malinowo
 13. Już dawno nie robiłem aktualizacji więc rzucę pytanie tutaj, bo chodzi o najważniejszą funkcjonalność dla mnie. Czy WPIS obsługuje już blog.pl ?
 14. Powinno pomóc w wyborze systemu