NowyWmiescie

Nowi Forumowicze
  • Zawartość

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Czy katlogowanie ma jeszcze jakikolwiek sens?

    A jak oceniacie wartość takiego linku bo ja do swojej stronki dodając linki sprawdzam tym: https://pl.majestic.com ?
  2. Czy katlogowanie ma jeszcze jakikolwiek sens?

    Jeśli katalogi się nie sprawdzają, to gdzie zdobywać linki? Blogi? Fora? Czy może stawiać własne zaplecza i do nich linkować ze śmietnika?
  3. Niewidoczny link

    Chodzi o to że taki link został umieszczony na mojej stronie i pytanie, czy może on jakoś negatywnie wpłynąć na pozycjonowanie strony?
  4. Niewidoczny link

    Jak zwykle pełna "profesjonalizmu, poparta wiedzą" odpowiedź...
  5. Niewidoczny link

    Witam, mam pytanie, czy link umieszczony w ten sposób na mojej stronie przez twórcę strony może negatywnie wpłynąć na jej pozycjonowanie? Link nie jest widoczny na stronie, ale jest widoczny dla robotów. <div style="position: fixed; right:-500px;"><a></a></div>
  6. Problem z dalszym pozycjonowaniem

    A czy opłaca się inwestować w artykuły sponsorowane po kilkadziesiąt, kilkaset złotych? Dadzą one większego kopa niż kilkanaście katalogów i blogów?
  7. Problem z dalszym pozycjonowaniem

    Jeśli chodzi o blogi i zaplecza to proponujecie dużo treści na kilku, czy lepiej kilkadziesiąt blogów + zaplecz z 4-10 artykułami?
  8. Włam na stronę opartą na joomli

    Ja też miałem problem z Joomla, zwłaszcza z wersją 3.6.2, która była dziurawa jak sito, wirusa usunąłem według tego artykułu: http://www.stronywwwwarszawa.pl/www/joomla-1-5-3-4-5-jak-pozbyc-sie-wirusow-i-zabezpieczyc-strony-www/ sprawdzając datę plików i folderów. Trochę to trwało, ale po usunięciu i aktualizacji do 3.6.5 wszystko działa bez zarzutu. Proponuje przede wszystkim sprawdzić index.php w głównym folderze i htaccess, czy nie pojawiły się tam dodatkowe linijki kodu.
  9. Problem z dalszym pozycjonowaniem

    A jak ocenić czy link z danego forum będzie wartościowy? Czy nofollow też coś daje?
  10. Witam, wszystkich!

    Witam, chcę mam na imię Marcin, mam swoją stronkę i chciałbym samodzielnie spróbować swoich sił w pozycjonowaniu jej, liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników, w końcu kto pyta ten nie ma bana ...
  11. Budowanie zaplecza

    A jak po zmianie algorytmu budujecie strukturę linków do zaplecza? Z katalogów i blogów linkujecie, czy może zaplecza między sobą? Bo na forum same tematy z 2010 roku w tej kwestii, a to chyba już nie działa jak kiedyś.
  12. Problem z dalszym pozycjonowaniem

    A gdzie można takie dobre linki zdobyć? Katalogi? Blogi? Czy może artykuły sponsorowane?