Jump to content

NowyWmiescie

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.hardymultiserwis.pl/oferta/plock/ksero-wydruki

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. A włączyłeś filtr kategorii w module, ewentualnie filtr po producencie?
 2. Chyba wszystko wróciło do normy, dziś pojawiły się już pobrania w panelu.
 3. Strona już się wyświetla, ale chyba jeszcze do końca coś nie działa, bo od 24h cały czas 0 pobrań.
 4. To samo zaobserwowałem dziś na dwóch stronach. Kilka miesięcy w TOP1, a dziś poza indeksem. W GSC brak komunikatów o ręcznych działaniach. Po wysłaniu prośby o ponowne za indeksowanie wróciły na wszystkie frazy na podium. Czyżby Google coś szykował?
 5. Nie widzę podstaw, ponieważ zgodnie z regulaminem posiadam 1 konto . Nie wiem kto w naszej sieci również posiada konto na forum, ale mamy stałe IP zewnętrzne, które może mylnie sugerować że są to 3 konta tego samego użytkownika. Proszę sprawdzić MAC adresy kart, jeśli posiada Pan takie informacje.
 6. Z tego samego IP jeśli już, a taka odpowiedź jest równie pomocna co "poszukaj w Google"
 7. Nieraz też dokonują zmian w pliku index.php w folderze głównym lub htaccess. Jeśli jest możliwość najlepiej przywrócić kopię strony lub sprawdzić daty plików i folderów. Joomla 3.4 była bardzo podatna na ataki, dlatego należy jak najszybciej zaktualizować do 3.8.10. W przypadku Wordpressa najlepiej sprawdzić header.php, footer.php i index.php czy nie ma dodatkowego kodu.
 8. Witam, dziś próbowałem w Google Webmaster pobrać stronę przy użyciu Pobieranie/Pobierz jako Google. Otrzymuje komunikat Tymczasowo Niedostępny. Strona działa normalnie, jednak pozycje na kilka fraz poleciało z TOP10. Co może być przyczyną tego komunikatu?
 9. Ostatnio mam podobnie strona jest na 2,4 pozycji przez 2 miesiące, a teraz nagle 60 pozycja. Linki bez zmian. Może Google coś znowu zmienia?
 10. A jak oceniacie wartość takiego linku bo ja do swojej stronki dodając linki sprawdzam tym: https://pl.majestic.com ?
 11. Jeśli katalogi się nie sprawdzają, to gdzie zdobywać linki? Blogi? Fora? Czy może stawiać własne zaplecza i do nich linkować ze śmietnika?
 12. Chodzi o to że taki link został umieszczony na mojej stronie i pytanie, czy może on jakoś negatywnie wpłynąć na pozycjonowanie strony?
 13. Jak zwykle pełna "profesjonalizmu, poparta wiedzą" odpowiedź...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy