Beltan

Forumowicze
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

Ostatnie wizyty

734 wyświetleń profilu
 1. Dla użytkowników w PL jak najbardziej.
 2. Właśnie nie bardzo kupuję info że samo kasowanie słabszych treści wpływa +80% na odwiedziny bloga.
 3. Dnia 4.05.2018 o 22:04, Beltan napisał: Jakiś monitoring fraz w SERP? No jak robisz coś ciekawego to jaka dla nas to wiedza o wpływie na efekty. Analytics pokazywał mi ostatnio +20% wejść na zakładkę kontakt i dostałem przytyki że nie ma żadnych zapytań kontaktowych i co się dzieje. Działo się akuratnie tak, że pozycje poleciały poza Top10. Analytics nie można ufać.
 4. Beltan

  Międzynarodowy sklep internetowy

  Międzynarodowo to mniej więcej tak (average) w UK cenowo jest: technical SEO and content marketing from £3,000 p/m £3,000-£4,000 = 14,300zł-19,200zł miesięcznie do £10,000 /month optymalizacja + UX £7,000 = 33,500zł jednorazowo.
 5. Daj znać po 2-3 tygodniach, Google ma zwyczaj wracać i re-ewaluować po takim okresie. Jakiś monitoring fraz w SERP?
 6. Beltan

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  @M0drzew mam też taką firmę - 50km do miasta w którym są wypozycjonowani. Jakoś to ogarniają i rozdwoili się na 2 regiony, są tu i tam +drugie biuro w planach. Tylko bardziej patrzę na sytuację gdy szukam specjalisty w swoim mieście i mam właśnie takie wyniki 50/36km 18km cały Top10 zapełniony spamem z daleka. Jak dobrze poszperam to 500 metrów w klapkach wychodzę z domu i jestem u lokalnego speca w kilka minut, zamiast 1,5h/1h w korkach się cisnąć pewnie parę razy w obie strony. Tak z 12+ godzin jazdy jak masz kilka spraw, poprawek, przymiarek itd. doliczając koszta przejazdu za każdym razem. Strata kasy i czasu, a czas to też pieniądz. Też znalazł mnie gość reklamą na FB który świadczy usługi z sąsiedniej miejscowości, przyjeżdża, rozmawiamy o robocie i cenie, wypruwa argumentem że cena taka bo musi dojeżdżać i go benzyna kosztuje. Zapadła żałobna atmosfera nad rozlaną benzyną. Wziął bym go bo to paręnaście km przeżyję ku chwale koncernów paliwowych/*regularne dojazdy. Dlatego mówię że te konwersje mają po kolanach za odległość.
 7. Beltan

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Cały problem w tym że lokalne biznesy zamiast inwestować w specjalistów od pozycjonowania, tracą na korzyść głodnych rekinów które wpływają na ich teren i koszą im klientów. Jak ktoś się reklamuje pod frazami, to bierze na siebie problem odległości i tyle w temacie.
 8. Beltan

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Może przy <10km nie ma z tym takiego ciosu po kolanach, ale przy więcej na pewno może być słabiej.
 9. Beltan

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Jest taki dowcip: przekonałem kogoś w internecie że mam rację. Śmiech.
 10. Beltan

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  @Evil77Twoje frazy mają cios po kolanach konwersji, że są pozycjonowane na miasta niezgodne z lokalizacją firmy.
 11. gorzej jak ta sieczka jest jak kompost który przyczynia się do wyższego wzrostu tych lepszych postów. ja bym to posegregował od najlepszych do najgorszych
 12. Beltan

  Które lepsze rozwiązanie ?

  Zależy czy ten tekst będzie tak samo pusty jak ta galeria.
 13. Beltan

  Problem z pozycjami strony

  Masz pozycjonować tak jak ten mistrz kuchni A pozycjonujesz jak ten mistrz kuchni
 14. Beltan

  Pozycjonowanie prawników itp

  Po prostu brak komunikatu perswazyjnego? Ale to jest niemożliwe tak długo jak pobierasz za to wynagrodzenie i masz osiągnąć skuteczność. Nawet obiektywna recenzja zawiera coś takiego, sam fakt pobierania za to wynagrodzenia zmienia postać rzeczy. Nawet dziennikarski reportaż może nosić znamiona perswazji i wyrażać się w tendencyjne prezentacji preferowanych stanowisk. W przypadku prawników nie jest możliwe znalezienie wyjścia, każda szeptanka nosi znamiona perswazji co do tej reklamowanej stopki/wzmianki, inaczej jest nieskuteczna/nieefektywna. Podobnie z resztą chwilówki, to wszystko są wykroczenia. Sam fakt że robisz konstruktywne posty i masz coś takiego w stopce, wpływa na ich pozytywny odbiór i kliknięcia. Jesteś chodzącą po forach perswazją tego co nosisz w stopce.