Beltan

Forumowicze
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

653 wyświetleń profilu
 1. Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Cały problem w tym że lokalne biznesy zamiast inwestować w specjalistów od pozycjonowania, tracą na korzyść głodnych rekinów które wpływają na ich teren i koszą im klientów. Jak ktoś się reklamuje pod frazami, to bierze na siebie problem odległości i tyle w temacie.
 2. Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Może przy <10km nie ma z tym takiego ciosu po kolanach, ale przy więcej na pewno może być słabiej.
 3. Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Jest taki dowcip: przekonałem kogoś w internecie że mam rację. Śmiech.
 4. Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  @Evil77Twoje frazy mają cios po kolanach konwersji, że są pozycjonowane na miasta niezgodne z lokalizacją firmy.
 5. gorzej jak ta sieczka jest jak kompost który przyczynia się do wyższego wzrostu tych lepszych postów. ja bym to posegregował od najlepszych do najgorszych
 6. Zależy czy ten tekst będzie tak samo pusty jak ta galeria.
 7. Masz pozycjonować tak jak ten mistrz kuchni A pozycjonujesz jak ten mistrz kuchni
 8. Po prostu brak komunikatu perswazyjnego? Ale to jest niemożliwe tak długo jak pobierasz za to wynagrodzenie i masz osiągnąć skuteczność. Nawet obiektywna recenzja zawiera coś takiego, sam fakt pobierania za to wynagrodzenia zmienia postać rzeczy. Nawet dziennikarski reportaż może nosić znamiona perswazji i wyrażać się w tendencyjne prezentacji preferowanych stanowisk. W przypadku prawników nie jest możliwe znalezienie wyjścia, każda szeptanka nosi znamiona perswazji co do tej reklamowanej stopki/wzmianki, inaczej jest nieskuteczna/nieefektywna. Podobnie z resztą chwilówki, to wszystko są wykroczenia. Sam fakt że robisz konstruktywne posty i masz coś takiego w stopce, wpływa na ich pozytywny odbiór i kliknięcia. Jesteś chodzącą po forach perswazją tego co nosisz w stopce.
 9. Za szeptankę też można dostać karę z paragrafu nieuczciwych praktyk rynkowych gdy jest to podszywanie się pod użytkowników i reklamowanie - szczególnie w tym przypadku. Chyba że robione we właściwy sposób prosta informacja w stopce, ale nie promocja - tak zgaduję. Ew. recenzja bez ściemy i reklamy.
 10. Sorry nie przeczytałem Was ze zrozumieniem i wypaliłem swoimi przemyśleniami. Miałem na myśli taki jeden serwis z dostępem do listy stron/współczynników ze wszystkich systemów pomiaru trust flow/majestic itd itp. gdzie można było sobie zaznaczać i dopisywać swoje treści do tych stron za opłatą jednostkową, ale go zamknęli bez podania przyczyny.
 11. Tak z tą permanentnością i załatwieniem sobie SEO automatem to też do czasu jest wszystko. Zawsze musi być kreatywność która to popycha do przodu, zmienne i pomysły. Jeden serwis który znam jest na wylotce rynkowej od dłuższego czasu, albo coś podziałają to się pokażą w regionie na pewno.
 12. Dobre pytanie, bo to jest na oficialu art. sponsorowany, a Google już robiło przytyki że partnerskie/sponsorowane, a właściwie guest blogi też, że to wszystko po prostu do wycinki jest. Nic nie będzie. W SERP tylko lodówka z coca-colą jak w sklepach w Meksyku i kurz na półkach.
 13. Robią jakąś nową "beta alpha" wersję Google Search Console, a ja to mam połączone ze statsami w Analityku. Wychodzi że to może przez to. Dostarcza nowych danych, teraz? To co, wcześniej nie było dobrze tych danych?
 14. Mam znowu ten moment w którym nie ogarniam i nie wiem co się dzieje. W tle głowy odzywa się piosenka Buzu Squat "nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic". Patrzę na pozycje strony A, najważniejsze frazy spadły ze stabilnego Top2 na Top20-15-4 skaczą w monitoringu jak głupie. Niby kryzys, jakieś duplikaty treści były, wojna o ogień była z treściami na stronę których nie dodali a miały być. Ale włączam i patrzę na Google Analytics, Organic Search styczeń tego roku ze styczniem poprzedniego: +66% i +80% nowi użytkownicy, nowe sesje. Nawet współczynnik odrzuceń spadł o 30% Patrzę na pozycje strony B i Analytics, to samo. Frazy nawet nie bardzo są wysoko, a ruch organiczny na potęgę wzrósł. Wchodzę na stronę C +94% +106%. Przespałem jakiś nowy algorytm? Coś ominęło? Toć nie kombinowałem zbytnio, ręczne pozycjonowanie robiłem. Czyżby nagroda mnie spotkała? Google w końcu doceniło?