holee

Forumowicze
 • Zawartość

  1159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

O holee

 • Ranga
  Acid Drinker

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.winka.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Chełm

Ostatnio na profilu byli

4386 wyświetleń profilu
 1. Dokładnie takimi są z tego co piszesz. Na stronie główniej zamieść tag kanoniczny wskazujący na samą siebie, wówczas na stronach z parametrem pojawi się on również i będzie wskazywał stronę główną (to ona jet kanoniczną wersją). Możesz też oczywiście skorzystać z podpowiedzi kolegów, twoja wola. Oczywiście tag kanoniczny wskazujący stronę główną dodajesz wyłącznie w pliku strony głównej. W innych modyfikujesz jego zawartość.
 2. Witaj; Lepszym pomysłem będzie użycie tagi kanonicznego wskazującego adres głównej strony. Nie ma sensu przekierowywać adresów, które teoretycznie nie działają i nie działały.
 3. Znajdzie się coś sprawdzonego oprócz Homepay.pl dla osób prywatnych?
 4. Możesz też skorzystać z jednej z wtyczek do WP, np. https://pl.wordpress.org/plugins/simple-301-redirects/ Pozdrawiam
 5. Nawet jak strona jest w TOP1 to warto przy niej pracować. Obserwuj zmiany, a jeśli zauważysz spadki - popracuj nad treścią lub linkami.
 6. Jeśli byś wymienił treść na wszystkich podstronach lub stronie głównej, mógłbyś zauważyć zmianę. Ale po samym danych teleadresowech, nie sądzę.
 7. holee

  Czy warto mieć dzieci?

  Gratuluję i ja. To zmienia niemal wszystko
 8. Pie...lony stożek rogówki Rozpoznany około rok temu, ale objawy zauważalne od kilku lat. Ogólnie "usterka" niewylczalna (tylko przeszczep rogówki tak naprawdę leczy) - zabiegi polegają za zatrzymaniu postępu choroby. Zabieg we wrześniu poprzedniego roku (lewe, gorsze oko). Polega na zeskrobaniu wierzchniego nabłonka oka zakrapianiu ryboflawiną i naświetlaniu laserem (crosslinking). W ten sposób nabłonek ma się odbudować mocniejszy, spłaszczając stożek. Tyle teorii. Kilka miesięcy po zabiegu wzrok się nie poprawił, a czy się zatrzymała choroba (lub zwolniła) - będzie widać dopiero po około roku. Zakładanie rozwórki nie jest nagorsze - przynajmniej na znieczuleniu. Jak znieczulanie zaczęło puszczać - ból z innego powodu przyćmił niewygodę tego drucianego ustrojstwa;) Leżenie przez pół godziny bez mrugnięcia, bez możliwości poruszenia się nawet odrobinę, z laserem 1 cm od oka - było dość uciążliwe, a nawet bolesne. Ale każda chorova to inne moetody leczenia, więc nie wiem czy jest sens sugerowaćs się tym.
 9. W któym mieście? Ja robiem w Krakowie i na szczęscie się nie pogorszyło
 10. Było nawet na forum: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/170806-problem-z-elovpl/ http://www.forum.optymalizacja.com/topic/182173-ukryta-oplata-za-wpis-co-zrobic/ Pozdrawiam
 11. Tu nie ma co się bać, tylko trzeba wyjaśnić sprawę. Forum nie jest od tego aby doradzać bo zawsze znajdą się osoby mądrzejsze od wszystkich.
 12. holee

  Katalog holee

  Witam; Ładna dziś niedziele więc... na Fejsie https://www.facebook.com/KatalogiHolee znajdziecie kilka kodów do katalogów: ariz.pl, jabole.net, gasik.net, catpress.pl i efirma.eu Kody są 5-krotnego użytku. Nie jest to warunkiem, ale jeśli skorzystałeś - polub proszę profil na FB. Pozdrawiam
 13. Dobrze by było aby ktoś spisał i aktualizował listę domen darmowych - np. na darmowym blogu.
 14. holee

  Wesołych Świąt ;)

  Najlepszego kochani: http://swieta2013.ideo.pl/ Rodzinnych i spokojnych świąt, bez zbędnych stresów. Pozdrawiam
 15. holee

  Katalogi o wymuszonej jakości

  Ja myślę, że bardziej liczy się unikalność kodu niż samych wpisów. Tych drugich nie da się dopilnować. Jak się patrzy na wpisy w grupach katalogów, to człowiek przestaje się dziwić, że dostają po tyłku. Obcojęzyczne wpisy, akceptacja "potencjowych" preparatów, akceptowanie podstron... takie śmietniki wcześniej lub później zaczynają szkodzić, a nie pomagać. Każdy chce zarobić - to oczywiste. Ale przyjmując wszystko jak leci to myślenie na krótką skalę. Pozdrawiam