MKucinski

Forumowicze
 • Zawartość

  1191
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

MKucinski wygrał w ostatnim dniu 6 Luty 2016

MKucinski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

387 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://mkucinski.pl
 • Skype
  seogrizzly

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

8221 wyświetleń profilu
 1. MKucinski

  sprawdzanie parametrów wersji językowej domeny

  W SEMSTORM możesz w okienko od razu wpisać adres podstrony, której widoczność chcesz zbadać, więcej opcji z tym związanych znajdziesz w Filtry - Filtry zaawansowane i tam wyklikaj URL, który zawiera /eu/pl dołączyłem obrazek poglądowy. W Majestic nie jestem przekonany czy zadziała to w podobny sposób. W opcjach możesz wybrać konkretną ścieżkę, ale czy wskaże to wszystkie linki do adresu URL domena.pl/cokolwiek/* (* czyli wszystkie podstrony będące w katalogu cokolwiek) nie jestem przekonany.
 2. MKucinski

  Alternatywa dla ahrefs, majestic ?

  Możesz zlecać pojedyncze raporty w seo-sklepach lub grupach na FB z SEO, za paręnaście-dziesiąt złociszy ktoś ogarnie Ci raporty.
 3. Zastanów się jak łatwiej będzie komuś wpisać tę domenę, jak będziesz dyktował przez telefon. Moim zdaniem bez myślnika, można ewentualnie pokombinować z jakimś spójnikiem, typu xiy.pl.
 4. MKucinski

  Witam i pytam

  Katalog jest bezwartościowy, nie warto go kupować chyba że baaaaardzo zależy Ci na domenie.
 5. Scrapebox - płatny, ale popularny beamusup, wildshark seo spider - darmowe
 6. MKucinski

  marketing szeptany kryptokoparki i inne

  Uważajcie, żeby nie spalić. Pomimo tego, że kryptowaluty już dawno weszły do massmediów, to jednak na forach/portalach/grupach jest spora rzesza zapaleńców siedzących w tym od lat, którzy wykryją szeptankę. Bądź co bądź to bardzo często ludzie techniczni, ogarniający Internet.
 7. ŻADEN zewnętrzny wskaźnik, niezależnie od źródła nie ma żadnego znaczenia dla Google. Żadne wskaźniki majestica, ahrefsa czy innych wynalazków nie mają NIC wspólnego z algorytmem Google, ponieważ ten jest tajny. Korzystanie z takich narzędzi nie ma i nie będzie miało żadnego realnego przełożenia na wyniki osiągane w SEO.
 8. MKucinski

  Program do email ( gmail )

  Carnagge: z tym firefoksem byłbym ostrożny, w najnowszej wersji imacros nie działa. Do końca roku powinni się z tym uporać. https://imacros.net/imacros-firefox-compatibility-firefox-56-newer/ Do autora: faktycznie imacros powinien pomóc, jest łatwy w obsłudze i istnieje dużo poradników, w tym dotyczących eksportu danych ze stron.
 9. MKucinski

  Fotel wygodny dla kręgosłupa

  Podobno to zabójcze dla kolan jest.
 10. MKucinski

  Znalezione mutex/ocfipreoqyfb/mutex

  Więcej informacji na zaufanej: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/tajemnicze-wpisy-z-internetu-czyli-skad-bierze-sie-mutexocfipreoqyfbmutex/
 11. Oferuję przejrzystą współpracę przy pozycjonowaniu sklepów internetowych. Przy pozycjonowaniu kieruję się kilkoma, prostymi zasadami: 1. Przejrzystość – Klient na koniec każdego miesiąca otrzymuje wyczerpujący raport dotyczący podjętych działań, a także ich wpływu na widoczność domeny w wyszukiwarce oraz na ruch w serwisie 2. Komunikacja – wszelkie wprowadzane zmiany są zawsze konsultowane z Klientem, nie narzucam ani słów kluczowych ani zmian optymalizacyjnych, każda wdrażana zmiana musi zawsze zostać zaakceptowana przez Klienta 3. Uczciwość – nie zasłaniam się „know-how” i nie unikam rozmów z Klientami, chętnie wyjaśniam szczegóły współpracy, a informacje o osiągniętych sukcesach podpieram danymi z niezależnych narzędzi 4. Konwersja – wysoka pozycja w wyszukiwarce jest środkiem, nie celem. Nadrzędnym celem współpracy jest zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym klienta 5. Analiza – przed podjęciem działań przeprowadzam dokładną analizę, każdą swoją decyzję staram się jak najlepiej uzasadnić, bazując na danych analitycznych. Moja oferta jest skierowana do właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą zwiększyć sprzedaż dzięki wejściom z Google.pl. Porozmawiajmy o SEO: Michał Kuciński seo@seogrizzly.pl 669159437 SEOGrizzly Michał Kuciński, NIP: 7272771442, REGON: 101438416, ul. Wapienna 49/51/15, 91-087 Łódź
 12. MKucinski

  Znalezione mutex/ocfipreoqyfb/mutex

  Zaufanatrzeciastrona na FB podejrzewa, że skrypt jest generowany wewnętrznie po stronie serwera i to nie jest żaden atak, tylko jakaś awaria skryptu statystyk/reklam/itp. na allegro też to jest: https://www.google.pl/search?q=ocfipreoqyfb+site%3Aallegro.pl
 13. Trafiłem na to na wykopie: https://www.google.pl/search?q="mutex%2Focfipreoqyfb%2Fmutex" ciekawe o co chodzi. Coś dopisuje na różnych popularnych stronach ciąg znaków mutex/ocfipreoqyfb/mutex, sprawdźcie wasze strony, może jakiś wirus? No i ciekawe kiedy wstawią swoje linki czy inne skrypty do kopania kryptowalut
 14. MKucinski

  Narzędzie do raportowania

  Eeee, Google Analytics?