Jump to content

Kama123

Forumowicze
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,085 profile views

Kama123's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ktoś pomoże wycenić strony http://www.zaradni.pl/
 2. Na pewno kasa nie poszła na dobre SEO. Jakoś linków to tragedia. Mi się wydaje ze właściciel żeby cokolwiek zrobić sprzedaje artykuły z linkiem. Tylko chyba nie jest świadomy że na dłuższą metę ruch strony spadnie do Zera. Wtedy nie zarobi już ani złotówki na sprzedaży artykułów... na domenie tym bardziej. To jest przykład jak nie prowadzić stronę. Sprubuje nawiązać kontakt żeby się dowiedzieć jaka jest cena. Fajnie jak by sam napisał jeśli czyta ten post.
 3. Ile chcesz za ten portal a raczej domenę bo cały skrypt jest do napisania od nowa. Wogule jak wycenia się taki portal może ktoś z forum się wypowie?
 4. Nie. Domena wyceniona na 35 tys zł więc zakup odpada.
 5. Proszę o ocenę jakość linków bo nie wiem naprawę jaką ofertę złożyć i czy ta domen ma jakieś plusy pod względem SEO i czy warto dać parę tyś złotych lub nawet paręnaście tysięcy zł. Nie wiem na co liczy właściciel bo każe złożyć ofertę.
 6. Mam złożyć ofertę zastanawiam się ile . Domena ma bardzo fajna nazwę i np gazeta.pl ma podobną domenę ta sama tematyka tylko że ma literkę E przed tym słowem jak np eauto.pl a tamta jest powiedzmy auto.pl
 7. Ja na tym sie za bardzo niestety nie znam mam tylko na razie darmowy SEO SpyGlass. Tak wyglądaj linki jak poniżej:
 8. Witam Chciał bym kupić domenę na której stał portal od 2009 do 2016 później właściciel zrobił przekierowanie na swoją domenę na której ma portal i tak jest do dziś. Czy taka domena coś da pod względem SEO jeśli postawie portal o tej samej tematyce jaki kiedyś istniał? Bo nie wiem czy brać nową domenę czy może kupić.
 9. Witam Chce postawiać swojego pierwszego bloga na Wordpress i polecano mi do tego Genesis framework. Jest szybki i szybko się indeksuje:) co jest ważnym cynikiem wpływającym na pozycje strony. Co o tym sądzicie czy czy to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie?
 10. Oki rozumiem. W takim razie zacznę od bloga Mam dwa pytania: Czy pod względem SEO będzie miało jakieś znacznie jeśli na głównej tronie www.nazwastrony..pl dam tylko artykuły z bloga a poradnik i stronę sprzedażową wrzucę na podstronę? Frazy które podałam: szkolenia pas, tresura psa, jak wytresować psa. Czy są to frazy trudne? Ok czyli e sprawdzam jakie strony na dana fraz są w Google, wybieram top 3 i sprawdzam w Ahrefs/Majestic skąd są linki. Po wygenerowaniu linków jakie narzędzie wybierze mi najlepsze linki ? Zaplecza też się opłaca przy tych moich frazach ?
 11. Problem w tym że pisać o tej tematyce za wiele nie mogę bo będzie to sprzedaż poradnika, jak napiszę wszystko jak się szkoli pas to nic nie zrobię. No ale ogólnie o pasch moża pisać Gdzie znajdę jakiś informacje bo nie orientuje się w temacie skąd brać wartościowe linki? Czy na przykład artykuły sponsorowane, co polecasz? Kiedyś kupowałam linki z profili forum i nic to nie dawało. Interesuje mnie tylko coś porządnego wartościowego:) Adwords tak jak najbardziej mam w planach i FB. CO z stronami zapleczowymi czy warto?
 12. Witam Mam zamia jeszcze w tym miesiącu uruchomić prosta stronę landing page żeby już sobie była w Google. Chciałam się dowiedzieć co można zrobić w ramach SEO jeśli mam zamiar wystartować z biznesem za 3-4 miesiące:) Chodzi o wszystkie frazy na temat szkolenia pas, tresura psa, hak wytresować psa itd Co byście polecili? zaplecza lub kupienie linków? kompletnie nie wiem od czego zacząć.
 13. Bo tak jest zalecane nie wiem jak się sprawdza to w rzeczywistość i jakie zmiany warto wprowadzać, zmieniać na stronie WP.
 14. W wersji darmowej w Fokus-Keyword można dodać tylko jedno słowo kluczowe. Może wiesz jak dodać więcej słów kluczowych?
 15. Cześć Nie chodzi o spam tylko wysłanie oferty firmy do innych firm:) serwer mam słaby więc nie mogę wysyłać na raz wszystkie maile , tylko w mniejszych pakietach i odstępach czasowych. Spróbuje zaraz ten NetTools do pobrania tych email. Jeśli się nie uda to pobrał byś mi te emaile i jeszcze inne odpłatnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy