Kama123

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Oki rozumiem. W takim razie zacznę od bloga Mam dwa pytania: Czy pod względem SEO będzie miało jakieś znacznie jeśli na głównej tronie www.nazwastrony..pl dam tylko artykuły z bloga a poradnik i stronę sprzedażową wrzucę na podstronę? Frazy które podałam: szkolenia pas, tresura psa, jak wytresować psa. Czy są to frazy trudne? Ok czyli e sprawdzam jakie strony na dana fraz są w Google, wybieram top 3 i sprawdzam w Ahrefs/Majestic skąd są linki. Po wygenerowaniu linków jakie narzędzie wybierze mi najlepsze linki ? Zaplecza też się opłaca przy tych moich frazach ?
 2. Problem w tym że pisać o tej tematyce za wiele nie mogę bo będzie to sprzedaż poradnika, jak napiszę wszystko jak się szkoli pas to nic nie zrobię. No ale ogólnie o pasch moża pisać Gdzie znajdę jakiś informacje bo nie orientuje się w temacie skąd brać wartościowe linki? Czy na przykład artykuły sponsorowane, co polecasz? Kiedyś kupowałam linki z profili forum i nic to nie dawało. Interesuje mnie tylko coś porządnego wartościowego:) Adwords tak jak najbardziej mam w planach i FB. CO z stronami zapleczowymi czy warto?
 3. Witam Mam zamia jeszcze w tym miesiącu uruchomić prosta stronę landing page żeby już sobie była w Google. Chciałam się dowiedzieć co można zrobić w ramach SEO jeśli mam zamiar wystartować z biznesem za 3-4 miesiące:) Chodzi o wszystkie frazy na temat szkolenia pas, tresura psa, hak wytresować psa itd Co byście polecili? zaplecza lub kupienie linków? kompletnie nie wiem od czego zacząć.
 4. Kama123

  Yoast SEO Premium - jest jest kupować?

  Bo tak jest zalecane nie wiem jak się sprawdza to w rzeczywistość i jakie zmiany warto wprowadzać, zmieniać na stronie WP.
 5. Kama123

  Yoast SEO Premium - jest jest kupować?

  W wersji darmowej w Fokus-Keyword można dodać tylko jedno słowo kluczowe. Może wiesz jak dodać więcej słów kluczowych?
 6. Kama123

  Pobranie e-maili z strony www

  Cześć Nie chodzi o spam tylko wysłanie oferty firmy do innych firm:) serwer mam słaby więc nie mogę wysyłać na raz wszystkie maile , tylko w mniejszych pakietach i odstępach czasowych. Spróbuje zaraz ten NetTools do pobrania tych email. Jeśli się nie uda to pobrał byś mi te emaile i jeszcze inne odpłatnie?
 7. Kama123

  Pobranie e-maili z strony www

  Możesz mi jeszcze doradzić jakim programem wysłać np jednorazowo z 300-800 email ? może to być usługa płatna, ważne żeby wszytkie doszły.
 8. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Są to teksty unikalne tylko gdzie je wstawić? strona główna czy do bloga co jest bardziej korzystne dla SEO?
 9. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Jak można to chciałam bym cie zapytać ponieważ nalazłam po starej stronie która nie istnieje sporo artykułów zawleczkowych gdzie w treści są słowa kluczowe. Teraz co będzie korzystne czy wrzucić te artykuły na stronę główna czy dodać do podstrony blog. Jest to strona firmowa gdzie jest też blog.
 10. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Rozumiem. Mam do strony firmowej blog i napisane już parę artykułów po temat. Na bieżąco będę też dodawać nowe. Chciałam na samym dole strony przed stopką dodać jeszcze trochę treści i w nim z 3 słowa kluczowe.
 11. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Ok rozumiem jeszcze mam pytanie. Chce dodać na stronie głównej treść i słowa kluczowe. Powiedzmy ze słowo kluczowe to Hausmeister München, ale żeby napisać to poprawnie to muszę wstawić miedzy wyrazami słowo "in" Hausmeister in München. Czy to będzie liczone jako kompletnie inne słowo kluczowe?
 12. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Nie chodzi o linki tylko o nagłówki H1,H2.... Strony w top 3 w nagłówkach nie maja słów kluczowych. Zastawiam sie czy jest to aż tak ważne.
 13. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Nie jedna. Już poprawiłam Znasz może stronę www która skanuje stronę pod SEO i pokazuje co warto poprawić lub zmienić?
 14. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Sprawdziłam konkurencje i chyba nie ma to wpływu skoro ma nie więcej niż 10 linków, strona nie zoptymalizowana np na jednej stronie brak kompletnie nagłówków H1 a strona jest google 2 miejscu pod główna frazę.
 15. Kama123

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Ok, skończę stronę to ja podeślę do oceny na forum:)