Jump to content

Maksiulek

Forumowicze
 • Content Count

  596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Maksiulek last won the day on December 8 2019

Maksiulek had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

About Maksiulek

 • Birthday 10/01/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  All About IT

Recent Profile Visitors

2,884 profile views
 1. @renegat Jak będziesz miał zaśmieconego WP to owe SSD też Ci nic nie dadzą. Miałem 3 strony na Kei SSD i przeniosłem do testu na LH, wzrost szybkości na każdej jest odczuwalny. Jak widzisz, SSD to nie do końca najważniejszy parametr. W razie co, masz okres próby. Przerzuć kopię aktualnej strony, podepnij pod domenę, chociażby w nocy, i testuj. Będziesz widział czy opłaca Ci się migracja tam czy nie.
 2. LH też jest zoptymalizowany pod WP, skoro o tym mowa.
 3. Dla blogerów pstrykających fotki, kurs za darmo (Poziom: Podstawowy) z kodem fly4free https://strefakursow.pl/kursy/grafika/kurs_fotografia_krajobrazu.html Dużo zdrowia Wam życzę.
 4. Za takie pieniądze nie dostaniesz szablonu z aktualizacją na zawsze. Z reguły masz ją rok. Dożywotni dostęp możesz kupić np. do https://themefuse.com/ (polecam szukać promocji), ale z racji oszczędności dożywotni dostęp ogranicza się jedynie do pobierania, nie masz wsparcia z ich strony. A i żaden szablon wiecznie też nie będzie aktualizowany, producenci nie zarobili by na tym. Zwiększ budżet lub idź w coś darmowego.
 5. Może przepiszą jak będzie powtórka z Flash-em, czyli EoL. Mogliby chociaż pomyśleć nad cache na dysku na wzór swap-a.
 6. @novum i w to powątpiewam. O ile procek, dysk czy system to nie taki problem, tak RAM wpierdziela ten soft jak mało chyba który (ave JAVA). 16 GB dla niego to pikuś i takiej strony raczej nim nie ogarniesz bo wywali error że ma brak pamięci. No chyba że w ustawieniach zaawansowanych wytniesz trochę opcji przy robieniu audytu. Na mega witryny z nim bym się nie pchał.
 7. Na temat GA jedyne co mogę Ci polecić to ich pomoc - https://support.google.com/google-ads#topic=7456157 Masz trochę kopania aby odszukać co Cię interesuje, ale szybciej by było jak opowie Ci ktoś praktykujący z GA. Ja mało używam GA, kampanie itp. zlecam dalej. Samemu lepiej się nie bierz jak nie masz pojęcia co i jak bo przepalisz budżet.
 8. Znajdź potencjalną agencję i wyślij e-mail z takim pytaniem. Przy okazji poproś o wycenę. Sprawa będzie klarowna szybciej niż pytając o to na forum.
 9. Jak doczekają się jej załadowania np. na mobilnych urządzeniach. Jak chcesz być taki PRO to kup profesjonalnie wyglądający szablon i zadbaj o cache. Skoro instalowałeś już płatne szablony i wiesz jak one się teraz mają w praktyce to wybierz najlepszy z nich i po sprawie.
 10. Strona po infekcji, pełno 404-ek a Ty się jeszcze pytasz czy jest sens coś z nią robić. Jak chcesz pozycjonować jeden wielki śmietnik, to zostaw jak jest. Twoja piaskownica i Twoje zabawki. Ja bym zaczął od przywrócenia jakiegoś backup przed infekcją, ale podejrzewam że takowego nie posiadasz. Nie napisałeś kiedy to się stało, więc można tylko gdybać. Jeżeli stosunkowo niedawno, zapytaj czy na hostingu nie masz jakiejś kopii. Jak było dalej jak 2 tygodnie temu to podejrzewam że masz co robić w najbliższym czasie.
 11. Z praktyki powiem że nie widzę żadnych problemów. Co z 10-tką jest nie tak że rumak ma mieć jakieś problemy ?
 12. @krzys150 Na 2012 śmiga bez problemu, 2k16 nie testowałem. Opcjonalnie pomyśl nad W10. @s_matysik Próbowałeś restartu maszyny czy jakiś proces go nie blokuje ? Niby błahostka, ale przy serwerach nie robi się tego za często. Nie instalowałeś też czegoś w ostatnim czasie ?
 13. @s_matysik a nieraz 3.75 widzi, różnie bywa, 4 to ogólnie przyjęte założenie. Zresztą jest jak mówisz, te softy są "ramożerne" @krzys150 A ile RAM-u masz aktualnie ?
 14. Bierz 64 bity, 32 ma duże ograniczenie z wykorzystywaniem większej ilości pamięci RAM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy