Jump to content

Maksiulek

Forumowicze
 • Content Count

  559
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Maksiulek last won the day on September 6

Maksiulek had the most liked content!

Community Reputation

38 Excellent

About Maksiulek

 • Birthday 10/01/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  All About IT

Recent Profile Visitors

2,625 profile views
 1. Process lasso zbija obciążające procesy, jest 30 dniowy trial na serwer. Niestety nie należy on do tanich rozwiązań. Z RAM-em możesz użyć Smart trim manager tej samej firmy, i nawet nie wiem czy nie jest częścią tego programu.
 2. Pochodną stroną jest ale tutaj masz informacje z kim masz styczność.
 3. Dodatkowo historia serfowania po sieci też ma wpływ na to co pokazuje Ci bezpośrednio Gugiel. Użyj sobie trybu incognito w przeglądarce i dostaniesz jeszcze inne wyniki.
 4. Kali to system do testów penetracyjnych dla osób z doświadczeniem. Jak nie masz pojęcia jak w ogóle ruszyć z tym, to śmiało odpuść łatanie. To nie działa na zasadzie - Skanowanie -> pokazuje błędy i jak je naprawić. Nie wiem o jakich błędach mowa, bo połowy z tej treści nie rozumiem. Chcesz poprawiać samodzielnie błędy w preście czy framworku ?
 5. Kolejne tematy z brakiem dat, a jest tego o wiele więcej
 6. To raz, a w tym konkretnym wypadku są od razu po lewo reklamy ich usług, a jak ktoś kliknie to je zobaczy. Takie przynajmniej moje zdanie, bo konkretu z tekstu żadnego nie ma. Co jakiś czas jest update algo i coś się zmienia w rankingu. Żadna Ameryka.
 7. Ale jest napisane wyraźnie Tak, wycięte lekko z kontekstu, ale chyba idealnie podsumowanie
 8. Mówisz o sobie ? Bo na Twój pech nie mam najtańszej wersji hostingu, więc przytyk nie trafiony. Dedyka na strony, które policzysz na palcach jednej ręki, stawiać nie ma zamiaru bo współdzielony powinien to łyknąć bez wahania. Dla przykładu w KEI tego problemu nie mam, a stron jest więcej i mam tam mam jeden z tańszych pakietów. Odpuść już temat, bo szkoda prądu. Wyraziłem swoje zdanie i go nie zmieniam. U mnie hekko jest już przekreślone permanentnie. Jestem aktualnie w trakcie migracji reszty i ten hosting pozostanie na strony pokroju one site. Wszystko w tym temacie z mojej strony. Miłego nowego tygodnia życzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy