Jump to content

Maksiulek

Forumowicze
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Maksiulek last won the day on December 8 2019

Maksiulek had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

About Maksiulek

 • Birthday 10/01/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  All About IT

Recent Profile Visitors

2,754 profile views
 1. @krzys150 Na 2012 śmiga bez problemu, 2k16 nie testowałem. Opcjonalnie pomyśl nad W10. @s_matysik Próbowałeś restartu maszyny czy jakiś proces go nie blokuje ? Niby błahostka, ale przy serwerach nie robi się tego za często. Nie instalowałeś też czegoś w ostatnim czasie ?
 2. @s_matysik a nieraz 3.75 widzi, różnie bywa, 4 to ogólnie przyjęte założenie. Zresztą jest jak mówisz, te softy są "ramożerne" @krzys150 A ile RAM-u masz aktualnie ?
 3. Bierz 64 bity, 32 ma duże ograniczenie z wykorzystywaniem większej ilości pamięci RAM.
 4. Zrobię reklamę forumowego kolegi https://www.zgred.pl/blog/czynniki-seo-ktore-sa-istotne-dla-pozycjonowanej-strony/ https://www.zgred.pl/blog/czynniki-off-site/ Poczytaj ogólnie, ta wiedza Ci się przyda.
 5. Jak chcesz dobrze zoptymalizowaną "templatkę" z prawdziwego zdarzenia, to tylko napisana na zlecenie. Wszystkie kupne mają multum zbędnego kodu aby przysłowiowemu Kowalskiemu łatwiej było przeklikać się przez opcję konfiguracji. Dobierz jakąkolwiek która Ci się podoba i optymalizuj stronę, nie popadałbym w skrajność że seo nie wyjdzie bo mam taki czy siaki motyw. Prędzej upatrywałbym się problemów z optymalizacją onsite/offsite.
 6. Jak konkurencja ma łeb na karku i się pozycjonuje, nie liczcie że wszystkie linki zobaczycie. Statystycznie wychodząc z psem mamy po 3 nogi... Nie patrz że konkurencja x ma 1000 linków i czwarte miejsce, y ma 800 linków i 7 miejsce, bo na pierwszym może być ktoś kto będzie miał "widoczne" 50 linków (patrz pkt. wcześniej). No to teraz macie schody 5 firm pogorszyło Wam pozycje ? Coś nie bardzo chce mi się wierzyć. Z ulicy ich braliście ?
 7. Domniemam że rezultaty nie są takie jakich się spodziewałeś, prawda ? Czym sprawdzasz pozycje ? Nic nie drgnęło ?
 8. A nie wydają Ci się te strony hmm, "dziwne" ? Bo szczerze wątpię abyś tam dodał link Nie wnikam też co widzisz w nich szczególnego, ale moja rada jest taka abyś je odpuścił.
 9. Służy do tego m.in. WebSite Auditor. Szukaj programów do audytu www.
 10. @M0drzew A w podpisie ma firmę pozycjonującą i dodał jej ofertę ,na krótko, w dziale ogłoszeń. Świetna (anty)reklama ich usług
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy