Maksiulek

Forumowicze
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maksiulek last won the day on May 12

Maksiulek had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About Maksiulek

 • Birthday 10/01/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  All About IT

Recent Profile Visitors

2,346 profile views
 1. www.ovh.pl www.kei.pl Większość da radę, w zasadzie wyznacznikiem będzie dla Ciebie cena.
 2. Maksiulek

  edytor HTML z translatorem

  Pytaj Mion-a, to on wspomniał o jakimś szablonie funkcyjny. Ja odpowiadałem na pytanie założyciela tematu bo odniosłem wrażenie że nie bardzo wiedział co to Zenek. @Mion Mój punkt widzenia odnosił się do automatycznego tłumaczenia, czyli to co chce autor. Kombinowałem z różnymi translatorami, i nawet teraz ciągle to robię, ale nie ma opcji aby zautomatyzować tłumaczenie bez czytania go i poprawki. Jak będzie działał na zasadzie kopiuj-wklej to strona wyjdzie jak marnej jakości zaplecze i tyle.
 3. Maksiulek

  edytor HTML z translatorem

  @Mateusz78 ZennoPoster to program Żaden automat nie przetłumaczy tego dobrze. Z grubsza współczesne translatory dają radę w wielu przypadkach, ale do ideału jeszcze daleka droga. Co to opisy że nie możesz wrzucić w translator, później przeczytać, poprawić i przekopiować, a następnie formatować wg. uznania ? W preście formatowanie masz "klikalne", nie trzeba bawić się z kodem. Twoja chęć automatyzacji może przynieść więcej szkody niż pożytku.
 4. Maksiulek

  WebPozycja.pl - 15% kod rabatowy dla każdego

  @webpozycja.pl Jakieś kody by się znalazły ?
 5. Maksiulek

  Szablony pod Wordpress

  Każda duża i mała firma ma coś takiego jak kontakt, support czy wsparcie. Różnie to nazywają. Napisz zapytanie i uzyskasz odpowiedź. Nie myśl że ktoś będzie za Ciebie drążył temat. W wielu przypadkach szablon to nie wszystko. Trzeba też poszukać czy nie wymaga dodatkowy (płatnych bądź nie) wtyczek. Ale jak to ogarnąć, już Ci napisałem.
 6. Maksiulek

  Szablony pod Wordpress

  A czy ktoś Cię zmusza do skorzystania z tej oferty ? W sklepie kupujesz rzeczy których wytworzenie kosztuje 1/10 czy 1/20 ceny końcowej i nic o tym nie wiesz a kupujesz. Zobacz czy szablon ma import treści demo. Wtedy będzie miał obrazki, albo ich zamazane wersje jeżeli licencja nie pozwala na ich rozpowszechnianie. Poza tym na grafice to tylko DEMO jak strona może wyglądać.
 7. Maksiulek

  WP zamyka katalog.wp.pl

  Jest zamknięty. Jak wejdziesz na katalog.wp.pl to jest przekierowanie 301 na wp.pl.
 8. Maksiulek

  www.seokatalog.pl - czeka na Wasze wpisy

  kod5 - dziękuję
 9. https://support.google.com/webmasters/answer/7440203?hl=pl Albo dział zleceń na forum jeżeli nie czujesz się na siłach to ruszyć.
 10. No tak, bo dzwonią do mnie z troską abym nie został bez nowego abonamentu czy przedłużył umowę na laptopa z dobrego serca. Poza tym napisałem w liczbie pojedynczej konkrete przykłady, nie uogulniałem do działów itp. Trafiając na lekarza który źle mnie zdiagnozował można powiedzieć że cały szpital w którym leczy jest do bani. A to że trzeba czytać co się podpisuje i (w tym przypadku) gdzie jest zawarte słowo klucz czyli ubezpieczenie a gwarancja to jakaś nowość ? Temat wątku jest stary jak diabli https://www.polskieradio.pl/42/5501/Artykul/1693214,Tzw-przedluzona-gwarancja-ubezpieczenie-od-wszystkiego-czy-do-niczego
 11. Nikt nigdy nie zmusza do wykupienia tych usług. Sprzedawca czy marketer zawsze ma za zadanie wciśnięcia nam produktu cyz usługi. To nie jest nowość. Od lat tak jest. Sądzę że jedyne co ruszy się w temacie, jak ruszy, to zmiana nazewnictwa że nie jest to gwarancja a ubezpieczenie (jak jest faktycznie) i już. Trzeba czytać co się podpisuje.
 12. Maksiulek

  Budowanie zaplecza

  @SzlafRock Uważam że sponsorowane wpisy są warte uwagi, i to widać po wielu portalach. Jednak warto by było aby wpis był na stronie powiązanej tematycznie z witryną do której linkuje i niech pojawi się szansa na jakąś konwersję, bo wpis byle by dać to bez sensu. @Toto Za darmo nic nie ma, ale jest taniej I nie popadajmy w skrajności bo mam wrażenie że zaraz tam skręcimy, a wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi...
 13. @janekher Tyle że na jednej z podstawowych rzeczy jak analiza konkurencji, z darmowymi narzędziami, leżysz. Byle backlinki masz już ucięte do jakiejś tam ilości. Możesz obejść dugim narzędziem który pokaże Ci ilość, ale nie widzisz konkretnych linków czy domen. I po zawodach. Za darmo jedyne pozycjonownie jakie można sobie zrobić to tylko on-site. Dalej masz już mocno pod górkę. A jak wbijasz w cięższe frazy, to "bez młota, to nie robota".
 14. Maksiulek

  Stworzenie forum

  Opcjonalnie poszukaj na hostingu w DA czy co tam masz opcji autoinstalator / installatron (różnie to nazywają). Masz tam gowtowe skrypty które zainstalujesz kilkoma kliknięciami, proponuję na subdomenie. Zobaczysz które jak wyglądają i może jakiś przypadnie Ci do gustu. To są darmowe opcje, więc na start nie ponosisz żadncyh kosztów. No chyba że działasz na jakimś darmowym hostingu to warto pomyśleć o domenie i płatnym hostingu. Na początek zobacz czy coś z tego będzie, bo martwisz się niepotrzebnie na zapas o koszty jak nawet nic nie ruszone.
 15. Maksiulek

  Budowanie zaplecza

  @ArcziB Jaki jest wogóle sens wydawania kasy na artykuł sponsorowany skoro nie ma tam żadnego ruchu ? No tak na logikę poproszę to, bo chyba coś nie rozumiem tutaj. Tego typu linki to można za darmo zostawić sobie w sieci po uprzednim poszukaniu miejscówek.