Jump to content

Maksiulek

Forumowicze
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Maksiulek last won the day on September 6

Maksiulek had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Maksiulek

 • Birthday 10/01/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  All About IT

Recent Profile Visitors

2,535 profile views
 1. To raz, a w tym konkretnym wypadku są od razu po lewo reklamy ich usług, a jak ktoś kliknie to je zobaczy. Takie przynajmniej moje zdanie, bo konkretu z tekstu żadnego nie ma. Co jakiś czas jest update algo i coś się zmienia w rankingu. Żadna Ameryka.
 2. Ale jest napisane wyraźnie Tak, wycięte lekko z kontekstu, ale chyba idealnie podsumowanie
 3. Mówisz o sobie ? Bo na Twój pech nie mam najtańszej wersji hostingu, więc przytyk nie trafiony. Dedyka na strony, które policzysz na palcach jednej ręki, stawiać nie ma zamiaru bo współdzielony powinien to łyknąć bez wahania. Dla przykładu w KEI tego problemu nie mam, a stron jest więcej i mam tam mam jeden z tańszych pakietów. Odpuść już temat, bo szkoda prądu. Wyraziłem swoje zdanie i go nie zmieniam. U mnie hekko jest już przekreślone permanentnie. Jestem aktualnie w trakcie migracji reszty i ten hosting pozostanie na strony pokroju one site. Wszystko w tym temacie z mojej strony. Miłego nowego tygodnia życzę.
 4. To co, mam płacić i cieszyć się że mogę być klientem ? O ja ciemny, myślałem że mogę korzystać dodatkowo z ich usług. Było więcej stron na tym hostingu jednocześnie uruchomionych, Donek mielił sobie zadania i śmigało. A teraz nagle się zes*ało i sami nie widzą co jest nie halo. Nawet jak robiłem analizę loga programu do kopii to wywalił błąd o niskim przydziale CPU. Jak na mój gust to po cichu przycięli zasoby i tyle. Kombinują jak z pakietami. Starsi klienci pamiętają że było kompletnie inaczej. Teraz w zasadzie to dla mnie nie gra roli i zostają tam strony które "są bo są". Głupi ja że kupiłem kiedyś host na kilka lat.
 5. Szkoda prądu moim zdaniem. Katalogi są dla Googla i rozchodzi się o link. Zjadacze internetu raczej nie będą szukać po katalogach jakiejś strony czy usługi, ale może ja na to inaczej patrzę...
 6. Wynik jest następujący. Po wymianie zdań wychodzi na to że Donek nie zajechał hostigu, nawet po wyłączeniu go i dobę później jest to samo. Skrypt do backupu WP się poddaje, uruchomi się i chwilę pomięli po czym wywala błąd. Trzeba ręcznie się pakować. Ogółem po rozmowie ze "wsparciem technicznym" sam mam sobie szukać przyczyny tej sytuacji (zużycia cpu). Super że dostałem jakiegoś maila o tym że zasoby są przekraczane, można było by w porę reagować, a tak wyszło wszystko przypadkiem. Było źle, jest coraz gorzej. Czekać tylko aż to sypnie. Trzeba szukać i spierdzielać póki cokolwiek jeszcze tam działa.
 7. Nie, to hekko zawaliło. MaxPan pisał że mają problemy w tym temacie i coś jest na rzeczy, na chwilę obecną przepychanka z supportem. Najweselsze że wczoraj wyłączyłem Donka, jego CRON-y, a dziś dalej kaplica. Na wsparciu ewidentnie wskazywali na niego, no chyba coś nie bardzo z tym "winowajcą".
 8. Zauważyliście jakieś duże zapotrzebowanie donka na zasoby ? U mnie uwalił on hosting po aktualizacji. Najdziwniejsze że minęło do niej jakiś czas. Wolę dopytać czy tylko ja mam to szczęście czy coś z hekko namieszali i znów ograniczyli wydajność współdzielonego.
 9. Tak z ciekawości, działa u Was normalnie hosting (hekko) ? Bo u mnie za diabła. Dziś przechodzą samych siebie z szybkością. EDIT Donek który ma uruchomione projekty (tylko pobierane z premium, aktualnie nic tam się nie dzieje) zajechał mi hosting
 10. A jak. Najlepiej darmowy, profesjonalny i z raportem. I za darmo bo jak powiedział jeden kolego, który jest obecnie na urlopie, forum jest od tego aby pomagać Zobacz sobie jakie linki prowadzą do tej strony i odpowiedz sobie na pytanie. Jak nic Ci nie mówią, odwiedź je w przeglądarce bo audytu raczej się nie doczekasz. Chyba że skorzystasz tej opcji.
 11. @krisgomula Dosłownie żaden program nie pokaże Ci wszystkich linków konkurencji.
 12. Cena - 1100 zł za stolik kawowy https://meblezmetalu.pl/produkt/industrialny-stolik-kawowy/ A przy okazji tego wpisu, mniejszej czcionki nie da się ustawić ? UWAGA! Takich parametrów drewna prawdopodobnie nie znajdziesz nigdzie!UWAGA! Większość oferowanych tanich stolików jest dużo mniejszych i znacznie lżejszych. Wykonawcy oszczędzają tym samym na wykorzystywanych materiałach.
 13. Jak ktoś lubi czytać zajawki to polecam - "Zapisz się do newslettera, aby zobaczyć pełną treść artykułu."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy