Jump to content

wb1

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://wb1.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/Wb1Stronywww

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1,328 profile views
 1. Wczoraj zakupiłam usługę premium, pisałam też maila z prośbą o włączenie, proszę o reakcję.
 2. Darmowa wersja tego szablonu nie wspiera wielojęzyczności.
 3. Jedynym ograniczeniem jest brak podglądu. Spokojnie w darmowej wersji możesz ustawić różne opisy i zdjęcia dla FB i Twittera.
 4. Strona główna wygląda bardzo dobrze według mnie, natomiast na podstronie Poznaj mnie zmniejszyłabym wielkość fontu; tak samo we wpisach blogowych, gdzie dodatkowo zwiększyłabym odległość między wierszami, bo w tej chwili trochę ciężko się to czyta.
 5. Zdecydowanie przydałoby się szablon i wtyczki do końca przetłumaczyć
 6. Na stronie artykułu w prawej kolumnie niebieskie czytaj na zielonym tle zmieniłabym na białe, a w nagłówkach h1, h3 dałabym border-top-left-radius:4px i border-top-right-radius: 4px (będą współgrały z innymi zaokrągleniami elementów na stronie). Takie drobiazgi:)
 7. Polecam Prestashop, można do niego znaleźć wszystkie wymienione moduły. Jeśli chodzi o Allegro i eBay to proponuję konfigurację z http://baselinker.com/, chociaż i tu można znaleźć gotowe moduły instalowane po stronie sklepu.
 8. Właśnie ze zdziwieniem stwierdziłam, że stronka, która przez pół roku wyświetlała tylko info, że już wkrótce, ma page rank 3 (dotychczas od dawna 2).
 9. Font roboto_bold w tytułach i na slajderze zmieniłabym na zwykłe roboto. W tej chwili jest zbyt topornie.
 10. Muszę się zgodzić z gmod. Typografia (przede wszystkim napisy na slajderze i podpisy pod zdjęciami kategorii) - fonty do wymiany. Także czcionka użyta w logo jest zbyt infantylna, jak na tą branżę. Od strony technicznej: po najechaniu na slajder następuje denerwujący przeskok i pojawia się nieestetyczna ramka wokół zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy