nrm

Moderatorzy
 • Zawartość

  5710
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

65 Excellent

O nrm

 • Ranga
  Ostatni heretyk na katolickiej ziemi
 • Urodziny 18.10.1979

Contact Methods

 • Website URL
  https://webmastah.pl
 • Twitter
  supernrm

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  silesia

Ostatnio na profilu byli

27719 wyświetleń profilu
 1. Zagląda ale na głupoty (trolli tym bardziej) nie odpowiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. "czy wiesz, że..." 2006 był... 11 lat temu? (ʘ‿ʘ)
 2. "Należy jednak dodać, że 48,6% naszych respondentów deklaruje łączenie etatu i pracy na zlecenia, tym samym wynagrodzenie z freelancingu jest czasem tylko dodatkiem do wypłaty"
 3. @neon103 To reseller dla innych firm (hurt), więc najpierw musisz być firmą żeby z nimi współpracować. Jak jesteś fizyczny to mają markę dla takich klientow indywidualnych -> https://rejestracjadomen.pl/ - dzisiaj widzę jeszcze nie zdjęli promo 5 netto za eu więc atakuj póki wisi
 4. Jeszcze jest do końca dnia.
 5. Czemu normalnie przez apkę nie możesz korzystać?
 6. Dostaje na maila powiadomienia o zgłoszeniach (raportach) i nie wiem gdzie to wyłączyć bo link ze stopki prowadzi do zupełnie czegoś innego (powiadomienia usera o nowych postach)
 7. W logach FTP powinno być kto i z jakiego IP co robił. To powinno wykluczyć albo naprowadzić czy faktycznie syf leci z Twojego komputera.
 8. Prawa kolumna jest trochę za szeroka ale to chyba wiesz Nie lubię zmian ale to typowe
 9. Tu masz listę przez co możesz wysłać: https://webmastah.pl/to-juz-koniec-darmowego-mandrilla-jakie-mamy-alternatywy/ ale musisz to sobie do czegoś podpiąć. Z drugiej strony możesz użyć gotowych systemów typu mailchimp/freshmail etc. ale przy takiej bazie będzie to gruba kasa (chyba, że robisz to jednorazowo).
 10. Pisze ale nie wiem jeszcze jaką formę to ostatecznie będzie miało. Skłaniam się ku formie a'la kurs (treść na www, ew + video), ale nie wykluczam także epub/mobi, papier w ostateczności bo to przy tego typu treściach ma imho mało sensu.
 11. To by tłumaczyło dlaczego tak bardzo czepia się każdego słowa i rozbiera je na czynniki pierwsze
 12. H88: hekko, superhost, ogicom, domeny.pl, bizneshost, netdc, mintshost, jupe, ionic.
 13. No popatrz, a ja teraz piszę kurs/książkę/whateva z tego tematu czyli jak zwykły człowiek ma sobie postawić samodzielnie vps/baremetal i skonfigurować tam wszystko co trzeba Masz może jakieś sugestie odnoście treści?
 14. Rozumiem, że jakaś grupa używa inaczej niż reszta ale to nie zmienia faktu, że to są dwie różne usługi. Dlatego napisałem, że konkurencją jest tu Digital ocean czy linode, a ovh nawet nie wspominałem bo to nie ta bajka. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 15. Blado ale z innych powodów (regiony, osy), a podany przez Ciebie przykład jest inną usługą. Jak chcesz porównywać z OVH to najbliżej temu będzie do VPS CLOUD 1/2/3 ale nadal to coś zupełnie innego. Niestety, nie używam już OVH to nie wiem czy to jest nadal aktualne (może ktoś wie?), ale czy możesz poprzez API uruchamiać instancje jedna po drugiej w wielu regionach, robić ich snapshoty, zamykać te instancje i uruchamiać z tego obrazu gdzie indziej manewrując IP? Za snapshoty OVH chyba sobie liczy dodatkową kasę.