Jump to content

4play

Forumowicze
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,345 profile views
 1. Szukam hostingu pod WP między Odrą a Renem. Dobrze gdyby obsługa odbywała się w języku angielskim ale nie jest to warunek konieczny. Jeżeli ktoś z szanownego grona ma doświadczenie w korzystaniu z usług hostingowych w Niemczech i chciałby wyrazić swoją opinię. Chętnie posłucham/poczytam.
 2. Tag <span> w H1 nie będzie miał negatywnego wpływu, całkiem normalne jest używanie tego znacznika do wizualizacji wyglądu.
 3. Najprawdopodobniej masz włączone automatyczne obliczanie podatków. Po włączeniu tej opcji zostanie ustawiona cena bez podatku, a podatek zostanie obliczony na podstawie adresu dostawy Klienta. Aby wyłączyć automatyczne obliczanie podatków przejdź do WooCommerce > Ustawienia > Podatki i wybierz „wyłącz podatki automatyczne” i zapisz zmiany. Upewnij się też, że opcja „włącz podatki i obliczanie podatków” jest zaznaczona w WooCommerce > Ustawienia > Ogólne.
 4. Najlepiej generować faktury z programu księgowego, w którym masz prowadzoną rachunkowość. Przykładowo jeżeli korzystasz z oprogramowania wFirma możesz kupić wtyczkę, która pozwoli Ci wystawiać i wysyłać faktury z poziomu sklepu. Dzięki temu znacznie przyśpieszysz proces księgowania.
 5. @phillix obejrzyj Przygody Przedsiębiorców "FAKTY i MITY o optymalizacji PODATKOWEJ | Cezary Zieniuk | IBCCS TAX". Facet wie co mówi, szczególnie w kwestii ryzyka podatkowego. To, że znajomi ci powiedzą ...czy ktoś na forum, to najdelikatniej mówiąc w większości okaże się wiedzą niepełną. https://www.youtube.com/watch?v=yyNO9Mxh-4g&t=1626s
 6. Muszę cię zmartwić lazienkaplus.pl jest powiązana kapitałowo alegro. Podobnie jak mlazienka, zielonalazienka i jeszcze inne sklepy w tej kategorii.
 7. Zależnie od tego czego szukasz... ale jak tematyka podpasuje to dobre zdjęcia znajdziesz też na darmowych stockach: Pexels.com , Unsplash.com, Pixabay.com.
 8. Kiedyś Manubia pozwalała na monitorowanie takiej sprzedaży ale serwis już nie istnieje. Sprawdź Terapeak.com.
 9. Piszesz, że prowadzisz sklep stacjonarny i chcesz uruchomić internetowy. Przypuszczam, że korzystasz już z jakiegoś systemu magazynowego. Jeżeli tak jest to zastanów się czy dobrym rozwiązaniem byłaby integracja systemu magazynowego z e-commerce. Wtedy możesz sprawdzić z jakim oprogramowaniem integruje się twój system magazynowy. W ten sposób zaoszczędzisz sobie dużo pracy, ponieważ cała polityka magazynowa będzie prowadzona w jednym miejscu.
 10. Trzeba zacząć od przeczytania umowy. Jeżeli umowa nie była podpisana warto sprawdzić za co dokładnie były wystawiane faktury. Dodatkowo sprawdziłbym treść korespondencji mailowej między firmą a klientką z niej może wiele wynikać np. wprowadzanie w błąd co do tego kto jest właścicielem domeny. Z tymi dokumentami i korespondencją udałbym się do prawnika. Dopiero wtedy masz jasność co do tego jakie kroki możesz podjąć.
 11. Również polecam smsapi.
 12. Jeżeli tylko dwie wersje językowe to multistore z rozbiciem na dwie domeny .pl & .com
 13. Witam serdecznie, zlecę marketing szeptany na anglojęzycznych forach, tematyka to plakaty do wystroju wnętrz, w miesiącu potrzebuję koło 100 postów, każdy post musi posiadać aktywny link i być o długości minimum 250 znaków Najlepiej osoby które mogą wystawić fakturę VAT, lub osoby prywatne które mogą wystawić fakturę za pomocą portalu useme. Jeżeli masz udokumentowane duże doświadczenie (konta na forach angielskojezycznych z długą historią) może być umowa zlecenie. W wiadomości proszę podać stawkę za 1 post z linkiem aktywnym oraz przykłady, na wiadomości bez ty
 14. MarketingAD.plGdańsk ul. Wita Stwosza 18cNIP: 5842454158kontakt+małpa+marketingad+pl Szukam dobrego programisty do rozwoju funkcjonalności sklepu jednej z wiodących kobiecych marek odzieżowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (adres powyżej) prześlę szczegóły pierwszej funkcjonalności do wyceny. Najlepiej osoba z okolic Trójmiasta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy