4play

Forumowicze
 • Zawartość

  314
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2437 wyświetleń profilu
 1. Podbijam, też szukam i nie znalazłem.
 2. Z free: Mailchimp, SendinBlue, Benchmarkemail mają bardzo dobre, intuicyjne kreatory.
 3. Możesz stworzyć maila w narzędziu do email marketingu typu Mailchimp i skopiować kod html .... np wysyłając go na swoją skrzynkę mailową.
 4. Temat jak najbardziej aktualny, PS się rozwija i może pojawią się jakieś fajne wdrożenia w większych markach. Gorzej z wartością merytoryczna tego co co zostało napisane. Nie są to duże sklepy i częściowo nie są to sklepy na PS np. btwin to sklep na WP.
 5. "Agile marketing" dobrze, że nie nazwali tego "Scrum marketing", w każdym razie niewiele ma to wspólnego z metodologią Agile czy Scrum i pewnie w kręgach IT takie określenie może wywołać jedynie uśmiech.
 6. [Inne] Mikro biura

  Ciekawa idea, z tego co czytam to nie chodzi tu o miejsce spotkań tylko dostęp do infrastruktury "25-calowe ekrany, skanery, drukarki, bezprzewodowe myszki do wykorzystania oraz szybkie łącze internetowe. Do tego firma dokłada darmową nielimitowaną kawę" i to wszystko za 20 funtów. Gorzej jak kilka osób będzie chciało skorzystać z biura w tym samym czasie.
 7. Problem został rozwiązany trochę inaczej. Chodziło o zabezpieczenie folderu hasłem .htpasswd. Przy tak skonstruowanym .htaccess (jak powyżej) link do folderu przekierowywał na domyślną stronę błędu w serwisie. Aby to rozwiązać wystarczy dodać ErrorDocument 401 default i folder jest poprawnie zabezpieczony przez .htpasswd.
 8. Czy ktoś wie jak dodać wyjątek mod_rewrite dla wybranego katalogu? <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> Rozwiązane... proszę modelatora o zamkniecie tematu.
 9. Korpo czy mała firma dla programisty ?

  W korpo też teraz się pracuje zazwyczaj w małych scrumowych grupach. Jedni się w korpo świetnie odnajdują inni nie. Zresztą korporacje też są różne, nie można wszystkich wrzucac do jedenej szufladki, nawet w obrębie korporacji mozesz trafić do zespołu, który ci podpasuje bądź nie. Wiele zależy od osób, na które trafisz. Jeżeli jesteś młody około 20, też bym polecał Tobie korporacje. Jest bardzo duży przepływ wiedzy, zwłaszcza w IT.
 10. WOlf zainteresuj się pojęciem ROI, w twojej działalności bardzo mierzalne. Sprawdzaj z jakiego kanału masz największe zwroty i dokładaj, jednoczesnie starając się polepszyć wskaźniki z innych źródeł. Najlepiej w ecommerce sprzedaje własna lista mailingowa dlatego staraj się ją rozbudować.
 11. Problem z kampanią

  Bardziej segmentuj grupy docelowe - 300k to zdecydowanie za dużo, staraj się ustawiać grupy po kilka tyś. Jeżeli wybrałeś opcję reklamy lajków możesz ustawić płatność za lajka w opcjach płatności za reklamę.
 12. Będziemy pozycjonować w FB ?

  Jak działa Graph Search wszyscy widzą. Ale FB nie odpuszcza tematu w marcu przejął wyszukiwarkę Thefind.com więc wzmocnili knowhow i zespół.
 13. Proszę o ocenę

  Moduł z formularzem pod menu jest nieczytelny, dopracujcie css, każdy element formularza wygląda jak z innej bajki. Zastanowiłbym się nad tłem w tym elemencie, wybrany kolor zieleni jest mało organiczny, raczej "żarówiasty". Nad nagłówkiem "Ceny zestawów fotowoltaicznych" przydałoby się więcej przestrzeni. Boksy pod tym nagłówkiem są nieczytelne. Dobrze byłoby dodać do każdego boksu ilustrację, a same linki eksponować nie na szarym tle tylko jako wypunktowanie.
 14. Nowe logo Pomorskie

  Fajne podsumowanie wydatków na logotypy w poszczególnych województwach http://biqdata.pl/nie-tylko-pomorskie-kto-zarabia-na-logotypach-samorzadow