4play

Forumowicze
 • Zawartość

  316
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

2588 wyświetleń profilu
 1. 4play

  Masowe wysyłanie SMS

  Również polecam smsapi.
 2. 4play

  Międzynarodowy sklep internetowy

  Jeżeli tylko dwie wersje językowe to multistore z rozbiciem na dwie domeny .pl & .com
 3. Witam serdecznie, zlecę marketing szeptany na anglojęzycznych forach, tematyka to plakaty do wystroju wnętrz, w miesiącu potrzebuję koło 100 postów, każdy post musi posiadać aktywny link i być o długości minimum 250 znaków Najlepiej osoby które mogą wystawić fakturę VAT, lub osoby prywatne które mogą wystawić fakturę za pomocą portalu useme. Jeżeli masz udokumentowane duże doświadczenie (konta na forach angielskojezycznych z długą historią) może być umowa zlecenie. W wiadomości proszę podać stawkę za 1 post z linkiem aktywnym oraz przykłady, na wiadomości bez tych informacji nie będę odpowiadał Najlepiej kontakt mailowy: kontakt.małpa.e26.eu
 4. MarketingAD.plGdańsk ul. Wita Stwosza 18cNIP: 5842454158kontakt+małpa+marketingad+pl Szukam dobrego programisty do rozwoju funkcjonalności sklepu jednej z wiodących kobiecych marek odzieżowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (adres powyżej) prześlę szczegóły pierwszej funkcjonalności do wyceny. Najlepiej osoba z okolic Trójmiasta.
 5. 4play

  Zagraniczny odpowiednik brandle

  Podbijam, też szukam i nie znalazłem.
 6. Z free: Mailchimp, SendinBlue, Benchmarkemail mają bardzo dobre, intuicyjne kreatory.
 7. 4play

  Kreator newsletterów - Jaki polecacie?

  Możesz stworzyć maila w narzędziu do email marketingu typu Mailchimp i skopiować kod html .... np wysyłając go na swoją skrzynkę mailową.
 8. Temat jak najbardziej aktualny, PS się rozwija i może pojawią się jakieś fajne wdrożenia w większych markach. Gorzej z wartością merytoryczna tego co co zostało napisane. Nie są to duże sklepy i częściowo nie są to sklepy na PS np. btwin to sklep na WP.
 9. "Agile marketing" dobrze, że nie nazwali tego "Scrum marketing", w każdym razie niewiele ma to wspólnego z metodologią Agile czy Scrum i pewnie w kręgach IT takie określenie może wywołać jedynie uśmiech.
 10. 4play

  Kod do sutego katalogu

  Wykorzystany: Suto8
 11. 4play

  [Inne] Mikro biura

  Ciekawa idea, z tego co czytam to nie chodzi tu o miejsce spotkań tylko dostęp do infrastruktury "25-calowe ekrany, skanery, drukarki, bezprzewodowe myszki do wykorzystania oraz szybkie łącze internetowe. Do tego firma dokłada darmową nielimitowaną kawę" i to wszystko za 20 funtów. Gorzej jak kilka osób będzie chciało skorzystać z biura w tym samym czasie.
 12. Problem został rozwiązany trochę inaczej. Chodziło o zabezpieczenie folderu hasłem .htpasswd. Przy tak skonstruowanym .htaccess (jak powyżej) link do folderu przekierowywał na domyślną stronę błędu w serwisie. Aby to rozwiązać wystarczy dodać ErrorDocument 401 default i folder jest poprawnie zabezpieczony przez .htpasswd.
 13. Czy ktoś wie jak dodać wyjątek mod_rewrite dla wybranego katalogu? <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> Rozwiązane... proszę modelatora o zamkniecie tematu.
 14. 4play

  Korpo czy mała firma dla programisty ?

  W korpo też teraz się pracuje zazwyczaj w małych scrumowych grupach. Jedni się w korpo świetnie odnajdują inni nie. Zresztą korporacje też są różne, nie można wszystkich wrzucac do jedenej szufladki, nawet w obrębie korporacji mozesz trafić do zespołu, który ci podpasuje bądź nie. Wiele zależy od osób, na które trafisz. Jeżeli jesteś młody około 20, też bym polecał Tobie korporacje. Jest bardzo duży przepływ wiedzy, zwłaszcza w IT.
 15. WOlf zainteresuj się pojęciem ROI, w twojej działalności bardzo mierzalne. Sprawdzaj z jakiego kanału masz największe zwroty i dokładaj, jednoczesnie starając się polepszyć wskaźniki z innych źródeł. Najlepiej w ecommerce sprzedaje własna lista mailingowa dlatego staraj się ją rozbudować.