novum

Forumowicze
 • Zawartość

  728
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana novum w dniu 19 Kwiecień 2015

Użytkownicy przyznają novum punkty reputacji!

Reputacja

130 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

4567 wyświetleń profilu
 1. novum

  CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Damian wrzuci nagranie.:-) *** piszę z fona ;-)
 2. novum

  RODO -- Hekko.pl

  Jest okazja na zarabianie, to się pieniądz robi. Dobrze, że tylko stówa /rok, ponieważ były by masowe zmiany hostingu. A tak te parę złoty np. ecommerce... ogólnie ludzie przeżyją. :-) *** piszę z fona ;-)
 3. novum

  CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Damian, byłem dzisiaj u ciebie na webinarze... świetne te raporty w pdf, z możliwością edycji w docx. Kawał dobrej roboty. *** piszę z fona ;-)
 4. Pakietu narzędzi raczej nie muszę przedstawiać. Link do promocji: https://www.link-assistant.com/summer-2018.html
 5. novum

  CRM do obsługi maili ??

  @lukasz911 - nie czepiam się, ale ... w zakładce cennik, plan "indywidualny" jest pod pozostałymi planami, po lewej stronie strony. Nie lepiej go wyśrodkować. Będzie wyglądać ładniej wizualnie. ;-)
 6. novum

  CRM do obsługi maili ??

  W cenniku masz opcje "free" (1 użytkownik i sporo ograniczeń), następnie "freelancer (dla 3 użytkowników i wiele funkcji) za 30 zł netto. Opcja "freelancer" kojarzy mi się raczej z 1 użytkownikiem. Może warto by przygotować i taką ofertę cenową dla jednoosobowej DG?
 7. novum

  Generator stron

  Polecam szablon z generatepress.com Za darmo jest w wersji podstawowej, więc możesz sobie przetestować. Ogólnie polecam kupić wersję Premium. Tak jeszcze dodam, bardzo szybko buduje się strony. ;-) *** piszę z fona ;-)
 8. novum

  CRM do obsługi maili ??

  @lukasz911 ogólnie fajny pomysł z tą wizualną ścieżką kontaktu z klientem oraz wprowadzenie metody GTD. Tak zerknąłem na cennik. Produkt jest bardzo młody na rynku, wersja free prawie bezwartościowa (za dużo ograniczeń). Tak do przemyślenia, konkurencja posiada lepszą funkcjonalność oraz niższe plany abonamentowe. *** piszę z fona ;-)
 9. novum

  CRM do obsługi maili ??

  https://codecanyon.net/category/php-scripts/project-management-tools?sort=sales *** piszę z fona ;-)
 10. novum

  Zbyt duży ZUS

  Takie ostateczne wyjście, jeśli nie chcesz jakby zamykać firmy. Jeżeli za mało zarabiasz, na czas poprawienia kondycji firmy możesz zawiesić ją do 24 m-cy i rozliczać się z obecnymi/nowymi klientami za pomocą serwisu useme.eu Pełne świadczenia zdrowotne może mieć za dosłownie kilkanaście złotych, wystarczy że podpisze z jakąś firmą umowę zlecenie uwzględniając ZUS. Np. za opiekę nad administracją strony www miesięcznie na umowie masz napisane 30 zł. *** piszę z fona ;-)
 11. novum

  Przygotowanie oferty pdf

  Takie kiedyś czasy były :-) Do robienia ofert w Photoshopie wystarczy jego tańsza wersja "Photoshop Elements 2018". Można kupić już za około 300 zł na allegro. ;-) *** piszę z fona ;-)
 12. novum

  Przygotowanie oferty pdf

  Do ładnych ofert zrobienia możesz użyć: https://products.office.com/pl-pl/publisher Kupując pakiet MS Office 365 Personal np. na allegro, subskrypcja miesięcznie wyniesie ciebie około 14 zł. Czy to jest drogo? P. S. Pozatym i tak napewno będziesz używać innych narzędzi od MS, ponieważ to taki standard. Również możesz sobie kupić gotowy szablon, a potem zmodyfikować pod własne potrzeby np. https://graphicriver.net/item/letterhead-template/12251139?s_rank=101 P. S. S. Ogólnie na Graphicriver.net jest wiele różnych graficznych szablonów papierów firmowych/oferowanych. *** piszę z fona ;-)
 13. Nazwa przedmiotu: Program ExpressVPN Premium Opis przedmiotu: Ważność konta/licencji 11 miesięcy. Licencja na jedno stanowisko PC. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie programu: https://www.expressvpn.com/pl Normalna cena za 1 rok $99,95 https://www.expressvpn.com/pl/order Cena: 60 zł Sposób zapłaty: Przelew, PayPal. Kontakt: Priv
 14. novum

  Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  Zawsze możesz dalej ciągnąć ten projekt, a ewentualne dokumenty sprzedażowe wystawiaj za pomocą serwisu https://useme.eu/pl/
 15. novum

  Alternatywa dla ahrefs, majestic ?

  Ogólnie polecam ten zestaw narzędzi. Jest tam Ahrefs Majestic i wiele wiele innych bardzo użytecznych. Dostęp miesięczny to około 80 zł., dziś jest jeszcze promo - 20%.Koszt zwróci Ci się po godzinie używania ;-) http://make-cash.pl/seotools-majestic-wordai-listy-programy-indeksery-t12508/ *** piszę z fona ;-)