Jump to content

novum

Forumowicze
 • Content Count

  769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

novum last won the day on April 19 2015

novum had the most liked content!

Community Reputation

135 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,166 profile views
 1. W sumie sam sobie odpowiedziałeś. 2x tak. [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 2. Taka szybka rada. Wpisz sobie w YouTube nazwę kanału "Ahrefs" i poszukaj sobie interesujących tematycznie filmików z LB. Również polecam bloga https://ahrefs.com/blog/ [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 3. poprawiono link ;-) *** online mobilnie... ;-)
 4. Czasy katalogów to stare dzieje. Zdobywanie linków dalej jest jak najbardziej na czasie. Jednak oprócz tego liczy się jakość strony np. wartościowe unikatowe treści, optymalizacja itd. Na początek zapoznaj się z tymi wpisami: https://www.lexy.com.pl/blog/budowanie-link-popularity To tak naprawdę w dużym skrócie. Zanim się dostosujesz do nowych trendów, troszkę czasu minie. Polecam na bieżąco śledzić branżowe blogi/serwisy czy choćby grupy dyskusyjna na FB. *** online mobilnie... ;-)
 5. @cannot Osobiście rozważyłbym postawienie serwisu pożyczkowego na nowej domenie. Tym bardziej, że kosztują parę złotych. Jak serwis nie wypali, poprostu nie przedłużysz jej za rok. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 6. Z drogich co mam, nie będę polecał. Jednak z tańszych, godnym uwagi. Jeżeli chodzi o dobrą jakość i przystępną cenę, to polecam Atthost. Zobacz sobie po cenniku, nie są wcale drodzy. Również wsparcie techniczne na wysokim poziomie. Cóż będę się rozpisywał, zawsze możesz sobie u nich przetestować 14 dni za darmo. 😀 * reff link *** online mobilnie... 😉
 7. Acha, ma jakieś linki. To zrób jak kolega wyżej wspomniał. [emoji6] Będzie najszybciej w sprawie oceny mocy domeny. [emoji3] *** online mobilnie... ;-)
 8. Co do przejęcia domeny. Jak nie generuje wartościowego ruchu internautów, nie brałbym jej. *** online mobilnie... ;-)
 9. Krótko odpowiem, nie zaszkodzi Ci. *** online mobilnie... ;-)
 10. Może sobie jakiś skrypt znajdziesz na: https://codecanyon.net/search/affiliate [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 11. W hekko.pl w roku 2015 za hosting miałem 74 zł. (przeskok o plan wyżej) W 2016r. było 117 zł. W 2017r. było 196 zł. W 2018 r. było 192 zł. Teraz dostałem na kwotę 188 zł. *** online mobilnie... ;-)
 12. Jak strona nie duża, nawet sporo danych uzyskasz tym oto narzędziem https://www.link-assistant.com/website-auditor/ Jest w polskiej wersji językowej, wersja free ma właśnie ograniczenia co do analizy ilości podstron oraz rozszerzenych danych. ;-) Kolejna sprawa jak pisze przedmówca. Jeżeli sam nie umiesz z uzyskanych danych wyciągnąć odpowiednie wnioski, zleć to zadanie specjaliście SEO. *** online mobilnie... ;-)
 13. Zawsze to jeden z wielu czynników pozytywnie wpływających na proces pozycjonowania. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 14. Panowie, bez stresu i paniki. :-D Od kilkunastu lat kupuje oprogramowanie od SEO-Admin i nigdy nie było jakiś drastycznych podwyżek cen. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 15. Argumenty powalające... normalne po nich nie wstaniesz. [emoji6][emoji16] *** online mobilnie... ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy