novum

Forumowicze
 • Zawartość

  741
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

novum wygrał w ostatnim dniu 19 Kwiecień 2015

novum ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

131 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

4886 wyświetleń profilu
 1. Jak coś, chętnie podejmę się bycia betatesterem. ;-) Co do tematu proxy, oprócz Twojej @SEO-Admin oferty dobrze by było, aby użytkownik programu również własne mógł podczepiać.
 2. No to do dzieła! @SEO-Admin @MaxPan Jeżeli chodzi o temat proxy, tylko prywatne do tego celu. Dokładnie miałem na myśli możliwość podczepienia (przypisania) priv proxy do każdego z profili. Co do abonamentu, tutaj taka forma mogłaby zabezpieczyć przed ewentualną śmiercią projektu i wpływałoby motywacyjnie na rozwój softu. (nie zawsze się sprawdza) Na temat przeglądarki Chrome i problemy przy pracy z proxy autoryzowanymi na login i hasło. Czy tylko jedyne Chrome jest?
 3. Może jakiś soft do marketingu szeptanego czyt. szemranego :-) ? Myślę, że w obecnych czasach będzie strzałem w 10-kę. Tak w skrócie o przykładowej funkcjonalności: 1. Ułatwianie zakładania profili na forum/portalach itd. (czyli jak obecnie w "Wystawiacz'u") 2. Obsługa prywatnych proxy. 3. Przełączanie się między kontami w programie. Przykład: na forum forum-kulturystyka.pl zakładam 5 szt. kont. Każde konto ma przypisane indywidualne proxy. Rozpoczynam dyskusje (zakładam wątek i piszę pierwszego posta) z konta nr 1. Następnie przełączam się na konto nr 2. i udzielam odpowiedzi. Przełączam się na konto nr 3 i również udzielam odpowiedzi... i tak dalej z kolejnym kontem. 4. Możliwość zapisywania adresu url postów, w których się pisało z danego konta (tzw. historia postów). 5. Wbudowany emulator typów przeglądarek/systemów operacyjnych, tak aby danego forum admin nie mógł tak szybko zorientować się, że te 5 kont należy do jednego użytkownika i pisze miedzy sobą :-). 6. Możliwość tworzenia publicznej/prywatnej bazy danych forów, portali, blogów itd. 7. Program w wersji abonamentowej. Dalsze nowe opcje/funkcjonalność wyszłaby w "praniu". :-) P.S. Dla zainteresowanych tematem dodam, że używam do szeptanki takiego narzędzia https://multilogin.com
 4. Jest już może....? *** piszę z fona ;-)
 5. Za tak małe pieniądze to ogólnie dobrze. Przeważnie projekty, które wszystko mają w późniejszym czasie za darmo ... to rzadko mają update lub ogolnie padają. *** piszę z fona ;-)
 6. Mam znajomego, który na OpenCart otwierał sklep z 6 lat temu. Około 500 produktów. W między czasie oczywiste systematycznie sobie aktualizuje + dodaje moduły. Do dziś funkcjonuje i jest bardzo zadowolony. W sumie do presta też nic nie mam. Jak będziesz go ewentualne wdrażać, na themeforest.net są jak coś do niego ładne theme. Ze swojego doświadczenia, postawiłbym przy tak małej ilości produktów jednak na platformie WordPress z rozszerzeniem woocommerce https://woocommerce.com *** piszę z fona ;-)
 7. Pomyłka. Prowizje ustalane są właśnie indywidualnie rzędu 20-30%.
 8. novum

  Linki z forum

  Max, zawsze coś się znajdzie... https://polskie-cmentarze.com .. ale dobra, masz rację. Niestety trudno tematyczność nieraz znaleźć, więc linki ogólo tematyczne jak najbardziej. ;-) Ponadto to prawda. Co chwilę na PiO pada pytanie o linki tematyczne. *** piszę z fona ;-)
 9. novum

  Linki z forum

  Wiem, wiem Max...tak mi się napisało. :-) P. S. Chciałem tylko autorowi wątku zaznaczyć, że dobre fora nietematyczne są jak najbardziej ok. A jeżeli chce dodatkowo pozyskiwać ruch spersonalizowany pod grupę docelową, wtedy linkowanie z forum tematycznego. *** piszę z fona ;-)
 10. novum

  Linki z forum

  Doskonale wiesz, że jak najbardziej jest sens. Linkowanie z forum tematycznego jeszcze bardziej ma sens, ponieważ dzięki temu zdobywamy ponadto stargetowany ruch na stronie. *** piszę z fona ;-)
 11. Dokładnie, konkurencja posiada prowizję rzędu 30-40%. Branża jest trudna do promocji, więc mało kto zdecyduje się na współpracę za 15%. Warto jeszcze raz przemyśleć strategie, ponieważ to partnerzy będą nakręcać ruch na stronie. *** piszę z fona ;-)
 12. Już wspomniano, ale polecam Adama skrypt http://sklep.piersa.pl/?miniswl,22 *** piszę z fona ;-)
 13. novum

  Domena w kolejce do rejestracji

  @biz0n - dokładnie, przechwyć ją np. za pomocą https://www.aftermarket.pl/deletedcats.php *** piszę z fona ;-)
 14. novum

  RODO -- Hekko.pl

  Jest okazja na zarabianie, to się pieniądz robi. Dobrze, że tylko stówa /rok, ponieważ były by masowe zmiany hostingu. A tak te parę złoty np. ecommerce... ogólnie ludzie przeżyją. :-) *** piszę z fona ;-)