Jump to content

novum

Forumowicze
 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

novum last won the day on April 19 2015

novum had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,116 profile views
 1. Acha, ma jakieś linki. To zrób jak kolega wyżej wspomniał. [emoji6] Będzie najszybciej w sprawie oceny mocy domeny. [emoji3] *** online mobilnie... ;-)
 2. Co do przejęcia domeny. Jak nie generuje wartościowego ruchu internautów, nie brałbym jej. *** online mobilnie... ;-)
 3. Krótko odpowiem, nie zaszkodzi Ci. *** online mobilnie... ;-)
 4. Może sobie jakiś skrypt znajdziesz na: https://codecanyon.net/search/affiliate [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 5. W hekko.pl w roku 2015 za hosting miałem 74 zł. (przeskok o plan wyżej) W 2016r. było 117 zł. W 2017r. było 196 zł. W 2018 r. było 192 zł. Teraz dostałem na kwotę 188 zł. *** online mobilnie... ;-)
 6. Jak strona nie duża, nawet sporo danych uzyskasz tym oto narzędziem https://www.link-assistant.com/website-auditor/ Jest w polskiej wersji językowej, wersja free ma właśnie ograniczenia co do analizy ilości podstron oraz rozszerzenych danych. ;-) Kolejna sprawa jak pisze przedmówca. Jeżeli sam nie umiesz z uzyskanych danych wyciągnąć odpowiednie wnioski, zleć to zadanie specjaliście SEO. *** online mobilnie... ;-)
 7. Zawsze to jeden z wielu czynników pozytywnie wpływających na proces pozycjonowania. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 8. Panowie, bez stresu i paniki. :-D Od kilkunastu lat kupuje oprogramowanie od SEO-Admin i nigdy nie było jakiś drastycznych podwyżek cen. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 9. Argumenty powalające... normalne po nich nie wstaniesz. [emoji6][emoji16] *** online mobilnie... ;-)
 10. Ważne abyś na czas podatki płacił... a co wpiszesz z podanych powyżej przykładów, będzie dobrze. [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 11. Takie rzeczy xRumer'em możesz zrobić, le nie za takie już pieniądze http://www.botmasterlabs.net/xrumer/ *** online mobilnie... ;-)
 12. Wszystko zależy właśnie od tego, jak szybkich proxy używasz i jaką maja geolokalizacje. Jak mówi @SEO-Admin dobry VPN (z szybkimi serwerami) lub priv szybkie prosiaki załatwiają sprawę. Poza tym program dopiero ma premierę dziś, więc warto dać mu czasu ... ;-)
 13. Zrób również tak, czy PC czy smartphone.... w obu przypadkach ma się wyświetlać! :-)
 14. Dodatkowo również uważam tak. Wyobraź sobie @mezon123 , że przeglądałem całego bloga i wszystkie artykuły są tak profesjonalne a zarazem dla mnie nie (zwykłego laika) nie zrozumiałe. Są profesjonalne dla profesjonalistów... więc w dużej mierze sądzę, że Twój blog przegląda Twoja konkurencja. Masz dużo wizyt i dlatego bardzo mały współczynnik lead'ów. Popatrz na blog z naszej branży https://www.zgred.pl/blog/ On porusza różne kwestie.... bardziej zaawansowane, a niektóre są typowe dla laika jak np. te artykuły: https://www.zgred.pl/blog/pozycjonowanie-stron-za-500-zlotych-miesiecznie-czy-to-w-ogole-mozliwe/ https://www.zgred.pl/blog/ile-kosztuje-pozycjonowanie-a-ile-kosztuje-seo/ Powyższe artykuły są mało techniczne i uświadamiają potencjalnych klientów na usługi seo, jaki jest koszt. Z drugiej strony są też artykuły techniczne i wielu z branży nimi się posiłkuje. Jednak Zgred buduje sobie dzięki temu własna markę (świadczy usługi optymalizacji, pozycjonowania czy szkoleniowe). Artykuły przekuwają Internautów na klientów. Jak? Może się zdarzyć, że jakiś Internauta jest lekko "kumaty" w sprawach internetowych. Postawił sobie sam własna stronę. Ok. Teraz chciałby sobie ja pozycjonować, ale jeszcze nic na ten temat nie wie. Wchodzi na blog Zgreda i czyta.... czyta, czyta i czyta... aż włosy mu się na głowie zjeżyły. Myśli sobie... o kurcze, muszę postawić zaplecze seo, pisać artykuły, zdobywać linki, kupić i nauczyć się specjalistycznego oprogramowania itp. I co, ma trzy wyjścia: 1. Zapisać się na szkolenie i nauczyć się wszystkiemu samemu - (Zgred pozyskuje klienta). 2. Zleca usługę Zgredowi na optymalizacje/pozycjonowanie - (Zgred pozyskuje klienta). 3. Sam wszystko robi na podstawie artykułów Zgreda - (tutaj Zgred nie pozyskuje bezpośrednio klienta, ale buduje sobie markę. Może kiedyś czytelnik bloga poleci swojemu znajomemu bloga, a on zostanie nowym Zgreda klientem?..). Jak widzisz, na powyższym przykładzie taka strategia ma właśnie sens. Jak "coś" pominąłem, to niech "ktoś" "coś" dopisze P.S. @zgred - Mam nadzieję, że się nie uraziłeś za przykłady.
 15. Wydaje mi się, że te kilka dni testów to troszkę za mało. Wiem również, że samo narzędzie callpage nie jest tanie. Może w takim razie inne, o wiele tańsze. https://sugester.pl/voip/autocall + ponadto dostajesz system CRM, z różnymi modułami. Na pewno wprowadzenie tego rozwiązania w Twojej firmie ułatwiłoby proces zdobywania nowych klientów, zarządzanie aktualnymi, projektami, zadaniami, obiegiem dokumentów itd.... i to wszystko za 29 zł netto/miesiąc/użytkownik. *** online mobilnie... ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy