novum

Forumowicze
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

novum last won the day on April 19 2015

novum had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,074 profile views
 1. novum

  Skrypt programu partnerskiego - jaki?

  Może sobie jakiś skrypt znajdziesz na: https://codecanyon.net/search/affiliate [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 2. W hekko.pl w roku 2015 za hosting miałem 74 zł. (przeskok o plan wyżej) W 2016r. było 117 zł. W 2017r. było 196 zł. W 2018 r. było 192 zł. Teraz dostałem na kwotę 188 zł. *** online mobilnie... ;-)
 3. novum

  Czy strona jest przeoptymalizowana?

  Jak strona nie duża, nawet sporo danych uzyskasz tym oto narzędziem https://www.link-assistant.com/website-auditor/ Jest w polskiej wersji językowej, wersja free ma właśnie ograniczenia co do analizy ilości podstron oraz rozszerzenych danych. ;-) Kolejna sprawa jak pisze przedmówca. Jeżeli sam nie umiesz z uzyskanych danych wyciągnąć odpowiednie wnioski, zleć to zadanie specjaliście SEO. *** online mobilnie... ;-)
 4. Zawsze to jeden z wielu czynników pozytywnie wpływających na proces pozycjonowania. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 5. Panowie, bez stresu i paniki. :-D Od kilkunastu lat kupuje oprogramowanie od SEO-Admin i nigdy nie było jakiś drastycznych podwyżek cen. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 6. novum

  Zwalczanie nieuczciwej konkurencji w SEO ;)

  Argumenty powalające... normalne po nich nie wstaniesz. [emoji6][emoji16] *** online mobilnie... ;-)
 7. novum

  Pierwsza faktura za usługę. Co wpisać?

  Ważne abyś na czas podatki płacił... a co wpiszesz z podanych powyżej przykładów, będzie dobrze. [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 8. Takie rzeczy xRumer'em możesz zrobić, le nie za takie już pieniądze http://www.botmasterlabs.net/xrumer/ *** online mobilnie... ;-)
 9. Wszystko zależy właśnie od tego, jak szybkich proxy używasz i jaką maja geolokalizacje. Jak mówi @SEO-Admin dobry VPN (z szybkimi serwerami) lub priv szybkie prosiaki załatwiają sprawę. Poza tym program dopiero ma premierę dziś, więc warto dać mu czasu ... ;-)
 10. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  Zrób również tak, czy PC czy smartphone.... w obu przypadkach ma się wyświetlać! :-)
 11. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  Dodatkowo również uważam tak. Wyobraź sobie @mezon123 , że przeglądałem całego bloga i wszystkie artykuły są tak profesjonalne a zarazem dla mnie nie (zwykłego laika) nie zrozumiałe. Są profesjonalne dla profesjonalistów... więc w dużej mierze sądzę, że Twój blog przegląda Twoja konkurencja. Masz dużo wizyt i dlatego bardzo mały współczynnik lead'ów. Popatrz na blog z naszej branży https://www.zgred.pl/blog/ On porusza różne kwestie.... bardziej zaawansowane, a niektóre są typowe dla laika jak np. te artykuły: https://www.zgred.pl/blog/pozycjonowanie-stron-za-500-zlotych-miesiecznie-czy-to-w-ogole-mozliwe/ https://www.zgred.pl/blog/ile-kosztuje-pozycjonowanie-a-ile-kosztuje-seo/ Powyższe artykuły są mało techniczne i uświadamiają potencjalnych klientów na usługi seo, jaki jest koszt. Z drugiej strony są też artykuły techniczne i wielu z branży nimi się posiłkuje. Jednak Zgred buduje sobie dzięki temu własna markę (świadczy usługi optymalizacji, pozycjonowania czy szkoleniowe). Artykuły przekuwają Internautów na klientów. Jak? Może się zdarzyć, że jakiś Internauta jest lekko "kumaty" w sprawach internetowych. Postawił sobie sam własna stronę. Ok. Teraz chciałby sobie ja pozycjonować, ale jeszcze nic na ten temat nie wie. Wchodzi na blog Zgreda i czyta.... czyta, czyta i czyta... aż włosy mu się na głowie zjeżyły. Myśli sobie... o kurcze, muszę postawić zaplecze seo, pisać artykuły, zdobywać linki, kupić i nauczyć się specjalistycznego oprogramowania itp. I co, ma trzy wyjścia: 1. Zapisać się na szkolenie i nauczyć się wszystkiemu samemu - (Zgred pozyskuje klienta). 2. Zleca usługę Zgredowi na optymalizacje/pozycjonowanie - (Zgred pozyskuje klienta). 3. Sam wszystko robi na podstawie artykułów Zgreda - (tutaj Zgred nie pozyskuje bezpośrednio klienta, ale buduje sobie markę. Może kiedyś czytelnik bloga poleci swojemu znajomemu bloga, a on zostanie nowym Zgreda klientem?..). Jak widzisz, na powyższym przykładzie taka strategia ma właśnie sens. Jak "coś" pominąłem, to niech "ktoś" "coś" dopisze P.S. @zgred - Mam nadzieję, że się nie uraziłeś za przykłady.
 12. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  Wydaje mi się, że te kilka dni testów to troszkę za mało. Wiem również, że samo narzędzie callpage nie jest tanie. Może w takim razie inne, o wiele tańsze. https://sugester.pl/voip/autocall + ponadto dostajesz system CRM, z różnymi modułami. Na pewno wprowadzenie tego rozwiązania w Twojej firmie ułatwiłoby proces zdobywania nowych klientów, zarządzanie aktualnymi, projektami, zadaniami, obiegiem dokumentów itd.... i to wszystko za 29 zł netto/miesiąc/użytkownik. *** online mobilnie... ;-)
 13. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  Teraz nie pamiętam, ale chyba można zmienić czas oddzwonia. Pozatym są również konkurencji rozwiązania. Chciałem Ci pokazać o co chodzi. Np. zamiast oddzwaniania w 28 sek., zrobić opcję "pozostaw numer, a ja oddzwonie jak tylko będę mógł". *** online mobilnie... ;-)
 14. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  U znajomego na blogu świetnie się sprawdza. Za zapis daje za darmo bardzo wartościowego ebooka. Możliwość zapisu na newsletter ma na w kilku miejscach. Zobacz sam https://liczysiewynik.pl *** online mobilnie... ;-)
 15. novum

  Liczba wejść na stronę firmową.

  Tak na szybko, ponieważ jestem w trasie. Można by było wdrożyć na dodstronach bloga takie oto rozwiązanie https://www.callpage.pl Ponadto można również ewentualnie zrobić widget z zapisem na newsletter. Dzięki temu budujesz bazę mailingową osób, które odwiedziły Twój blog. Następnie możesz wykorzystać tą bazę do informowania subskrybentów o promocjach, bonach, rabatach itd. https://freshmail.pl *** online mobilnie... ;-) Acha... jeżeli chodzi o newsletter, tutaj musisz dać jakąś korzyść dodatnią dla internauty, aby pozostawił swój e-mail. Może to być przykładowo jakiś bon rabatowy na usługi warsztatowe, do pobrania poradnik (ebook) itd. [emoji41] *** online mobilnie... ;-)