Jump to content

novum

Forumowicze
 • Content Count

  775
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

novum last won the day on January 1

novum had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,250 profile views
 1. @SEO-Admin Nie widzę opcji podpięcia capchta. Jako, że program wykorzystuje przeglądarkę... zakładam, że podpinamy w poniższy sposób? https://antcpt.com/eng/download/google-chrome-options/manual-crx.html
 2. @zaradny wcześniej nie miałem czasu się pobawić (czyt. testować) programu. Instaluje na Windows 10 (laptop o specyfikacji ). Po stworzeniu projektu, wybraniu pieszego serwisu z listy katalogów ( dokładnie: ad-art.pl ), po wczytaniu się przez przeglądarkę danej strony, program gdzieś po 3 sek. sam się zamyka. 😐
 3. Nie ma idealnego narzędzia. Jednak w czołówce to Ahrefs.com, Majestic SEO itp. *** online mobilnie... ;-)
 4. Kiedyś zanox, obecnie awin.com miał. Obecnie nie wiem czy jeszcze ma. Zarejestruj się i sam sprawdź. Ewentualnie jak powyżej podpowiada kolega, zapytaj bezpośrednio u Militaria.pl. *** online mobilnie... ;-)
 5. novum

  Dosiego Roku 2020

  W nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzę użytkownikom PiO przede wszystkim siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć. Szczęście i zdrowie też nie zawadzą ~ Adam [emoji483][emoji483][emoji483][emoji483] *** online mobilnie... ;-)
 6. To taki półautomat, jak SEO Lite oraz SEO Bohater. Autor programu "Mistrz pozycjonowania" moim zadaniem spóźnił się o kilka lat. Gdyby jednak program obsługiwał nie tylko katalogi, a również postowanie na różnego rodzaju forach internetowych, blogach, serwisach/portalach itp... wtedy całkiem fajnym byłby softem. [emoji3] *** online mobilnie... ;-)
 7. W sumie sam sobie odpowiedziałeś. 2x tak. [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 8. Taka szybka rada. Wpisz sobie w YouTube nazwę kanału "Ahrefs" i poszukaj sobie interesujących tematycznie filmików z LB. Również polecam bloga https://ahrefs.com/blog/ [emoji6] *** online mobilnie... ;-)
 9. poprawiono link ;-) *** online mobilnie... ;-)
 10. Czasy katalogów to stare dzieje. Zdobywanie linków dalej jest jak najbardziej na czasie. Jednak oprócz tego liczy się jakość strony np. wartościowe unikatowe treści, optymalizacja itd. Na początek zapoznaj się z tymi wpisami: https://www.lexy.com.pl/blog/budowanie-link-popularity To tak naprawdę w dużym skrócie. Zanim się dostosujesz do nowych trendów, troszkę czasu minie. Polecam na bieżąco śledzić branżowe blogi/serwisy czy choćby grupy dyskusyjna na FB. *** online mobilnie... ;-)
 11. @cannot Osobiście rozważyłbym postawienie serwisu pożyczkowego na nowej domenie. Tym bardziej, że kosztują parę złotych. Jak serwis nie wypali, poprostu nie przedłużysz jej za rok. ;-) *** online mobilnie... ;-)
 12. Z drogich co mam, nie będę polecał. Jednak z tańszych, godnym uwagi. Jeżeli chodzi o dobrą jakość i przystępną cenę, to polecam Atthost. Zobacz sobie po cenniku, nie są wcale drodzy. Również wsparcie techniczne na wysokim poziomie. Cóż będę się rozpisywał, zawsze możesz sobie u nich przetestować 14 dni za darmo. 😀 * reff link *** online mobilnie... 😉
 13. Acha, ma jakieś linki. To zrób jak kolega wyżej wspomniał. [emoji6] Będzie najszybciej w sprawie oceny mocy domeny. [emoji3] *** online mobilnie... ;-)
 14. Co do przejęcia domeny. Jak nie generuje wartościowego ruchu internautów, nie brałbym jej. *** online mobilnie... ;-)
 15. Krótko odpowiem, nie zaszkodzi Ci. *** online mobilnie... ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy