novum

Forumowicze
 • Zawartość

  738
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

novum wygrał w ostatnim dniu 19 Kwiecień 2015

novum ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

131 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

4790 wyświetleń profilu
 1. Jest już może....? *** piszę z fona ;-)
 2. Za tak małe pieniądze to ogólnie dobrze. Przeważnie projekty, które wszystko mają w późniejszym czasie za darmo ... to rzadko mają update lub ogolnie padają. *** piszę z fona ;-)
 3. Mam znajomego, który na OpenCart otwierał sklep z 6 lat temu. Około 500 produktów. W między czasie oczywiste systematycznie sobie aktualizuje + dodaje moduły. Do dziś funkcjonuje i jest bardzo zadowolony. W sumie do presta też nic nie mam. Jak będziesz go ewentualne wdrażać, na themeforest.net są jak coś do niego ładne theme. Ze swojego doświadczenia, postawiłbym przy tak małej ilości produktów jednak na platformie WordPress z rozszerzeniem woocommerce https://woocommerce.com *** piszę z fona ;-)
 4. Pomyłka. Prowizje ustalane są właśnie indywidualnie rzędu 20-30%.
 5. novum

  Linki z forum

  Max, zawsze coś się znajdzie... https://polskie-cmentarze.com .. ale dobra, masz rację. Niestety trudno tematyczność nieraz znaleźć, więc linki ogólo tematyczne jak najbardziej. ;-) Ponadto to prawda. Co chwilę na PiO pada pytanie o linki tematyczne. *** piszę z fona ;-)
 6. novum

  Linki z forum

  Wiem, wiem Max...tak mi się napisało. :-) P. S. Chciałem tylko autorowi wątku zaznaczyć, że dobre fora nietematyczne są jak najbardziej ok. A jeżeli chce dodatkowo pozyskiwać ruch spersonalizowany pod grupę docelową, wtedy linkowanie z forum tematycznego. *** piszę z fona ;-)
 7. novum

  Linki z forum

  Doskonale wiesz, że jak najbardziej jest sens. Linkowanie z forum tematycznego jeszcze bardziej ma sens, ponieważ dzięki temu zdobywamy ponadto stargetowany ruch na stronie. *** piszę z fona ;-)
 8. Dokładnie, konkurencja posiada prowizję rzędu 30-40%. Branża jest trudna do promocji, więc mało kto zdecyduje się na współpracę za 15%. Warto jeszcze raz przemyśleć strategie, ponieważ to partnerzy będą nakręcać ruch na stronie. *** piszę z fona ;-)
 9. Już wspomniano, ale polecam Adama skrypt http://sklep.piersa.pl/?miniswl,22 *** piszę z fona ;-)
 10. novum

  Domena w kolejce do rejestracji

  @biz0n - dokładnie, przechwyć ją np. za pomocą https://www.aftermarket.pl/deletedcats.php *** piszę z fona ;-)
 11. novum

  RODO -- Hekko.pl

  Jest okazja na zarabianie, to się pieniądz robi. Dobrze, że tylko stówa /rok, ponieważ były by masowe zmiany hostingu. A tak te parę złoty np. ecommerce... ogólnie ludzie przeżyją. :-) *** piszę z fona ;-)
 12. Damian, byłem dzisiaj u ciebie na webinarze... świetne te raporty w pdf, z możliwością edycji w docx. Kawał dobrej roboty. *** piszę z fona ;-)
 13. Pakietu narzędzi raczej nie muszę przedstawiać. Link do promocji: https://www.link-assistant.com/summer-2018.html
 14. novum

  CRM do obsługi maili ??

  @lukasz911 - nie czepiam się, ale ... w zakładce cennik, plan "indywidualny" jest pod pozostałymi planami, po lewej stronie strony. Nie lepiej go wyśrodkować. Będzie wyglądać ładniej wizualnie. ;-)