michal

Admin
 • Zawartość

  6823
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana michal w dniu 21 Marzec 2014

Użytkownicy przyznają michal punkty reputacji!

Reputacja

53 Excellent

1 obserwujący

O michal

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 13.12.1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.forum.optymalizacja.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

64883 wyświetleń profilu
 1. michal

  [*] Wojtek (Wojtecki1) Odszedł ...

  Bardzo smutna wiadomość . Niech spoczywa w spokoju [*]
 2. michal

  Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Dzień dobry
 3. michal

  Wpływ Google Shopping Na Ruch Organiczny

  Czyli 30% się potwierdza, chociaż zależy od konkurencji, bo jest rozłożony na wszystkich konkurentów.
 4. michal

  Wpływ Google Shopping Na Ruch Organiczny

  Z Google Shopping (i jego poprzedników) korzystam od bardzo dawna na rynku USA. Kiedyś, jak jeszcze było zupełnie darmowe to mając Top1 na hasła i będąc w GS ruch się rozkładał mniej więcej 50%. Ostatnio trochę spadło, bo jak zaczęło być płatne to nagle większa konkurencja się zrobiła. Niemniej w USA mam dalej ruch na poziomie 30% z GS. Na pewno warto w to inwestować
 5. michal

  Spadają Statystyki Indeksowania

  Szklana kula nic nie mówi. Za mało informacji podałeś aby cokolwiek napisać.
 6. michal

  Cała Strona Poleciała Za Jeden Gościnny Wpis

  Czyli teraz wszyscy powinni szukać wzmianek o sobie w obcych serwisach i prosić o ich usunięcie, nawet jeśli generują naturalny ruch, bo G może stwierdzić, że to nie są naturalne linki. Jak dla mnie to nie jest "wzięcie się za katalogi czy wpisy gościnne", ale zachęcanie do nawalania linkami gdzie popadnie na strony satelickie. Skoro wytyczne G działają wstecz, to można dostać filtr za wszystko co się robiło nawet 10 lat temu. Otóż to. Z tym że firma SEO to też może być mało. Firmy będą się przekształcać w kompleksową obsługę IM (Internet Marketing).
 7. michal

  Jednodniowe Spadki Wszystkich Fraz

  Skoro nie ma to wpływu na ruch na stronie, to pewnie wszystko jest OK. Tobie i softowi się pojawia niżej, co nie znaczy, że innym użytkownikom też.
 8. michal

  Wyszukiwarka Lotów

  To nie tyczy się Polski, usług a jest wprowadzana na całym świecie, gdzie ludzie korzystają z Google. Podatki nie mają tu znaczenia, zyski i tak idą do USA. G zgarnia kolejną bardzo dochodową branżę dla siebie. Mniejsze firmy mogą mieć problem z przetrwaniem.
 9. michal

  Cała Strona Poleciała Za Jeden Gościnny Wpis

  Nofollow póki co jest OK, ale to nie znaczy, że za jakiś czas G nie stwierdzi, że nofollow było nadużywane i postanowi działać ręcznie na strony z tego korzystające. Jak w cytacie:
 10. michal

  [pytanie] Czy działa AZ.pl

  Dzisiaj już działa, nie mniej jednak słabo to wygląda po przejęciu przez Home
 11. michal

  Cała Strona Poleciała Za Jeden Gościnny Wpis

  Dlatego, według mnie, najlepszą strategią jest tworzenie satelit, które w ogóle nie są powiązane ze stroną na której ci zależy i nawalanie w nie linkami ile się da . A dla domen ważnych można zdobywać po 1 linku tygodniowo i się cieszyć z tego jak głupi. Rozliczanie się za pozycje mija się w tym przypadku z jakimkolwiek celem, trzeba się rozliczać za wzrost obrotów firmy pochodzący z internetu
 12. michal

  Wyszukiwarka Lotów

  No to serwisy jak kayak, expedia mogą mieć przewalone...
 13. michal

  Jednodniowe Spadki Wszystkich Fraz

  @properart: a widziasz jakieś spadki w tych dniach w ruchu na stronie?
 14. michal

  Cała Strona Poleciała Za Jeden Gościnny Wpis

  Niekoniecznie, zanim powstał termin wpisy gościnne bloggerzy pisali u innych bloggerów. Kiedyś wpisy gościnne uważane były przez G za coś co jest OK. Ta sprawa nie musi się tyczyć tylko tego rodzaju wpisów. Matt, po szybkim spojrzeniu w swoje narzędzia stwierdził: W tym przypadku akurat ten wpis według mnie był OK. Serwis nie jest tylko seocopywritingu, ale również o ogólnie pojętym Content Marketingu, a Social Networking ma już z tym coś wspólnego. Teraz wyobraź sobie sytuację, gdzie prowadzisz bloga o SEO i postanawiasz napisać artykuł o postowaniu w Social Media. Przy okazji linkujesz do innego bloga, który opisał badania dotyczące najlepszych godzin na posty w różnych mediach społecznościowych. Google może stwierdzić: Co ma mają wspólnego godziny postowania w SM z blogiem o SEO? No i efektem tego będzie filtr na całą domenę.
 15. michal

  [Katowice] - Seobiba Party W Piatki

  Ja natomiast zawsze polecam Ibis Budget w Katowicach. Cena też koło 99zł. Szału nie ma, ale jest czysto i cicho, można się wyspać.