r3ni

Forumowicze
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

754 wyświetleń profilu
 1. Czy przesłużysz ważności konta o np 2 tygodnie kiedy "nie działało" ?
 2. po tym jak matysik napisał że działa wrzuciłem 100 subdomen (nowe z treścią ) żeby sprawdzić czy nie zmyśla. Widać ze trwało to troche czasu ale wreszcie tak jakby przerobił i wszystko jest w indeksie. Sprawdzałem ręcznie też i są w indeksie. Nie są to profile a strony postawione na subdomenach i wygenerowaną losową treścią. strony postawione programem Miona RWD generator. Profile też wrzuciłem w tym samym czasie (3000 profili). I jak na razie w indeksie nic nie ma (3% zaindeksowania ale to raczej same się zaindeksowały ) także nie wiem jak to działa. Subdomeny weszły. Profile nie.
 3. r3ni

  Prywatne proxy od ProxyLive.pl

  Planujesz jakieś proxy które można używać na wszystkich stronach?
 4. r3ni

  Jaki monitoring

  @mlody0072 skąd bierzesz proxy prywatne? bo te z proxymarket w twoim soft nie działają
 5. Możecie polecić jakiś scraper proxy ? Proxy pod google. wiem że teraz jest już słabo z publicznymi ale może jakieś narzędzie jednak możecie polecić ?
 6. kiedy bedzie ten nowy model sprzedaży? i na czym będzie polegał ? ( nie wiem kupować teraz czy czekać z zakupem dodatkowych 2 paczek )
 7. r3ni

  Praca w Carrefour

  Praca w supermarkecie to wyzysk , szkoda mi tych dziewczyn ktore siedza u mnie w biedronce ponad 8 godzin slyszac tylko pip pip