tomierc

Forumowicze
 • Zawartość

  2623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana tomierc w dniu 4 Wrzesień 2013

Użytkownicy przyznają tomierc punkty reputacji!

Reputacja

55 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.open-youweb.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Linki z stopek for z nazwą strony

  Czytając ostatnio wiele blogów seo - tam pisze że dobrze na adres strony dawać. Ale znowu to tak często się zmienia że nie wiem czy taka wiedza jest aktualna i nie dostanie się filtra na nazwę własnej strony przez coś takiego. przykład: Dobre bo polskie - ogórkowo.tv
 2. Strona stale spada w wynikach

  Ale nie ma czasami w tej mojej stronie tak że tag jest na miniaturze obrazku posta. Bo bardziej on by chyba się liczył bo filmy są osadzone z Youtube.
 3. Strona stale spada w wynikach

  Pokrycie artykułów do filmów jest nie większe niż 10% - strona bez artykułów z filmami i pokrycia tytułów miała 3000 na dzień a teraz 150. To ostatnie tematy tylko pokrywają się z tymi co też nagrywam. Rada jednak wydaje mi się bardzo mądra i sensowna i za nią bardzo dziękuję. Moja strona ma w kodzie tagi schema - tak mi się wydaje, czy się mylę?
 4. Witam, mam pytanie. Nie wiem jak to teraz jest brane pod uwagę. Czy posiadając linki z stopek stron bezpieczne jest dodawanie ich gołych, z jakimś naturalnym opisem (strona dogmat - to przykładowo podłogowe wariacje jolki dogmant.pl) czy na przykład strona o nazwie dogmat.pl to anchor linków Serwis domgmat.pl Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem o co mi chodzi. Czy używanie jako link nazwy strony jest bezpieczne czy można za do dostać filtra i nazwa strony będzie na przykład czy strona główna zafiltrowana.
 5. Strona stale spada w wynikach

  Mam kilka stron i ta jest najlepiej zadbana a jako jedyna ma najgorsze wyniki. Dlatego też każdą radę jak wydaje się sensowna wcielam w życie. Na razie tych rad było mało i detalika bo szukam pomocy w kilku miejscach ale nikt nie potrafi jak do tej pory ugryźć tematu. Mam podobne strony i tam rozwija się wszystko bardzo dobrze a ta spada tylko w wynikach z tego co widzę mimo że jest najbardziej zadbana spośród pozostałych. Nie mam absolutnie pojęcia co mogę jeszcze robić aby to ruszyło choć trochę ku górze. dlatego każda rada jest dobra od osób co się znają na temacie.
 6. Strona stale spada w wynikach

  Ale jakiej optymalizacji, zresztą nie sądzę aby to sprawiło spadek z 3000 na 150 osób na dzień bo to nie jest kodowy śmietnik. Jakieś detale na pewno są do poprawy ale to detale mało znaczne za co by strona tak nie oberwała. Dlatego mam prośbę dla osób co mają jakąś wiedzę i doświadczenie w tego typu sytuacjach lub dobre pomysły.
 7. Strona stale spada w wynikach

  Jak je miałem to strona przecież sięgnęła dna, zdjąłem linki dlatego że było to dno, i nadal jest takie samo dno choć zjadłem tylko te masowe i śmieciowe. Nie mam pojęcia co jest z tą stroną że i czym jej pomóc dlatego szukam u Was rady i pomocy oraz pomysłów na ruszenie tego tematu. Ja nie wiem na czym stoję, zmiany robiłem jak było już z nią źle i jest tak samo źle mimo wielu zmian nic się nie rusza i ciągle jest źle staram się coś zmieniać już od długiego czasu ale nic się nie zmienia - nie mam pojęcia za co oberwała, co ją trzyma tak na dnie i jak to ruszyć.
 8. Strona stale spada w wynikach

  Nie zauważyłem aby strona miała jakieś brak dostępu - ostatnio usunąłem ponad 400 wpisów ale to już po tym jak strona przestała być tak odwiedzana takich jakie miały małą krótką treść. Nie wiem czy to może mieć znaczenie co do tego o czym piszesz. Strona niby cały czas świeci chyba że nocą coś się dzieje ale nie mam o tym sygnału aby były problemy z dostępnością witryny. Czy chodzi o coś innego? Linki boję się od siebie coś zdobywać były było źle, teraz są ręcznie skasowane czy dodane do wykluczeń jest tak samo źle jak było ani gorzej ani lepiej. Po prostu to samo. Strona z dużej oglądalności osiągnęła prawie zerową o czym nawet nie wiedziałem pisząc nowe na niej wpisy gdyż ma stałych czytelników sporo to mi się nie rzucało bez patrzenia w inne statystki - z 3000 ma 150 to wejścia z google.
 9. Witam, mam do Państwa pytanie. Mam jedną stronę na jakiej dodaje systematycznie nowe artykuły ale wcześniej nigdy nie śledziłem jej oglądalności bo była to strona powiązana z tworzonymi filmami. Artykuły pisałem zawsze samemu i są stosunkowo długie i chyba nie takie ostatnie. Niedawno zobaczyłem wyniki tej strony i okazuje się że od ponad roku bardzo mocno spada w wynikach i stale spada. W miarę moich małych możliwości sprawdziłem linki do strony i wiele jest z jakiś komentarzy blogowych i dziwnych stron, ale też jak na moje oko nie są takie tragiczne. Dawniej samemu miałem linki w sygnaturkach for, które w miarę możliwości usunąłem jakiś czas temu. Nie mniej jednak mam pytanie - czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego strona w ciągu roku z około 3000 wyświetleń spadła do około 150 wyświetleń dziennie. Widzę to w statystykach jakie zobaczyłem dopiero na awastas i gogoel webmaster tols. Nie wiem co robić, nie mam powiadomień czy wykluczać jakieś linki czy inne działania. Podobno strony nie mogą być karane za linki, ale już nie wiem za co ona może być innego i skąd ktoś podczepił kiedyś na jakiś stronach śmieciowych do niej wiele linków oraz dlaczego - dodałem wszystkie co widziałem w GWT do wykluczeń mimo braku powiadomień o nienaturalnych linkach, to jednak nic nie pomogło a strona ciągle spada w wynikach/ Absolutnie nie wiem co z tym zrobić i jakie mogą być tego powody oraz działania aby ją ratować. Strona www.open-youweb.com Czy jest ktoś w stanie mi coś doradzić, z góry dziękuję za wszystkie pomoce wypowiedzi?
 10. Lepsza niby strona główna ale podstrony też są przydatne. Więc jeśli jest wybór warto ocenić co bardziej się opłaci finansowo.
 11. Cześć, mam do Was pytanie. Jak jest z indeksowaniem tekstu w tagach <code> czy jest on tak samo brany pod uwagę jak zwykły tekst strony czy opiera się na innych zasadach. Chcę w ramki code wstawić tekst aby go akcentować bez dodatkowej klasy. Jak t będzie miało się do pozycji i indeksowania ktoś może wie ?
 12. PR domeny jakie linki?

  Widocznie ten PR miał tak marginalne znaczenie że nie ma go wcale albo aby ludzie nie mieli boi kierunkowej do nawigowania na zdobywanie tam linków. Jak wiele osób pisało na forum - PR - a po co ci PR.
 13. Jak pozycjonować ?

  Fora są specyficznymi stronami jakie nie pozycjonuje się trudniej niż inne strony - tylko inaczej. Linkuj na kategorie, treści, index. Dodawaj do popularnych stron jakieś ciekawe rzeczy jakie masz u siebie na stronie i pisz tam ciekawe rzeczy to będzie wysoko.
 14. Fb już mi się wydaje że upada - coraz więcej pracy w social a coraz mniejsze wyniki. Kupno reklamy tam jest jeszcze mniej efektywne - to chyba powoli się ludziom przejada. Dlatego nie zastąpi to dobrze działającej strony.
 15. Sklep Internetowy VS Allegro

  Własny sklep nie koniecznie będzie wiele kosztował a allegro to worek bez dana gdzie trzeba pompować kasę aby być.