Ptaq

Forumowicze
 • Zawartość

  3108
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Ptaq wygrał w ostatnim dniu 14 Styczeń 2016

Ptaq ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

134 Excellent

O Ptaq

 • Ranga
  pozycja: 47
 • Urodziny 16.03.1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pozycjoner.biz
 • Yahoo
  michal.ptaq@gmail.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Ostatnio na profilu byli

9223 wyświetleń profilu
 1. Płatne forum

  MyBB ma kilka dodatków tu na szybko znalazłem do starej wersji: https://mods.mybb.com/view/pay-register Tu jest coś nowszego związanego ze subskrypcją: http://forums.mybb-plugins.com/Thread-Subscriptions-1-2-1 Na pewno dla MyBB coś znajdziesz - jest to jeden z najlepszych darmowych skryptów.
 2. Witam, - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - OSTATNIE DNI PROMOCJI ! ! ! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Dziękuje za dotychczasowe zainteresowanie moją ofertą. Dla osób wahających się chce napisać, że promocyjna cena 370zł brutto będzie aktualna tylko do końca tygodnia (15 października!). Od przyszłego tygodnia cena wraca do 590,00zł brutto. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 370zł brutto, czyli 37zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - opisnia ostatniego klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Cena jest obecnie promocyjna - ale jeżeli ktoś zakupi min. 6 pakietów jestem wstanie dać jeszcze małą zniżkę. Oczywiście wystawiam Fakture VAT i jest to cena brutto. Mail do kontaktu: punktseo.pl@gmail.com
 3. Witam, Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 370zł brutto, czyli 37zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - opisnia ostatniego klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Cena jest obecnie promocyjna - ale jeżeli ktoś zakupi min. 6 pakietów jestem wstanie dać jeszcze małą zniżkę. Oczywiście wystawiam Fakture VAT i jest to cena brutto.
 4. Witam, Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 370zł brutto, czyli 37zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - opisnia ostatniego klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Cena jest obecnie promocyjna - ale jeżeli ktoś zakupi min. 6 pakietów jestem wstanie dać jeszcze małą zniżkę. Oczywiście wystawiam Fakture VAT i jest to cena brutto.
 5. Witam, Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 370zł brutto, czyli 37zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - opisnia ostatniego klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Cena jest obecnie promocyjna - ale jeżeli ktoś zakupi min. 6 pakietów jestem wstanie dać jeszcze małą zniżkę. Oczywiście wystawiam Fakture VAT i jest to cena brutto.
 6. Póki co jeszcze czekam - bo liczę, że za jakiś czas dostanę. Jak za kilka dni nadal nic się nie zmieni to się odezwę. Ale sugerowałbym jakieś systemowe działanie w celu przyspieszenia pisania (np. by można było po np. X dniach dla nienapisanych tekstów podnieść stawkę o np. 20%).
 7. Mam pewną uwagę, mam zlecenia gdzie mam w 1 ogłoszeniu np. 20 tekstów, każdy na inną frazę. Po tygodniu mam np. 17 tekstów napisane a 3 frazy nie leżą za bardzo piszącym i nie chcą pisać i takie ogłoszenie mi wisi - fajnie by było móc albo anulować to co wisi i nie jest realizowane. Albo jakaś opcja dodania kwoty do danej frazy.
 8. Ja domen nie mam w hekko. Mam za to kilka serwerów wirtualnych +reseller. I o ile ceny tego co mam trochę wzrosły, ale jestem wstanie powiedzmy jeszcze to zaakceptować. To jakość tego hostingu poszła baaardzo w dół odkąd właścicielem jest H88. Kiedyś padów chwilowych czy dłuższych nie notowałem, teraz takie chwilowe są "normalką". Mam podpięty tester uptime na wszystkie konta wirtualne i praktycznie nie ma doby w którym wszystkie konta miałyby 100% uptime. Teraz dla przykładu jedno konto miało 20 min DOWN, kolejne 1 min DOWN. I o ile jest to trochę irytujące to powiedzmy jestem wstanie zaakceptować, jako, że cena powiedzmy jest nadal dość niska. Ale "hitem" są pady w piątki takie, że na całym koncie/kontach mam błąd 503 (dla wszystkich stron) - chyba już 3 razy taki pad był w piątek i... dopiero po mojej interwencji w poniedziałek przepraszają, że faktycznie coś się popsuło i serwery wstają. Ale jakbym tego nie zgłosił, to pewnie wiele, wiele dni by strony leżały. Dla mnie to jest już spora strata, jak dziesiątki/setki stron przez weekend nie działają. I jest to sytuacja która się powtarza.
 9. Tylko czekać aż Sunrise System kupi forum PiO by ocieplić swój wizerunek Z jednej strony to żart... z drugiej oni kilka większych firm kupili... więc kto wie
 10. OK, w ramach tego, że 2 nieunikalne wpisy zostały odrzucone daje 2 dodatkowe kody: PiOO7 PiOO8
 11. OK, 6 wpisów wy-moderowanych - z tego 4 przyjęte, 2 odrzucone - bo treść opisu skopiowana albo z innego katalogu albo ze strony docelowej.
 12. http://www.best.sklep.pl - Katalog TYLKO sklepów internetowych - inne wpisy będą odrzucane więc prośba o wykorzystanie tylko osoby chcące dodac sklep. Darmowe 6 kodów (działają wybierając typ wpisu: Normalny przelew - 9,00 zł ) PiOO1 PiOO2 PiOO3 PiOO4 PiOO5 PiOO6
 13. Witam, Interesuje mnie licencja na min. 20 WP-KAT w atrakcyjnej cenie. Informację o ilości licencji i proponowanej cenie prosiłbym o przesyłanie na maila (lub PW): punktseo.pl@gmail.com
 14. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś problemem był panel. Że oni nie NASK nie udostępniał żadnego panelu tylko API czy coś podobnego i partnerzy musieli się wpiąć. Więc dla osoby która chce po prostu obniżyć koszty domeny o kilka te parę groszy razy X domen - może to być już przeszkodą, że musi zlecić panel + pilnować tego by wszystko w nim dobrze śmigało. Ale tu najlepiej by się osoby które są bezpośrednio partnerami wypowiedzą na ile to jest problematyczne.
 15. 1. System generuje stronki na własnym CMSie - ten CMS jest oparty o bazę sqlite ? 2. Czy system obsługuje też strony postawione na Wordpress ? (ew. czy jest taki plan rozszerzania funkcjonalności?) 3. Gdyby z jakiś względów zakupiony system nie pasował kupującemu - jest jakiś okres testowy / zwrotu pieniędzy ?