Ptaq

Forumowicze
 • Zawartość

  3138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Ptaq w dniu 14 Styczeń 2016

Użytkownicy przyznają Ptaq punkty reputacji!

Reputacja

142 Excellent

O Ptaq

 • Tytuł
  pozycja: 47
 • Urodziny 16.03.1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pozycjoner.biz
 • Yahoo
  michal.ptaq@gmail.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Ostatnie wizyty

9463 wyświetleń profilu
 1. Witam, ------------------------------------ UWAGA ! Tylko do końca tego tygodnia (tj. 25.02.2018) - artykuły sponsorowane dotyczące tematyki finansowej 30% taniej Cena promocyjna wynosi 41,30 zł / artykuł z linkiem. Pakiet 10 artykułów - 413 zł brutto ! Ceny artykułów z innej tematyki niż budownictwo są wg. standardowej ceny podanej poniżej. + zachęcam do zapoznania się z promocją na dodanie do nowej grupy finansowej: ------------------------------------ Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 590zł brutto, czyli 59zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - info od klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Oczywiście wystawiam fakturę VAT i jest to cena brutto.
 2. ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci

  Np. String escape -> Potem usunięcie zbędnych śmieci
 3. ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci

  podeślij mi na punktseo.pl@gmail.com - ten szablon/fragment, postaram się pomoc
 4. Znajomość ZennoPoster (skala 0-6)

  Dokładnie tak jak napisałeś - jest to popularne narzędzie - stąd jestem ciekawy jak wygląda poziom zaawansowania użytkowników tego narzędzia. I temat tylko tego dotyczy - czyli zbadania poziomu wiedzy użytkowników o tym narzędziu na tą chwilę - ja to dla swoich potrzeb wykorzystam inni mogą tą ankietę po prostu potraktować jako ciekawostkę. Na razie są różne pomysły a czy coś się z tego zrodzi - czas pokaże. Odwrotnie mogłoby by być ciężko
 5. Bardzo dużo piszę się na forum o ZennoPosterze, dość dużo osób wydaje się, że używa go. Jestem ciekawy na ile dobrze znacie ten program. Wiem, że jest duża grupa osób która używa go tylko do odpalania kupionych szablonów. Pytanie ile jest bardziej zaawansowanych użytkowników. Chciałbym poznać waszą znajomość tego programu i może w przyszłości trochę pomóc mniej zaawansowanym użytkownikom.
 6. Aktualnie promocję i nowości. W tym tygodniu 2: Powstaje grupa stron z artykułami TYLKO finansowymi. Cena docelowa za dodanie (+artykuł) do mocnych stron finansowych: 87zł / sztuka. Aktualna cena z racji dopiero tworzenia grupy to tylko 33% ceny docelowej tj.: 29 zł za napisanie i dodanie artykułu ! Cena jest ceną brutto. Grupa docelowo ma mieć TrustFlow na poziomie 20 i wiecej... choć na tę chwilę już żaden serwis NIE ma mniejszej wartości TF niż 19 ! Co jeszcze bardziej pokazuje, że nasze serwisy już na chwilę obecną mają moc - a cena jest BARDZO promocyjna. Szczegóły promocji: W tym tygodniu artykuły o tematyce budowlanej dodajemy do naszej dużej grupy (już ponad 60 sztuk) w obniżonej cenie ! Rabat do końca tygodnia wynosi 30% - tj. 41,30 zł / sztukę (brutto). Szczegóły promocji:
 7. Witam, ------------------------------------ UWAGA ! Tylko do końca tego tygodnia (tj. 18.02.2018) - artykuły sponsorowane dotyczące tematyki budowlanej 30% taniej Cena promocyjna wynosi 41,30 zł / artykuł z linkiem. Pakiet 10 artykułów - 413 zł brutto ! Ceny artykułów z innej tematyki niż budownictwo są wg. standardowej ceny podanej poniżej. ------------------------------------ Usługa zawiera: - stworzenie 10 artykułów na zleconą frazę, każdy min. 2400 znaków. - dodanie każdego z artykułów na oddzielny serwis z artykułami - dodanie zdjęcia z bazy PŁATNYCH zdjęć lub dodanie zdjęcia dostarczonego/wskazanego przez klienta. Cena 590zł brutto, czyli 59zł za napisanie 1 unikalnego artykułu + dodanie go na prywatnym zapleczu. Jak ktoś ma wątpliwości - info od klienta który kupił taki pakiet: Dodam, że mogę na 30 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 3 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-artykulow-do-bazy-wysokiej-jakosci-10-stron/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Oczywiście wystawiam fakturę VAT i jest to cena brutto.
 8. Agregatory blogów

  A nie jest to na zasadzie jakiegoś iframe ? Do tego dochodzi, że jak stało się to o co google zawsze chodzi - czyli otrzymałeś naturalnego linka to się go obawiasz
 9. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - KUP 30 wpisów na forach - otrzymasz GRATIS kod PREMIUM wartości 200 zł ! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Do pakietu 30 linków z forów dodaję gratis kod PREMIUM - do grupy 10 katalogów firm (możliwość dodania tylko strony firmowej) Katalog w opcji premium daję opcję dodania tytułu (z anchorem) jako linku DoFollow ! Wartość kodu to 200zł ! (informacje o ktalogach: http://www.punktseo.pl/katalogi-firm/ ) Bonus w postaci kodu tylko do końca tygodnia - 11 lutego 2018 r. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Usługa zawiera: - stworzenie 30 obszernych wpisów związanych z frazą, każdy min. 200 znaków. (w praktyce ilość ta zazwyczaj kilkukrotnie więcej - 500-900 znaków !) - w większości przypadków zakładamy nowy temat który w nagłówku i tytule (TITLE) ma frazę! - zakładając temat piszemy w nim w 95% więcej niże 1 wpis (jest to najczęściej 2-4 wpisy z różnych kąt - w jednym z nich jest link). Czyli w większości przypadków tworzymy dla 1 linku całą rozmowę na forum ! - każdy wpis/grupa wpisów z linkiem - pojawia się na oddzielnym forum. - wpisy są na domenach głównych! - każdy wpis jest RĘCZNIE pisany - NIE jest na bazie synonimów itp. Cena 270zł brutto = czyli 9zł za napisanie kilku wpisów zawierających 1 linka x30 wpisów ! Dodam, że mogę na 60 różnych serwisach publikować wpis, więc jakby ktoś chciał 30 artykułów (każdy na innym serwisie) - można kupić 2 sztuki. Czas realizacji do 14 dni, w praktyce jest to najczęściej kilka dni - choć to dużo zależy ile jest chętnych w danym momencie i jaka tematyka. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.punktseo.pl/produkt/dodanie-wpisow-na-30-polskich-forach/ Zamówienie można dokonywać na powyższym linku bądź kontaktować się przez mail: punktseo.pl@gmail.com lub PW Osobą zainteresowanym mogę podesłać na maila / PW przykładowy wpis - nie obawiam się jakości jaką oferuję ! Czyli nie są to wpisy na zaspamowanych forach - a sam wpis to nie są 3-4 wyrazy. Cena jest obecnie promocyjna - ale jeżeli ktoś zakupi min. 10 pakietów jestem wstanie dać zniżkę 10%. Oczywiście wystawiam Fakture VAT i jest to cena brutto. Mail do kontaktu: punktseo.pl@gmail.com
 10. Zbyt duży ZUS

  Ja mimo, że w tym roku minie mi 10 lat prowadzenia firmy i z "normalnym" zusem już - chcąc nie chcąc się pogodziłem. To nie mogę się zgodzić, że jest to coś normalnego / zdrowego. Wiadomo, można zawsze mówić, ze trzeba więcej zarabiać i uwzględniać ZUS - zgadza się. Ale w Polsce zabija to miko przedsiębiorców - w rozumieniu takim dosłownym - ktoś chcę mieć firmę drobną - świadczącą jakieś usługi na swojej wiosce czy to fryzjera dla lokalnej społeczności czy coś podobnego - wpływy w niektórych miesiącach będą np. 2000-3000zł i co ? Okazuje się, że taka firma wg. naszego standardu NIE ma prawa istnieć bo nie zepnie końca z końcem - i taka osoba będzie wolała pracować na czarno + mieć 4 dzieci by ciągnać 500+ i sociale. Czyli nie dość, że zamiast jakieś tam podatki płacić i coś dorzucać się do budżetu - będzie ciągnać kasę jako bezrobotny + sociale różnego typu. Nie stawiajcie się tylko w roli firm - przedsiębiorców którzy mają cel zarabiać min. X0`000zł / mc bo inaczej to nie biznes. Są osoby mniej przedsiębiorcze które chcą na mini rynku coś własnego mieć i zarabiać te 2000-3000zł na rękę mając niewiele większe wpływy z których mogłby z 10-20% oddać na podatki.... ale nie na sam ZUS 1/3.
 11. Przygotowanie oferty pdf

  Też tego nie widzę. W "Recenzja" -> "Sprawdzanie pisowni" -> "Ustawienia języka" jest zmiana - ale z tego co widzę, to zmienia w całym dokumencie.
 12. Przygotowanie oferty pdf

  @jimmi Nie używam linuxa - więc w tej kwestii nie pomogę.
 13. Przygotowanie oferty pdf

  z mojego doświadczenia praktycznie 100% zgodności. Na przestrzeni pewnie ok. 1,5-2 lat coś w jednej prezentacji (bardzo złożonej) z PowerPointa w WPS się inaczej otwarło. Word/Excel - wszystko dobrze. Jedynym problemem jest kopiowanie z przeglądarki - tu pojawiają się często krzaki. Ja bardzo rzadko coś kopiuje - ale jak już to pośredniczyć musi notatnik. To może być dla niektórych problem - w sumie chyba jedyny znaczący.
 14. Jaki monitoring

  W seo-stat.pl możesz monitorować do 20 fraz za darmo. Jak się spodoba - przedłużyć w dobrej cenie. Do sprawdzenia orientacyjnie ile kosztuje konkratna liczba fraz: seo-stat.pl/cennik.aspx - do tej ceny dochodzą później bonusy więc jest ona potem jeszcze niższa.
 15. Przygotowanie oferty pdf

  Ja polecam WPS od Chińczyków - używam już ponad rok. I mogę powiedzieć, że jak XX miesięcy temu testowałem wiele alternatyw OpenOffice, LibreOffice itp. zgoność była taka sobie i ew. jakies inne problemy pojawiały się. https://www.wps.com/wps-office-business Mają też wersję za free. WPS zawiera praktycznie wszystko co potrzebuję: - edytor tekstowy "Word" - tabelki czyli "Excel" - prezentacje tj. ich "PowerPoint" Cena przy 2 licencjach już $76 czyli ~250zł - licencja dożywotnia do celów biznesowych. Pakiet full w języku PL. Nie ukrywająć WPS jest klonem MS - co uważam za plus bo wizualnie bardzo przypomina ich a wręcz ma bajery których nie ma w MS np. - otwieranie w kartach dokumentów Word - czyli coś jak w przeglądarce są karty tak samo Word/Excel ich działa. Do tego stabilność i aktualizację. Ja zbyt dużo szarpania miałem z MS i ostatecznie przesiadłem się wraz z pracownikami na WPS i jestem bardzo zadowolony. I co do samego tematu - tam można w ich "PowerPoint" stworzyć fajna prezentację. I należy pamiętać, że prostota zawsze jest w modzie PS. Tak wygląda Word w WPS: