Ptaq

Forumowicze
 • Zawartość

  3096
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Ptaq wygrał w ostatnim dniu 14 Styczeń 2016

Ptaq ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

130 Excellent

O Ptaq

 • Ranga
  pozycja: 47
 • Urodziny 16.03.1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pozycjoner.biz
 • Yahoo
  michal.ptaq@gmail.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Ostatnio na profilu byli

9076 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś problemem był panel. Że oni nie NASK nie udostępniał żadnego panelu tylko API czy coś podobnego i partnerzy musieli się wpiąć. Więc dla osoby która chce po prostu obniżyć koszty domeny o kilka te parę groszy razy X domen - może to być już przeszkodą, że musi zlecić panel + pilnować tego by wszystko w nim dobrze śmigało. Ale tu najlepiej by się osoby które są bezpośrednio partnerami wypowiedzą na ile to jest problematyczne.
 2. 1. System generuje stronki na własnym CMSie - ten CMS jest oparty o bazę sqlite ? 2. Czy system obsługuje też strony postawione na Wordpress ? (ew. czy jest taki plan rozszerzania funkcjonalności?) 3. Gdyby z jakiś względów zakupiony system nie pasował kupującemu - jest jakiś okres testowy / zwrotu pieniędzy ?
 3. Ja napiszę, że posiadanie 2-3 firmy z tej samej/podobnej branży i zbliżonego regionu może się tym firmom opłacać bardziej niż gdyby byli jako 1 firma. Dlaczego ? Bardzo rzadko zdarzy się, że firmy w 100% pokrywają swoją ofertę - nawet jak mają to samo na stronie. Np. takie drukarnie - jedne specjalizują się w wydruku wizytówek inne też mają wizytówki ale bardziej drukują druk wielkoformatowy itd. A tworząc zaplecze i o ile nie jest dedykowane dla danej firmy - to tworzymy stronę związane z drukiem i wrzucamy 2 linki do każdego klienta. W skrócie mając 1 drukarnie - stworzymy np. 5 stron zapleczowych na miesiąc. Mając 5 drukarni - stworzymy im 25 stron zapleczowych. I raczej jak te 5 drukarni będzie zajmować 5 pierwszych miejsc (już zakładając nawet te same frazy) to będzie najmniejszy problem niż gdy będziemy mieli jedną drukarnie na 19 miejscu. Ja znam firmy które nawet specjalizują się w danych branżach i jest to dla ich klientów atut, że pozycjonują już firmy z tej samej branży - fakt, że klientowi zawsze przedstawiają, że bezpośrednio nie konkurują tymi samymi produktami. Ale ich klienci wychodzą na pewno na duży plus wybierając ich. Więc to co niektórzy mogą uznawać za wadę, może stać się atutem.
 4. Dzięki za informację, postaram się w najbliższym tygodniu wdrożyć zmiany. Rozdałem już 8 kodów VIP i dodałem kilkanaście wpisów Czekam na kolejne wpisy i wiadomości na FB. Teraz w weekend będę mniej dostępny, więc jak coś - odpiszę na Wasze wiadomości w poniedziałek i też wtedy zaakceptuję wpisy.
 5. @bagienka Tylko nigdy zlecając frazę typu "dentysta Warszawa" nie oczekuję, że będzie to idealnie poprawnie użyte. Nigdy też takich tekstów nie odrzucałem. Wiadomo, mogą być trochę bardziej odstraszające - ale do tej pory copywriterzy sobie z tym radzili i się aż tak nie bali A co do tego na ile mi zależy - to akurat w tego typu tekstach potrzebuję dokładnie takiego sformułowania, nawet kosztem poprawności. Ważne by poza tym miejscem wstawienia frazy wszystko już było OK Ja na Priv - podrzucę konta z jakich wystawiam zlecenia i jak coś - to zachęcam do brania w nich udziału
 6. @GoodContent.pl Teraz przydałoby się jakąś promocję dla piszących zrobić by ich zachęcić do działania. Dodałem kolejne zlecenie ze stawką o 15% większą niż ta po której do niedawna ludzie w ciągu kilku godzin pisali teksty... a tu 0 odzewu
 7. UWAGA PROMOCJE ! PROMOCJA NR 1 Przez 72 godziny czyli do niedzieli będzie w katalogu http://www.c-lite.pl działał kod umożliwiający dodawanie stron (firmowych!) za darmo - należy dodawać jako "Normalny Przelew - 6,00 zł" i wpisać kod:" PIO72h Nie ma ograniczenia co do ilości wpisów na / osobę pod warunkiem, że spełnione są poniższe kryteria. Należy pamiętać, że wpis zostanie odrzucony gdy: - opis nie będzie unikalny - opis będzie zawierał błędy ortograficzne, stylistyczne - dodawany serwis będzie zawierać treści erotyczne/pornograficzne, hazardowe bądź inne niezgodne z polskim prawem. - strona nie jest stroną firmową - strona jest w budowie PROMOCJA NR 2 Każda osoba która polubi fanpage: https://www.facebook.com/Punktseo-644294635776769/ i napiszę do tego FanPage wiadomość z prośbą o kod. Dostanie 1 kod premium (wartości 25zł) do jednego z katalogów w grupie (taki wpis posiada link poprzez słowo kluczowe).
 8. To jest alternatywa darmowa: http://www.backlinkwatch.com ale konkurencyjne za bardzo nie jest m.in. ze względu na szybkość pokazywania linków.
 9. hmm... coś stanęło realizowane zleceń. Dodałem zlecenia na łącznie ok. 30 tekstów - stawka i cena tak jak zawsze, gdzie realizujący najczęściej tego samego dnia kończyli przynajmniej znaczną część tekstów. Teraz po tej samej stawce z tą samą długością tekstów - 2 zrealizowane na 30 tekstów. Co się stało, że nagle zleceniobiorcy nie chcą pisać ? PS. przydałoby się przy zleceniu dodać daty - kiedy zlecenie dodałem i kiedy teksty od konkretnych osób się pojawiły.
 10. Dobrym sposobem może być dedykowane rozwiązanie - tu polecam szablon w ZennoPosterze czy to samemu stworzyć (ale tu trzeba mieć już dość dużą wiedzę, z marszu tego nie zbudujesz) albo po prostu zlecisz. Tylko trzeba się liczyć, że co X czasu będzie taki szablon wymagał aktualizacji/dostosowania do zmian zachodzących w WP.
 11. Kilka lat temu sprzedawałem listy forów które robiłem na mój użytek. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem i wiele osób pisało mi wręcz kiedy kolejne listy / kiedy aktualizację - bo w necie o ile znajdziemy czasem listy to są one naprawdę słabe. Był to też m.in. powód dlaczego sam zacząłem robić swoje listy. Ale konkrety - dlaczego warto kupić? - sprzedaję listę 4650 forów opartych o skrypt phpBB z tego większość polskich, choć trochę zagranicznych też się w niej znajdzie (mały procent) - są w nich perełki które jeszcze żaden "spamer" przede mną nie znalazł i jest tam kilka-kilkanaście profili a forum żyje. Sam założyłem na nich konta / dodałem linki... i sobie ładnie wiszą. Polecam poszukać szczególnie takie na mojej liście - lista w formie xls (excel, łatwo sortować) - w excelu są też statystyki z MajesticSEO (ilośc linków / trust itp.) - szybki zakup przed DotPay - kupujesz i od razu masz - dostajesz fakturkę VAT-23% Link do zakupu: http://www.punktseo.pl/produkt/lista-forow-phpbb/ Aktualnie w promocyjnej cenie tylko 37zł brutto ! Masz pytanie? Pisz: punktseo.pl@gmail.com PS. Na powyższej stronie dostępna jest również lista 100 największych polskich forów ( http://www.punktseo.pl/darmowa-lista-100-najwiekszy-pl-forow/ ) - dostępna za darmo.
 12. Zapraszam do obejrzenia produktów SEO: Wpisów do Katalogów Firm Wpisów na Forach Internetowych Wpisów w Bazach Artykułów. ... w miarę zapotrzebowania kolejne / inne pakiety. Założenie poniższych pakietów to UNIKALNOŚĆ tekstów - w przeciwieństwie do większości konkurencji nie bazujemy na tekstach na bazie synonimów tylko na UNIKALNEJ treści. Cena jest obecnie atrakcyjna mając na uwadze, ze na każdy wpis tworzymy dedykowaną treść! http://www.PunktSEO.pl/produkty/ Inne: Czas realizacji najczęściej jest określany jako do 14 dni, ale w praktyce zajmuje to nam do 3-5 dni roboczych. Na wszystkie zlecenia wystawiamy faktur VAT-23% Bezpośredni kontakt ze mną: punktseo.pl@gmail.com Dane FIRMY:
 13. Pytanie jakie masz alternatywy i czy Cię jesteś gotów ponieść koszty innych linków. Wpisy w katalogach to od kilku do kilkudziesięciu złotych (wpisy premium). Linki w części katalogów bardzo dobrze przekładają się na pozycję. Są firmy które nie dodają się do katalogów a np. preferują wpisy sponsorowane itp. ale tu koszt jest od kilkudziesięciu złotych do kilkuset i więcej. W przypadku części stron od strony typowo finansowej podobne efekty się ma po katalogach + dodatkowych kilku źródeł co przy art. sposnsorowanych + dodatkowych tych samych źródeł. A jeszcze w innym przypadku - będziesz używał "wszystkiego" (mam na myśli porządnych źródeł) a i tak efekty będą mizerne.
 14. Kilka lat temu sprzedawałem listy forów które robiłem na mój użytek. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem i wiele osób pisało mi wręcz kiedy kolejne listy / kiedy aktualizację - bo w necie o ile znajdziemy czasem listy to są one naprawdę słabe. Był to też m.in. powód dlaczego sam zacząłem robić swoje listy. Ale konkrety - dlaczego warto kupić? - sprzedaję 1370 forów z tego większość polskich, choć trochę zagranicznych też się w niej znajdzie (mały procent) - są w nich perełki które jeszcze żaden "spamer" przede mną nie znalazł i jest tam kilka-kilkanaście profili a forum żyje. Sam założyłem na nich konta / dodałem linki... i sobie ładnie wiszą. Polecam poszukać szczególnie takie na mojej liście - lista w formie xls (excel, łatwo sortować) - w excelu są też statystyki z MajesticSEO (ilośc linków / trust itp.) - szybki zakup przed DotPay - kupujesz i od razu masz - dostajesz fakturkę VAT-23% Link do zakupu: http://www.punktseo.pl/produkt/lista-forow-mybb/ Aktualnie w promocyjnej cenie tylko 37zł brutto ! Masz pytanie? Pisz: punktseo.pl@gmail.com PS. Na powyższej stronie dostępna jest również lista 100 największych polskich forów - dostępna za darmo.
 15. Ja za dużo nie korzystam z tekstów synonimizowanych - ale kilka ostatnio zleciłem i jeszcze pewnie kilka zlecę. I taka sugestia, że może warto pomyśleć o dodatkowej opcji. Mam tu na myśli, że jak ktoś " Zlecasz teksty synonimizowane?: " na NIE - to wszystko jest jak jest do tej pory. Ale jeżeli ktoś wybierze "TAK" to pojawiają się dodatkowe opcję (o ile min. liczba znaków jest zdefiniowana - tych na wejściu) - to w synonimizowanych pojawi się też minimalna. wynikowa. I fajnie jakby to system weryfikował przy oddawanych przez copywriterów tekstach.