Skocz do zawartości

okazwłoka

Oficjalne
  • Postów

    9881
  • Dołączył

  • Wygrane w rankingu

    259

Treść opublikowana przez okazwłoka

  1. okazwłoka

    Dysk talerzowy Web 3.x

    Uczcie się. To dysk z wgranym backdoorem.
  2. Ok, przywróciłem listę anchorów do wcześniejszej wersji. Po powrocie z urlopu popracuję nad tym.
  3. Jednostką ewolucji są miliony lat PS. Można obstawiać kolejne mecze 1/8
  4. Pierwszy mecz wygraliśmy, choć tak naprawdę przegraliśmy. Drugi mecz przegraliśmy i tak naprawdę przegraliśmy. Trzeci mecz wygraliśmy, mimo że zremisowaliśmy. Czwartego meczu więc nie będzie tylko dlatego, że nasi nie lubią zbierać punktów.
  5. To był mecz, w którym France mogły przegrać, oni mieli już się regenerować na następną rundę, dla nich to był sparing
  6. W czym to przeszkadza? Wcześniej wszystko było jako plain text i przy dłuższych anchor tekstach rozwalało tabelę.
  7. Nasza repra jest pierwsza... na wylocie Wakacje czekają.
  8. Jest obecnie promocja 20% na linki z niektórych stron głównych, zapraszam do https://topx.pl :
  9. Jeśli nie ma na liście, to trzeba rejestrować. Kasowałem konta z poprzednich edycji.
  10. AI jako element wyroczni i wiedzy faktycznie jest do kitu, ale jako element twórczy jest nieoceniony i przyspiesza mocno wiele zadań.
  11. A ile procent Polaków tworzy internety (poza postami na social mediach)?
  12. Czy teraz przegrywanie to wygrywanie? @MaxPan - obstawiaj, bo uciekają punkty
  13. Co wolisz 1. Grali pięknie ale to nie wystarczyło 2. Grali jak łamagi, ale zremisowali cudem. ?
  14. Wszystko jest ok, przynajmniej na ten moment. Zapraszam,, cały czas można dołączać. Nikt nie trafił dokładnie wyniku wczoraj, strata niewielka.
  15. Już jesteś Muszę kliknąć przemielenie (to jakby z cache się wyświetla i muszę za każdym razem odświeżać) i dopiero wtedy się pokazuje. No robi się ciasno
  16. http://piosiębawi.waw.pl/ Paweł jesteś pierwszy na razie. Gratuluję, oby tak dalej PS. Warto obstawić od razu wszystkie mecze, a później jak jakieś łamagi będą grać niezgodnie z przewidywaniami, to zmieniać typy W poprzednich edycjach niektórzy zapominali obstawić mecze i tracili punkty.
  17. Tak jak pisałem, to zależy co robisz i w jakich ilościach. W większości przypadków nie warto. Czasem serwerownia się czepia gdy idą abuse na ich ip, wtedy dobre prywatne jedno proxy to konieczność.
  18. Nie znam ich polityki, ale wszystko zależy co masz zamiar robić DonLinkage raczej nie poszaleje
  19. Zasada jest prosta: rejestracja w serwisie na stronie http://piosiębawi.waw.pl (można wstawić linka! ), obstawianie meczów. Na razie nie ma nagród, ale pewnie coś się pojawi
  20. Ok, można zakładać konta. Pierwszy mecz można już obstawiać. Konta na nowo trzeba zakładać - jak zawsze PS. Zapraszam do nowego tematu: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/348318-pio-sie-bawi-typuj-mecze-euro-2024/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności