Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,880
 • Joined

 • Days Won

  101

Everything posted by okazwłoka

 1. Kiedy dodałeś? Podaj login, sprawdzę. Może być na PW.
 2. W kolejnej aktualizacji będzie między innymi plugin Post Ratings - daje możliwość oceniania artykułu przez czytelników. Oczywiście na potrzeby zaplecza SEO dodatkowo będzie można sobie włączyć wygenerowanie na start określonej ilości głosów.
 3. Ok, już uruchomione zostało indeksowanie za pomocą addurl. Jest odpowiedni komunikat: Google na Tweeterze ogłosiło wyłączenie indeksowania za pomocą addurl (insection tool w Google Search Console).Udostępniamy inny skuteczny sposób indeksowania stron, który zastępuje poprzedni sposób do momentu odblokowania indeksowania przez Google Search Console.Wszystkie pakiety w systemie zostały przedłużone o dwa tygodnie.
 4. Jest dostępna aktualizacja (były problemy przy edycji strony). Chyba mamy już pierwsze koty za płoty związane z uruchomieniem
 5. Jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro usługa będzie podstawiona pod serwis addurl.i4a.pl.
 6. Przynajmniej nikt nie ukradnie 🧐
 7. Przy niektórych htaccess wersja 2.12 miała błąd i przestało pokazywać obrazki (między innymi na ustawieniach http z www). Zrobiona jest aktualizacja 2.13 i tam tego problemu już nie ma.
 8. Testy wypadły pomyślnie. Na profilach uzyskaliśmy średni wynik 56% (w testowanych wielu paczkach od 50% do 65%) - skuteczność mierzona przez zapytanie cache po około 30 godzinach.
 9. Nowy sposób wygląda obiecująco, jeszcze muszę trochę potestować na ukrytych urlach (do których nic nie linkuje).
 10. Już dzisiaj (do 1-2h) będę rozsyłał instalatory, więc jeszcze proszę o chwilkę cierpliwości
 11. Mam w zanadrzu jeszcze jeden sposób indeksowania stron, ale dawno z niego nie korzystałem, muszę sprawdzić jak ze skutecznością obecnie to wygląda i czy w ogóle się da.
 12. Zaplecze składa się z 17 domen z historią w sieci (najmłodsza jedna sprzed 4 lat, pozostałe od 7 lat wzwyż, sporo powyżej 10 lat) (bez spamowych historii). Na każdej stronie jest ok. 10-15 artykułów (zwykle około 4-5 tys znaków), oprócz tego są jeszcze tagowe podstrony (kategorie, stronicowanie, tagi). Są to blogi o charakterze ogólno tematycznym (głównie są kategorie biznes, finanse, internet, zdrowie, wnętrza. W poniedziałek zaplecze generowało 34 tys punktów, a w tym momencie (piątek) zaplecze generuje 42 000 punktów. Za same strony główne zaplecze
 13. Na razie jest w wersji testowej, w zasadzie od jutra już będę go rozsyłał. Tu jest temat:
 14. SWL BOX - to tak zwany prywatny SWL - panel do zarządzania linkami na swoich stronach. Panel umożliwia podpięcie stron i łatwe wysyłanie/edytowanie/usuwanie linków. Oto najważniejsze cechy: - możliwość podpięcia wielu stron (można je sobie grupować) - automatyczny scraper podstrony (wystarczy dodać stronę, a panel opcjonalnie sam pozbiera podstrony, możliwość wykluczenia url po ciągach znaków) - możliwość tworzenia linków tekstowych - możliwość tworzenia linków graficznych - możliwość tworzenia linków o dowolnym kodzie html - łatwe i szybkie dobieranie
 15. Ale ściemę to niezłą puszczają - "wyłączyliśmy" Choć kto wie, może chcą, żeby wyglądało to na awarię.
 16. Tak, nie tylko ta opcja. Na razie zamykamy możliwość zamawiania nowych pakietów w addurl i gdy już sytuacja się wyjaśni będziemy przedłużać ważność pakietów.
 17. Dzięki za informację, to raczej potwierdza bałagan jaki panuje w Google z indeksowaniem Co dziwne nie ma żadnej informacji w GSC, wręcz przyjmuje do indeksowania bez żadnych problemów:
 18. Patrz post wyżej Ogólnie pracuję od jakiegoś czasu nad skryptem prywatnego SWL i chciałem go wydać już w sierpniu, ale już na dniach powinien być gotowy
 19. A wstawienie od razu do html jakiegoś defaultowego obrazka/spinnera i dopiero jego podmiana?
 20. Wracam za 8 lat Wszystko co linkuje da się wykorzystać, tylko trzeba z głową to robić. A jak już można we własnym zakresie modyfikować, to bajka.
 21. Dokładnie, SEO to testy testy i testy. Nie wszystko co ludzie piszą działa. Co więcej - często ludzie piszę że nie działa, a działa. Nie spróbujesz, nie przekonasz się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy