Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,608
 • Joined

 • Days Won

  83

Everything posted by okazwłoka

 1. Można taniej freepik: https://www.freepik.com/profile/preagreement/getstarted?coupon=ADB20OFF
 2. Myślałem, że to wina tłumów
 3. Czas leci szybko: 2018 (jeden rok), 2019 (drugi rok), 2020 (trzeci rok) - w zaokrągleniu wychodzi
 4. Za niedługo będzie kilka poprawek, funkcji, dojdzie też obsługa Tumblr oraz CMS Pod Zaplecze.
 5. Jak masz więcej takich ID to prześlij. Ostatnio w majestic mieli jakiś problem i dla wielu stron były przez jakiś czas zera wyświetlane, to musiało się załapać na ten błąd.
 6. To podstawy podstaw Naucz się jak działają for/foreach na tablicach.
 7. Brak średnika za pierwszym nawiasem.
 8. Tylko w empik i tam recenzja: "Nie da się tego czytać..."
 9. Nieskromnie podlinkuję mój wpis, najwyżej dostanę banana http://xn--okazwoka-bpb.pl/index.php/2018/10/23/nauka-pozycjonowania-od-czego-zaczac/
 10. okazwłoka

  reCaptcha

  Sam obrazek to pikuś w porównaniu do recaptcha, obrazkiem nie ma się co przejmować.
 11. 50% wszystko z i4a.pl z kodem TarczaAntykryzysowa - do odwołania.
 12. okazwłoka

  reCaptcha

  Mam wrażenie, że @Norbert Z. chce ukryć element z wyświetlania, a nie wyrzucić go z DOMu. Na pewno warto przetestować jak zachowa się recaptcha przy hidden i display none.
 13. Ok, udało się rozwiązać problem. Jeśli komuś nie przeszła aktualizacja, to teraz przejdzie
 14. okazwłoka

  reCaptcha

  Nie wiem co tam masz, ale na końcu dokumentu dodaj kod: jeśli masz jquery na stronie: <script>$('.grecaptcha-badge').hide();</script> czysty js: <script>document.getElementsByClassName('grecaptcha-badge')[0].style.visibility = 'hidden';</script> Jeśli trzeba wykonaj gdy dokument się załaduje.
 15. Tego się obawiałem, spore zmiany w bazie są i pewnie nie wszędzie sprzęga jak trzeba 😕 Jak możesz podeślij na mail dostęp do bazy (phpmyadmin), a jak nie ma takiej możliwości to otwórz: update.php?manual=1 - wtedy powinien wyskoczyć komunikat jakiś z błędem, to może nam podpowie co jest grane. I jak możesz z tym przejść na PW żeby tu nie zaciemniać.
 16. Właśnie wrzuciłem v1.4.7 - 30 III 2020 dodana galeria zdjęć (dodawanie z dysku, z pixabay, z url, możliwość masowego przenoszenia, usuwania) dodana możliwość łatwego wprowadzania atrybutów do obrazów (w edytorze wysiwyg) dodane automatyczne nazywanie przesyłanych plików (zdjęcia, ikony) poprawki w zakładce bazy artykułów poprawki przy wysyłaniu wpisów rozbudowanie systemu custom fields inne poprawki
 17. Rozwiązań dla tego zagadnienia jest mnóstwo, moim zdaniem najprościej wrzucić na serwer plik z prostym api łączącym się z mysql i robiącym import. Wtedy można z każdego języka (nawet z js) to zrobić.
 18. Miało być w sobotę, ale jakoś nie miałem weny Ale będzie już dziś Zrobiłem kilka ciekawych rzeczy (jeszcze przerabiam opcje edycji artykułów, bo obecna forma jest mało funkcjonalna). Tak wygląda galeria zdjęć: Po wypełnieniu: Jest też przeglądarka (ogólnie jest to postawione na ubergallery): Rozbudowany jest też system custom fields, jak widać można sobie grupować dowolnie: Wartość tekstowa - pole obsługujące dowolne wartości tekstowe, w tym np. bezpośrednie URL do zdjęć itd.Obraz - pole, w którym wskazuje się ID pliku z biblioteki mediów. Przy publikacji artykułu z tego pola zostanie najpierw wczytany plik do galerii mediów, po czym w WordPress zostanie wpisany ID pliku z biblioteki mediów. I później przy tworzeniu artykułów łatwo sobie je wybierać: Po wybraniu wygląda to tak (oczywiście można wybrać więcej grup): No i jest jeszcze kilka innych zmian. Ogólnie w najbliższym czasie WPis zostanie mocno ulepszony. Jeśli macie jakieś propozycje, śmiało można pisać tu, na pw czy na mail.
 19. Nadchodzi koleja aktualizacja. Tym razem będzie kilka ważnych zmian. Przede wszystkim dojdzie galeria zdjęć bezpośrednio we WPisie. Dzięki temu wybieranie zdjęć i ikon do artykułów będzie o wiele łatwiejsze. Oczywiście do galerii można wczytać obrazy z dysku, pixabay lub z urli. Galeria ma podział na kategorie. Dodatkowo zostanie rozszerzona funkcja custom fields o pole typu obraz. Oprócz tego wiele zmian tak by zarządzanie stronami było przyjemniejsze. Aktualizacja będzie dostępna najpóźniej jutro. W kolejce czeka jeszcze wiele pomysłów do zrealizowania. Miedzy innymi podpięcie CPZ czyli CMS pod zaplecze. Na razie można go dodać jako WP.
 20. Wyłącz incognito, to się przekonasz 😜
 21. Zaplecze składa się z 8 domen. Aktualnie jest zgłoszonych niemal 400 artykułów i oprócz tego tagowe podstrony. W tym momencie generuje ponad 26k punktów (bez jakichkolwiek bonusów). Strony są w systemie ponad 3 miesiące, obłożenie 10-35%, linki cały czas są przyjmowane. Domeny kupione są końcem stycznia 2020. Domeny .pl (5szt) i po jednej sztuce , info, de i top. Co kupujesz: 8 domen (przekazanie kody authinfo) ze stronami z pełną zawartością (unikalne treści, darmowe stockowe zdjęcia) 25 licencji CMS Pod Zaplecze (8 wykorzystanych na strony) (wartość licencji 50 zł netto) usługę przeniesienia i uruchomienia stron na Twoim serwerze (php minimum 7.2, sqlite). Koszt zakupu to 2184 zł netto za całość - cena wyliczona na podstawie: 7 zł (cena tysiąca punktów miesiąc) * 26 tysięcy punktów * 12 miesięcy. Licencje CMS Pod Zaplecze Gratis. Pamiętaj, że ilość punktów zmienia się w czasie w zależności od parametrów stron. Opis wszystkich parametrów mających wpływ na punktowanie znajdziesz w zakładce "Dla wydawców" na stronie linktak.pl. Możliwość podpisania umowy. Chętnych zapraszam na PW lub mail kontaktowy. Seo Solutions Sandra Krzyżak Bielsko-Biała ul.Kustronia 4/90 seosolutions@i4a.pl NIP: 5472108546
 22. Google rozumie gimbazowy język: majo - mają grajo - grają leczo - leczą
 23. Kiedyś multi katalogi fajnie śmigały. Dziś nie wiem. Natomiast wizytówki nap są teraz na topie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy