okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6868
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  58

Wszystko napisane przez okazwłoka

 1. okazwłoka

  Błędy

  W tym temacie proszę zgłaszać błędy , niedziałające bądź źle działające funkcje.
 2. Obecnie do zrobienia jest kilka rzeczy w systemie: - szybki eksport danych (strony i linki) - grupowe akcje na linkach - wybór ilości przy paginacji wyników - poprawa kominikatora - umożliwienie stosowania dwukropka w anchorach - dodanie możliwości wyboru separatora przy imporcie podstron - dodanie możliwości wyboru linkowania tylko ze stron głównych - sortowanie danych Jeśli coś jeszcze przydałoby się zrobić to piszcie
 3. okazwłoka

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Usunąć (nadal są widoczne), na forum nie pokazujemy jak w piaskownicy
 4. okazwłoka

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Potwierdzam, pierwsze dwie domeny należą do systemu indeksującego (mojego http://indeksowanie.i4a.pl ) - jeśli jest możliwość proszę o usunięcie adresów
 5. okazwłoka

  Błędy

  Unikalność sprawdza bot, zawsze można reklamacje wysłać (najlepiej id strony i zakres id podstron), wtedy zweryfikuje human.
 6. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Chodzi o cache w Google? Jeśli nie ma cache, to nie będzie punktów - ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
 7. Dzięki wsparciu wielu osób cel został osiągnięty: Teraz tylko trzymać kciuki!
 8. Chrześnica znajomego Natalii Romaniak cierpi na niedorozwój kości udowej - różnica długości Jej nóg wynosi 18 cm oraz zanik stawu biodrowego. Ma zaledwie 17 lat, a dotychczas przeszła 19 operacji. Niestety grozi Jej amputacja. Jedyną nadzieją jest operacja, która planowana jest na 15 listopada. Czasu pozostało niewiele,a kwota którą musi uzbierać jest naprawdę duża... To blisko 400 000 zł. Pomóżmy Natalii odrzucić kule i cieszyć się życiem bez bólu. Więcej informacji o Natalii: https://www.siepomaga.pl/operacja-natalii?fbclid=IwAR02I82RTcB6y8QJYvqCW4BIirW8LoYtCZq7pA8kA9O8S32p8kOJSaLBOPo Zapraszamy do licytacji naszych pakietów: - pakiet 1000 addurl.i4a.pl - wartość 130PLN - pakiet 100 000 indeksowanie.i4a.pl - wartość 69PLN - pakiet 5 000 mj.i4a.pl - wartość 55PLN - pakiet 10 000 punktów na miesiąc (lub 5 000 na dwa miesiące) w linktak.pl - wartość ok 100PLN Zaczynamy od 1 zł, licytacja trwa do końca dnia 31 październik 2018. Wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto fundacji z dopiskiem 13444 Natalia Romaniak darowizna Fundacja Siepomaga ul. Za Bramką 1 61-842 Poznań Numer w Alior Banku 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW Tytułem 13444 Natalia Romaniak darowizna Z góry dziękujemy za wsparcie
 9. http://addurl.i4a.pl to serwis, dzięki któremu w łatwy sposób zgłosisz strony do Google (indeksacja). Serwis zgłasza strony za pomocą GSC, przez formularz (dostępny po zalogowaniu na konto Google): https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url Dodawane strony indeksują się praktycznie od razu, po ich zgłoszeniu. Jest to najpewniejszy sposób indeksacji, jednak kosztowny. Stawki na dzień publikacji tego tematu: 100 adresów - 10 zł - 10 groszy za adres 200 adresów - 15 zł - 7,5 grosza za adres 500 adresów - 25 zł - 5 groszy za adres Ceny brutto, wystawiane są faktury vat. Pakiety ważne są przez 3 miesiące. Serwis powstał już dość dawno, ale jakoś nie miałem czasu wrzucić go w publikę, korzystałem z niego do prywatnych celów, więc mogą jeszcze jakieś problemy występować przy rejestracji, zakupie pakietu... Oczywiście nie możemy zagwarantować podobnie jak to robi Google, że każda zgłaszana strona będzie zaindeksowana. kontakt: seosolutions@i4a.pl pierwsze 5 osób, które zgłoszą się w tym temacie otrzymają do testu pakiety po 50 adresów.
 10. okazwłoka

  Błędy

  Dzięki za zgłoszenie, przyjrzałem się sprawie i był błąd. Powinno wrócić do normy do godzinki.
 11. Wpis rozwalił Planetę przez <title> w tytule
 12. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tu nie chodzi o blokowanie stron robotom, chodzi o blokowanie wyświetlania samych linków systemowych. Nie będzie opcji wybierania zamieszczania linków na stronach blokujących/nieblokujących. Byłaby opcja wyboru, czy nasz link ma być zablokowany, czy nie. Oczywiście jest to pewna niekonsekwencja, ale moim zdaniem jest to najlepszy sposób pogodzenia. @wedrowiec chciałby, żeby jego linki były niewidoczne, przykładowo @fvr chciałby, żeby jego linki były widoczne. Dlaczego więc nie dać zarówno jednemu jak i drugiemu możliwości spełnienia marzeń przynajmniej w pewnym procencie? Wydawca na tym nic nie straci, bo co najwyżej majestic nie zobaczy linków wychodzących z systemu. Oczywiście z drugiej strony barykady są wydawcy wycinający w pień ruch z niepotrzebnych botów i tu nie ma żadnego gadania.
 13. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  To tak jak możesz zdecydować czy chcesz link dofollow czy nofollow, tak możesz zdecydować czy chcesz linkiem świecić, czy nie. Podkreślam, że każdy wydawca może sam decydować czy blokować boty i część z nich to robi. Czyli od strony linkującego w zasadzie nic się nie zmieni jeśli nie będzie chciał.
 14. okazwłoka

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Jeśli robisz coś ręcznie, a można bez problemu z ogólnodostępnego automatu, to znaczy że robisz to z automatu
 15. okazwłoka

  Błędy

  @soulfailer - czasem takie sytuacje w systemie się zdarzają (nie wiem dlaczego), ale jest zrobione zabezpieczenie i sytuacja sama wraca zwykle dość szybko do normy. Nie znalazłem jeszcze przyczyny dopisywania do podstrony więcej niż 3 linków - mimo że przed każdym przypisaniem sprawdzana jest ilość faktycznie zamieszczonych linków. @Rainmaster ostatnio zauważył błędne dobieranie kosztów linka i faktycznie był błąd. W uproszczeniu źle był liczony koszt linków, a dobieranie linków odbywało się po prawidłowych kosztach (a nie tych źle obliczonych). Stąd teraz mielenie systemu z linkami tam gdzie kryterium jest koszt i ustawione trzymanie kryteriów. Myślałem że będzie to nieodczuwalne, stąd był brak komunikatu. @ttah dzięki, wygląda na to że poprawione.
 16. okazwłoka

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Ale ich już pewnie nie ma.
 17. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Faktycznie może być taka sytuacja, że ktoś linkuje z systemu po to, by podnieść parametr TF w majestic i w takich przypadkach jest to niekorzystne dla linkującego, bo efektu nie zobaczy w majestic. I tu nasuwa się pomysł na dodatkową opcję w linkach: blokuj/nie blokuj roboty szpiegujące. Jakby to działało? Przede wszystkim od właściciela strony zależałoby to, czy wpuszcza roboty czy nie (tak, jak to jest od początku systemu). Ale w przypadku odblokowanych robotów to od linkującego by zależało, czy jego link będzie widoczny, czy nie. Taki pomysł wydaje się być sensownym rozwiązaniem, chętnie wysłucham opinii.
 18. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  System nie wprowadził wymogów, szczerze założenie było takie, że wydawcy będą o to sami dbali - ale okazało się że jednak nie. Już jest testowany instalator z automatycznym blokowaniem botów i będzie wymóg zainstalowania go na stronach.
 19. Dzięki wielkie! Napisz PRIV co z fantów Cię najbardziej interesuje
 20. No to wszystko jasne @Aleksiejs wygrał. Wielkie brawa Napisz PW co potrzebujesz zamiast 3 i 4
 21. okazwłoka

  indeksowanie.i4a.pl **** system do indeksowania linków

  Wszystko pięknie działa. Pakiety promocyjne są cały czas dostępne: 6 001 15PLN 18 001 29PLN 100 001 59PLN 300 001 89PLN
 22. indeksowanie.i4a.pl - to nowy, skuteczny system do indeksowania linków. Dostępne jest api podobne do instantlinkindexera. W panelu jest instrukcja jak podłączyć api w popularnych seo programach (np. GSA). Serwis jest już testowany przez wiele osób. Skuteczność indeksacji (procent indeksacji) zależna jest od rodzaju wrzucanych do systemu linków. Opinie o indeksatorze będzie można znaleźć na stronie indeksowanie.i4a.pl i oczywiście tu na forum.
 23. Do zaoferowania mamy serwis pobierający dane z majestic.com. Pobieramy takie parametry jak: Trust Flow Citation Flow External Backlinks (fresh i historical) Referring Domains (fresh i historical) Referring IPs (fresh i historical) Referring Subnets (fresh i historical) External Backlinks (fresh i historical) ilość domen Edu ilość domen Gov ilość linków Edu ilość linków Gov ilość zaindeksowanych URL procent nofollow rozkład anchorów (fraza : procentowy udział : ilość) title Dostępne pakiety (ważne przez 365 dni), ceny brutto za określoną ilość domen do sprawdzenia: 1 000, cena 15 PLN 2 500, cena 30 PLN 5 000, cena 55 PLN 10 000, cena 100 PLN Adres serwisu: http://mj.i4a.pl Właściciel serwisu: Seo Solutions Kustronia 4/90 43-300 Bielsko-Biała NIP. 5472108546 seosolutions@i4a.pl
 24. okazwłoka

  Błędy

  Sprawa rozwiązana, nie był to błąd po stronie systemu.
 25. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Uwaga! W następnym tygodniu będzie sprawdzany wymóg IP. Przypominam, że obowiązuje limit 30 stron na jednym IP na użytkownika. Prośba do wydawców o sprawdzenie swoich stron i dostosowanie się. Przy weryfikacji tego czynnika zostanie nałożony nowy limit na cały system. System nie będzie przyjmował więcej niż 10 stron na jedynym IP. Oczywiście nie będzie obowiązywało dla domen już dodanych.