mwrona

Forumowicze
 • Content Count

  377
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About mwrona

 • Birthday 09/15/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Stolica

Recent Profile Visitors

5,602 profile views
 1. mwrona

  Hosting SEO i wyindeksowane zaplecze

  Ja nic niepokojącego z zapleczem na rh nie zauważyłem. Wszystko stoi w indexie.
 2. mwrona

  Bany na katalogi

  Zastanawiam się w jakim celu ktoś wrzuca wpisy do katów do disavow. Przecież z reguły wystarczy mail do administratora sieci katalogów, aby jednym klikiem usunął wszystko jak leci. O ile zgłaszanie rumakowego / scrapeboxowego syfu ma sens (bo tego raczej nikt nie jest w stanie usunąć), to ci którzy zgłaszają katalogi chyba nie wiedzą co robią, pomijając już fakt że fizyczne skasowanie wpisów zwiększa prawdopodobieństwo usunięcia działań ręcznych..
 3. mwrona

  e-weblink.com

  Trzeba jeszcze trochę poczekać. Po każdej aktualizacji (a teraz w maju mieliśmy dwie) jest okres zamrożenia wyników - bynajmniej takie wnioski wyciągam po własnych obserwacjach, rozmowach z innymi i ostatnim dużym apdejtem październikowym - wtedy też był okres 2-3-4 tygodni gdzie nic nie klepało. Skończą mieleć, przeliczać i pewnie znów wszystko co linkowane zacznie pięknie wypływać
 4. mwrona

  [Video] 9 Polski SEO Hangout on Air

  Ja osobiście wyłączyłem po 10 minutach. Nie żebym miał coś do uczestników - chwała im za aktywność i że chce się im coś robić. Jednak merytorycznie dla mnie zero nowości a za to dużo lansu i promowania white hat seo jako metody na pozycjonowanie fraz, co jest totalną bzdurą. Nazywanie siebie śmietanką seo jest moim zdaniem trochę nie na miejscu Ale powodzenia na kolejnym HO
 5. mwrona

  SWL pingowanie a dopalanie

  @yeahgone - na pingowanie nie trać czasu, lepiej dopalić rotacją, zwiększasz moc strony z której wychodzi link, a najlepiej podlinkować bezpośrednio - jeśli ktoś pisze to czerwoną czcionką, tzn że jest to cholernie skuteczne.
 6. mwrona

  Katalogi i płatności za nie

  @Listopad po pierwsze : wlasciciel katalogu musi poniesc koszty jego utrzymania tj domena / skrypt / serwer / moderacja po drugie : kazdy ma prawo rzadac oplaty takiej jakiej chce, jesli Ciebie nie stać, Twój problem, załóż swoje katalogi i dawaj miejscówki na linki za free. po trzecie : w jaki sposob wg Ciebie katalogi sa oznaczone? To ze sa tam gdzies niby zgloszone, 'oflagowane' (??), etc, o niczym jeszcze nie swiadczy. Jesli linki z katalogow maja szkodzic, to chyba nie ma lepszej metody na wycinanie konkurencji z G. Jestes na miejscu nr 11, strony z pierwszej dziesiatki katalogujesz -> bach dostaja filtra i ty wchodzisz. za piekne, by bylo realne
 7. mwrona

  Pingwin Update 2.1

  Problemów nie widzę, przykład, strona na WP z 40 podstronami, rano zgłoszona przez narzędzie : https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url Teraz wszystko w indeksie. Dodatkowa bzdura to wieszczenie updatu po tym że są problemy z indeksacją. Co indeksujecie? Opisy gg? senniki?
 8. mwrona

  Sklep kulfika - opinie?

  Znam Kulfika od lat i nigdy nie bylo problemow z zamowieniami i ich realizacja. Kontrahent godny polecenia.
 9. mwrona

  Pozycjonowanie vs, AdWords

  Zwiną się Ci, którzym albo to się przestanie opłacać, albo po prostu znudzi. Jak ktoś ma zasoby / pomysły to nadal można ranking ustawiać, wiadomo że duże brandy nie zgodzą się na pewne działania ale np kolesi od przeprowadzek czy elektryków nie interesuje brand tylko wizytówka nawet na darmowym hoście z nr telefonu która jest wysoko. Dla pewnych branż adwordsy są po prostu nieopłacalne - i odwrotnie. Myślę, że tort jest na tyle duży że każdy znajdzie coś dla siebie.
 10. mwrona

  Pingwin Update 2.1

  Najlepiej to mieć kilka stron, wszystkie linkować w różny sposób i jak jedna wypadnie to może na jej miejsce inna wskoczy, jak na loterii, no ale takie czasy. :-)
 11. mwrona

  Pingwin Update 2.1

  Nie ma sensu zajmować się stronami które spadły gdzieś w otchłań - no chyba że Ci za to płacą. Bardziej opłaca postawić się nowy sajt i go spamować - dobre jak i 2 miesiące pobędzie w topie:)
 12. mwrona

  Pingwin Update 2.1

  Indeksują i pięknie wchodzą, klepie wszystko precle, katy, rumak, swle i inne cuda. Oni wolą wpuszczać i uwalać niż blokować.
 13. Panikujesz jak baba bez sensu - weź pod uwagę, że konkurencja też walczy w serpach i się linkuję, więc to naturalne. Zróżnicuj trochę linki, nie opieraj się tylko na katalogach / preclach / prolinku. Pamiętaj że są też inne, lepsze źródła linków. Sprawdź też swoją stronę pod kątem unikalności treści.
 14. Codziennie giełdy linków wysyłają oferty na maila typu 19zł za frazę z gwarancją top 10. Są też mistrzowie, którzy dają pisemne gwarancje wyników. Szkoda że z fajnej branży zrobiło się szambo i robienie ludziom z mózgu wody....
 15. Pominąłem, bo to raczej oczywiste i każda szanująca się firma informuje o tym Klienta, przed podpisaniem umowy.