SławekT

Forumowicze
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About SławekT

 • Birthday July 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mesi.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,506 profile views
 1. SławekT

  Firma Artefakt.pl - polecacie?

  To zależy co obejmuje umowa. Jeśli płatność jest za efekt to jest zrozumiałe, że np: ściągają linki z zaplecza. Jeśli w umowie jednym z elementów było np: pisanie postów na forach publicznych to wtedy powinny one pozostać po rozwiązaniu umowy.
 2. SławekT

  Fotel wygodny dla kręgosłupa

  Dopóki chodziłem na basen lub ćwiczyłem w siłowni kręgosłup nie buntował się przy długim siedzeniu przy biurku. Rok przerwy w ćwiczeniach i skończyło się na operacji kręgosłupa. Siedzenie to największa tortura dla kręgosłupa - słowa mojego ortopedy. Mi przy problemach z kręgosłupem lekarz polecił pracę na stojąco lub w pozycji leżącej.
 3. W pozycji menu. Po zapisaniu zmian otwórz stronę i sprawdź np.: w kodzie, czy działa. Google wstawia opis z meta description, jeśli wg niego pasuje do wyszukiwań.
 4. SławekT

  Przeoptymalizowanie strony

  A jeśli konkurencja chowa swoja linki przed spiderami Majestic-a?
 5. Większość osób trzymających u nich domeny robi to z wygody, ponieważ ma w Home.pl hosting. Jeśli masz firmę, jesteś "mało obeznany" w tematach internetowych i masz tylko jedną domenę, to dla kilkudziesięciu PLN rocznie nie zakładasz konto w innej firmie, aby tam kupować domenę. Piszę to na podstawie doświadczeń moich klientów lub znajomych. W przypadku domen, a nie domeny gra zaczyna być warta świeczki.
 6. Czy jest dostępne nagranie? Nie mogłem wziąć udziału a z chęcią bym obejrzał seminarium.
 7. SławekT

  Obecne efekty katalogowania

  Na jedno wychodzi . Chciałem być poprawny politycznie. Gdyby nie oni, to wiele miejscówek by nadal działało. Takie są efekty dania dzieciom noża do zabawy.
 8. SławekT

  Obecne efekty katalogowania

  Część z nich odpowiednio wykorzystana dawała "kopa" i na pewno zwróciła się dodającym, szczególnie pierwszym. Z nimi było tak jak jest z innymi miejscówkami: dopóki nie zostaną zaspamowane lub wykoszone przez algorytm to działają.
 9. Jako programista na pewno doskonale wiesz o tym, że analiza kodu napisanego przez inną osobę nie należy do przyjemności. Jest bardziej czasochłonne, a przez to droższe. Nie zawsze jest też spełniony warunek "oprogramowanie napisane zgodnie ze standardami". Jako klient "nie programista" nie jesteś w stanie tego sprawdzić. Dodatkowo kod źródłowy może nie zawierać komentarzy, itp. ułatwiających analizę, itd. Po co ułatwiać innym pracę
 10. Największa wada autorskiego skryptu: monopol dostawcy. Można to ominąć, ale koszt analizy i poprawy kodu przez innego dostawcę jest z reguły wysoki. Potencjalna zaleta: mniejsza szansa, że ktoś będzie w nim szukał dziury ze względu na małą popularność. Nie oznacza to, że autorski skrypt nie ma "dziur". Zależy to od umiejętności developerów.
 11. SławekT

  Portal z Przetargami

  Mój znajomy korzysta z przetargi.info: jest dostęp do portalu plus codzienny raport emailem.
 12. SławekT

  Dziwny mail od google

  Na 99,999999% to scam.
 13. SławekT

  Siła słów kluczowych

  Tak, Google. Pytanie, czy zechce.
 14. Ciekaw jestem, który kraj będzie miał jeszcze tyle samo odwagi i wprowadzi podobny przepis.