Jump to content

Mar

Forumowicze
 • Content Count

  3,716
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Mar

 • Rank
  Niebo wzywa, ziemia przyciąga... BlueSky.
 • Birthday 03/28/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.katalogiseo.info/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  49° 34' N 19° 01' E
 • Interests
  ...

Recent Profile Visitors

8,498 profile views
 1. Ja pamiętam jakiś zlot co w jakimś lesie byliśmy, ale gdzie to było hmm?...coś koło Łodzi chyba, gdzieś nawet identyfikator z tego zlotu mam M.
 2. Witam, Zlecę drobną modyfikację strony na na Wordpressie, zmiana polega na modyfikacji wyglądu i działania nagłówka oraz menu. Osoby ze znajomością skryptu oraz podstawami html/php/css proszę o kontakt przekaże więcej szczegółów. Kontakt: kontakt[małpa]katalogiseo.info Pozdrawiam, M.
 3. Trochę utknąłem, ponieważ nie mam dostępu do panelu, hosing sam zmienił konfigurację (ovh), przez co straciłem dostęp do katalogu, ustawiając php 5.4 (stabilna) i tak dostaję błąd 500. A wgrywając aktualizację, to znów otrzymuję, że brakuje jakiś tabeli i sytuacja trochę patowa, taki problem mam z dwoma katalogami na ovh. M.
 4. Witam, A jeśli nie ma możliwości przywrócenia 5.4 lul nie działa prawidłowo... jak zaaktualizować z 1.41, domyślam się, że same pliki nie wystarczą? Jest jakaś zmiana w bazie danych? M.
 5. Wg mnie najlepszą opcją była by możliwość podniesienia stawki dla konkretnego tekstu, by zachęcić do napisania... I anulowanie zlecenia też jak najbardziej, bo jak @markarczun wyżej pisał są to zamrożone pieniądze, które można przeznaczyć na coś innego, brakuje mi też podstawowej daty zlecenia w systemie, nie mogę teraz sprawdzić czy zlecenie wisi tydzień dwa czy dłużej.. bo nie mam tego jak sprawdzić. Obok zlecenia taka data wystawienia powinna być. Mar.
 6. Podpisuję się pod tym i dodam jeszcze od siebie, by była możliwość skomentowania zlecenia, by zlecający np. wiedział co jest na rzeczy, czy po prostu temat nie leży, czy stawka za niska, czy po prostu zlecenie jest niezrozumiałe. A tak niektóre teksty wiszą i chętnie podbił bym stawkę by ruszyć z tematem lub anulować i przeznaczyć środki na coś innego. Tutaj mówię, nie o całym zleceniu, ale jak wyżej, wycofanie jednego lub kilka tekstów z 1 ogłoszenia. Mar.
 7. Witam, Miał ktoś z Was problem z automatem do zabezpieczeń, który te dwa pliki taktuje jako zagrożenie: Pozdrawiam, M.
 8. Proszę: WH37Y7LI N4ZPTKYN 9MRZ3Y9P ZURR3VW9 7GEDMZSJ Tak. PS. Przypominam, że Google oznacza SeoKatalogi, jako niebezpieczne, jeśli posiadają linki do stron niebezpiecznych, więcej tutaj: Pozdrawiam, M.
 9. Sprzedam domenę jak w tytule. Dane kontaktowe: kontakt@katalogiseo.info Pozdrawiam, M.
 10. Witam, Po wyzerowaniu PageRanku została wyłączona aktualizacja, przy obecnych katalogach pozostaje wartość sprzed wyzerowania. A teraz kilka statystyk: Spis zawiera 3711 katalogów. Dokładne statystyki: Przy okazji po ponad 10 latach działania spisu, dziękuje za pomoc w jego tworzeniu, za dodawanie swoich katalogów, raportowanie itd. Przy okazji parę kodów, by można było wyróżnić swój katalog, jeśli ktoś jeszcze je ma 4RG5LIN8, EWHDD7GC, XP9JBB4D, ZQY89VCR, 9XUSV5MG Aby wykorzystać kod, klikamy PREMIUM, podajmy ID katalogu oraz kod. Wyróżnienie jest na 21 dni,
 11. Taką listę łatwo znaleźć, tylko trzeba umieć z niej korzystać: http://www.katalogiseo.info/szukaj,all=T,free=N,zwrot=N,moder=N,skrypt=all,tematyka=all,sort=11.html lista katalogów od 2005 roku, czyli już od 10 lat, poświęcić minut, odfiltrować cześć katalogów i gotowe M.
 12. @KrissTex, dzięki ale to musi być pętla while, tak samo nie mogę wcześniej posortować. @ttah dzięki za podpowiedź, faktycznie tam coś było nie tak, zrobiłem tak: $tekst = @file_get_contents($file2); Dzięki.
 13. @Trotyl, niestety dalej to samo. @Irek, chodzi o to, że chcę obrócić pętle... chyba, ze da się w PHP zapis do zmiennej z przodu, czyli utworzyć zmienną, która będzie miała wartość $d='54321' zamiast 12345, niestety kod nie pozwala by odwróć już zapytanie wcześniej. M.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy