Jump to content

Yeden

Forumowicze
 • Content Count

  6,799
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yeden

 1. Pobieranie faktur: Oops! An Error Occurred The server returned a "500 Internal Server Error". Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.
 2. Firewall to cwana gapa. Mógł sam przyblokować, to i sam odblokował.
 3. OK. Ja już sprawdziłem u dostawców. Niczego nie zmieniali, nic się nie działo.
 4. Wyjaśnienia to jeszcze nie mam. Zablokowane IP to wasza sprawa, czy po stronie moich dostawców internetu?
 5. Kolejność zdarzeń: - Przerżnięty termin płatności hostingu - nie działa - Zapłacone - działa - Po dwóch dniach - nie działa, problem z DNS - Na drugi dzień po zauważeniu usterki - zgłaszam gdzie się da - "u mnie działa", czyli okazuje się że nie działa na moim IP, na żadnym z moich komputerów - Podaje swoje IP - za kilka godzin - działa Być może zareagowałem zbyt nerwowo, za co przepraszam. Na drugi raz poproszę dostawcę internetu o zmianę IP.
 6. Zabiorę zaplecze i też nie będę miał kłopotu z nimi.
 7. Obiektywna prawda jest taka, że moje precle mają Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera. Od wczoraj.
 8. Blokowanie strony ma się odbywać przez jej Czyli konkretnie przez kogo? Chodzi o podmioty utrzymujące serwery DNS?
 9. Czy modlitwa może być podparta linkami ze strony parafii, czy raczej diecezji?
 10. Wg semstorm ruch sporo spadł, ale nadal mają całkiem spory.
 11. Jest sporo takich platform, niektóre nie cierpią zaplecza. Nawet jak wstawisz fajną wizytówkę firmy i zalinkujesz do właściwej strony, to cię zablokują. Wiele z nich ma linki nofollow, ale dają ruch.
 12. Najlepsze MFA to wyszukiwarka Google.
 13. 1. Zlecenie powinno mieć ID dla usprawnienia komunikacji 2. Nie mogę podejrzeć żadnych szczegółów, co do swoich wymagań, które wpisałem przy zleceniu. 3. Nie mam informacji, czy ktoś podjął zlecenie, czy nie zrobiłem jakiegoś błędu. 4. Kontakt firmą - tylko na maila. Brak panelu kontaktowego. 164 strony dyskusji na forum i nikt na to nie zwrócił uwagi? Nie wierzę. Spytałem co z moim pierwszym zamówieniem, podając maila, na którego się rejestrowałem. Na drugi dzień pytanie o szczegóły zamówienia - kłania się brak ID. Na razie czekam na info.
 14. ID=984, ale 165 pozostałych sprawdzonych stron ma tę samą przypadłość. www.onet.pl Magiczna liczba - 13827804 - taka sama dla Ext. Backlinks H, Ref. Domains H, Ref. IPs, Ref. Subnets Przy okazji sprawdź Ref. Domains Fresh dla onetu. Narzędzie pokazuje 8, co wydaje mi się podejrzanie mało.
 15. Coś mi nie pasuje. Backlinki zewnętrzne H - liczba ta sama jak dla Ref. Domain H, Ref IPs H, Ref. Subnets H. Niestety wszystkie sprawdzone strony tak mają. Poza tym nie zgadza się liczba Ref. Domain F - narzędzie pokazuje np. 4, a ręczne sprawdzenie 41. To raczej istotna różnica.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy