jun_dymek

Forumowicze
 • Zawartość

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Ostatnie wizyty

2023 wyświetleń profilu
 1. netnet24.eu - darmowy katalog na skrypcie NETKAT

  Kolejne kody premium: PIO1 PIO2 PIO3 PIO4 PIO5 Zapraszam do dodawania wpisów. Proszę o unikalne i poprawne stylistycznie opisy.
 2. Dodałem właśnie walidację formularza dodawania strony przy wykorzystaniu technologii AJAX. Formularz nie przeładowuje się niepotrzebnie jeśli wykryje jakieś błędy (np. niepoprawny kod przy wpisie PREMIUM, zbyt mała liczba znaków w opisie strony itp.).
 3. Dodane "kody tajne" dla grup wpisów (kody wielokrotnego użytku). Ponadto usunięte wyłapane na gorąco błędy, na stronie wpisu dodany link do wyróżnienia wpisu. Wszystko do testowania na https://demo.netkat.pl/ . Zapraszam.
 4. netnet24.eu - darmowy katalog na skrypcie NETKAT

  Pisz czego brakuje to się doda...;)
 5. netnet24.eu - darmowy katalog na skrypcie NETKAT

  Kolejne kody PREMIUM z okazji uruchomienia witryny skryptu NETKAT: https://www.netkat.pl/ . Zapraszam do zapoznania się z witryną i stawiania własnych katalogów. Poniżej kody do https://netnet24.eu : NETKAT1 NETKAT2 NETKAT3 NETKAT4 NETKAT5
 6. Jak widać [projekt] został zamieniony na [startup]. Skończyłem już stronę projektu i przygotowałem ofertę. Wszystkich chętnych zapraszam do odwiedzenia https://www.netkat.pl . Na stronie znajduje się opis skryptu oraz wyjaśnienie najważniejszych funkcji. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem licencji to szegóły są na wymienionej witrynie. Jednocześnie dla forumowiczów przewidziałem 3 darmowe licencje. Jedyny warunek - proszę złożyć zamówienie wysyłając pw na tym forum (proszę podać domenę, na której będzie działał katalog). Dla tych co nie lubią się przedzierać przez gąszcz informacji podaję cenę: 1-4 - 150 zł netto za licencję 5-9 - 125 zł netto za licencję 10 + - 100 zł netto za licencję Wspominaliście, że ma nie być zbyt tanio. Cena uważam jest adekwatna do włożonej pracy i ma być jednocześnie zabezpieczeniem antyspamowym.Mój prywatny katalog na skrypcie NETKAT - https://www.netnet24.eu działa i ma już w bazie 87 stron. Zapraszam do dodawania stron i testowania wersji demo skryptu dostępnej pod adresem: https://demo.netkat.pl/ . Na wszelkie pytanie z chęcią odpowiem. Po ewentualnym zakupie oczywiście również jestem do dyspozycji. Dane firmy i wszelkie szczegóły na stronie projektu: https://www.netkat.pl .
 7. netnet24.eu - darmowy katalog na skrypcie NETKAT

  DEMO3 DEMO4 DEMO5 cały czas aktualne...
 8. Licencja będzie prawdopodobnie dożywotnia. Jeśli będzie zainteresowanie i będę w stanie sprostać wymaganiom support będzie oczywiście również dożywotni (może inaczej - dopóki projekt będzie żył:)). Z aktualizacjami tak samo. W głowie mam masę poprawek, ale to wymaga czasu i często nauki nowych rozwiązań. Na razie muszę przygotować (w zasadzie już prawie jest) szkielet, który udostępnię paru osobom z forum i zobaczę jakie będzie przyjęcie, mam nadzieję, że otrzymam wskazówki co poprawiać, co działa dobrze, a co nie działa tak jak powinno. Nie znam takich rozwiązań. Dzięki - mam nadzieję, że się uda, bo włożyłem w to masę pracy. Masa pracy również przede mną...
 9. Aktualnie pracuję nad stroną netkat.pl oraz instrukcją instalacji skryptu. Instrukcja jest już właściwie ukończona, zostały ostatnie szlify. Jeśli jest ktoś chętny na otrzymanie licencji skryptu NETKAT proszę o informację na PW. Udostępnię kilku osobom pliki i pomogę w instalacji jeśli ktoś będzie miał problemy (instrukcja instalacji jest napisana w oparciu o hosting mydevil.net - można tam bodajże za 1 zł wykupić 14 dni testów w najniższym pakiecie).
 10. Dodałem możliwość ustawienia dla każdej strony po jakich kryteriach dopuszcza sie codzienne sprawdzanie na poprawność wczytywania strony. Może być tak, że strona zostanie oflagowana z uwagi na podejrzanie krótki kod wirtyny (źródło html), ale po sprawdzeniu okaże się, że strona działa prawidłowo i nie powinna być oflagowana jako niedziałająca/podejrzana. Możemy odznaczyć opcję sprawdania strony po tym parametrze żeby nie pojawiała się w zakładce niedziałające/podejrzane w panelu admina z powodu, który zweryfikowaliśmy jako niepotwierdzony. Poza tym dodałem możliwość sprawdzaniaczy domena nie jest wystawiona na sprzedaż w serwisie Aftermarket. Czyli na chwilę obecną skrypt codziennie sprawdza witryny pod kątem: podejrzanie krótkiego kodu strony występowania niechcianych słów kluczowych (np. seks, viagra itp. - słowa ustawiane w panelu admina, gdzie określa się również liczbę wystąpień danych słów, która aktywuje oflagowanie) wystawienia domeny do sprzedaży w serwisie Aftermarket Poza tym jak zwykle wszystko testowałem i wprowadzałem drobne modyfikacje i poprawki. Zapraszam do dodowania stron i testowania skryptu na https://demo.netkat.pl .
 11. Nie wiem czemu ale nie można dodać stron do katalogu może to błąd skórki lub hostingu na stronie exeo.pl nie pobiera danych i tym samym nie można dodać na stronie allriskonline.pl mówi że Adres nie jest poprawny lub strona nie odpowiada  ocprzewoznika.info też nie pobiera

  1. jun_dymek

   jun_dymek

   Witam. Druga strona się już wczytuję, ale jest problem z wczytywaniem tych stron przez skrypt. Walczyłem z tym cały wieczór, ale chyba będę musiał przerobić więcej kodu niż myślałem. Jak się z tym do końca uporam dam info na PW z kodami premium. Sorki za problemy, ale skrypt jest cały czas w fazie testów i błędy będą się jeszcze jakiś czas pojawiały.

  2. warol
 12. Poza drobnymi poprawkami (wyświetlanie tagów itp.) wprowadziłem dzisiaj szablony email wysyłane przy usuwaniu wpisów z katalogu. W PA znajduje się odpowiednia zakładka, gdzie administrator może sobie przygotować szablony (np. "Strona nie działa", "Strona nie jest zgodna z regulaminem katalogu", "Opis nie jest zgodny z regulaminem" itp.) i przy moderacji jeśli usuwa jakiś wpis po prostu wybiera odpowiednią opcję. Funkcjonalność oczywiście dostępna do testowania na wersji demo katalogu: https://demo.netkat.pl
 13. netnet24.eu - darmowy katalog na skrypcie NETKAT

  Z okazji urchomienia wersji demonstacyjnej skryptu NETKAT (https://www.demo.netkat.pl) kolejna porcja kodów premium do katalogu https://www.netnet24.eu. DEMO1 DEMO2 DEMO3 DEMO4 DEMO5
 14. Zgodnie z obietnicą przekazuję w Wasze ręce wersję demonstracyjną skryptu NETKAT, która znajduje się pod adresem https://www.demo.netkat.pl . Dane do logowania do PA: login: demo hasło: netkatdemo1 Zapraszam do testowania i zgłaszania błędów i pomysłów na usprawnienie aplikacji. Mam nadzieję, że skrypt się spodoba i będzie motywacja do dalszego rozwijania projektu. Jeśli natraficie na błędy i niedoróbki nie wieszajcie na mnie psów, tylko w miarę możliwości piszcie tutaj. Staram się na bieżąco wszystko korygować i wprowadzać nowe funkcjonalności. Na razie pierwszy katalog na skrypcie NETKAT działa na domenie https://www.netnet24.eu i nie ma z nim większych problemów. Na chwilę obecną wszystko testuję pod kątem poprawności działania i równolegle wprowadzam drobne modyfikacje i poprawki. W planach mam chociażby wprowadzenie kodów wielokrotnego użytku (kody tajne), ale z chęcią zapoznam się z Waszymi opiniami. Czego na pierwszy rzut oka brakuje? Z góry dziękuję za wsparcie. Jak uznam, że wszystko śmiga jak należy nie omieszkam podzielić się kilkoma licencjami na dobry początek.