ilgesu

Forumowicze
 • Content Count

  2,072
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

6,432 profile views
 1. Dzień dobry. Wyprzedaję teksty seo, głównie jakości zapleczowej o średniej długości 1,5k - 3k zbs. Teksty nie były nigdy użyte. Artykuły pod serwisy docelowe, oraz paczki do precli/mutowania również posiadam, lecz w mniejszych ilościach. Niemniej i o to można pytać, wystarczy tematyka. Tematyka jest bardzo rozległa i w zasadzie znajdzie się coś pod każdą potrzebę. Tak jak popielaci są klienci na pozycjonowanie, tak i te zestawy są z niemal wszystkich branż powszechnie zamawianych. W wielu przypadkach teksty posiadają już swoje przygotowane strony zapleczowe z oryginalną grafiką i można kupić w zestawie razem z nimi. Istnieje również możliwość domówienia projektu i stworzenia samej strony do tekstów, które go nie posiadają. Jednak tutaj tylko jakościowe wykonanie, bez masówek i gotowych szablonów. Oferty i zapytania proszę składać pod mail. beatakarczek małpaa gmail.com
 2. Cześć

  robisz jeszcze strony mam klika do postawienia  

 3. Witam, podejmę się wykonania szablonów do seokatalogów, oraz innych skryptów. Mogę wykonać również samą grafikę pod twój serwis internetowy. Przykłady realizacji: SEOkatalogi: http://gefi.pl http://2pkgeol.pl http://gaper.pl http://www.tekrame.pl/ http://3db.pl http://zadbany.com/ http://blueweb.pl http://www.dodajsklep.pl/ http://liteon.pl http://maxu.pl http://akcjastart.pl http://icex.pl http://linkseo.eu http://katlog.pl http://reea.pl http://wibe.pl Inne przykłady: Sklep internetowy: http://exporter-usa.com/pl/category/2/motoryzacja Szablony multikod: http://multikod.pl i http://multikod.eu Strony firmowe: http://busy-do-niemiec.com/ http://ex-pozycja.pl/ Kontakt: skorkiseo@gmail.com Pozdrawiam.
 4. Witam, mam do sprzedania 5 skórek do seokatalogu. Dwie zakodowane i gotowe do użycia od zaraz, oraz 3 gotowe designy. Istnieje możliwość zamówienia kodowania do tych 3 skórek. Gotowe do instalacji i kompletne skórki: http://oponeco.pl/domena/3.png http://oponeco.pl/domena/5.png Designy: http://oponeco.pl/domena/1.png http://oponeco.pl/domena/2.png http://oponeco.pl/domena/4.png Cena za same grafiki to 200zł, za zakodowane skórki 350zł. Kontakt: kontakt@oponeco.pl Pozdrawiam.
 5. ilgesu

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Za koszulke dzięki, ale o wypłaty się trzeba prosić.
 6. ilgesu

  Zarabianie na katalogach

  nie ważne...
 7. ilgesu

  SPAM reklamowy na PW - screen

  Miałem wykupić licencje, ale dostałem również owy spam na pw i zrezygnowałem. Dla mnie to powinien być ban.
 8. ilgesu

  Nowy katalog firm

  Trochę zbyt podobny top do mojego gigacat, ale cóż Cieszę się, że ktoś się wzoruje.
 9. ilgesu

  Polska branża SEO!

  @harley7 - wnosi to, czego Ty nie potrafisz zrozumieć - tyle.
 10. ilgesu

  Firma ze sloneczkiem

  Dokładnie nic, gdyż ta strona należy do sunrise.
 11. ilgesu

  Rzeź w google

  Oczywiście masz rację, jeśli chodzi o uświadamianie osób, które mogłyby w ten sposób stracić pieniądze i nic konkretnego się nie dowiedzieć - czytaj, zostać oszukane. Jednak, to nie oznacza, że trzeba podczas rozmowy, zniżać się do pewnego poziomu, bo czytający i tak podzielą się na dwie grupy, a jeśli pewna osoba jest ignorowana, nikt nie będzie uważał ją za poważną, a odwrotny efekt jest w przypadku rozmowy na poziomie pantofelków, czy ameb.
 12. ilgesu

  Rzeź w google

  Zastanawia mnie, dlaczego w ogóle zwracacie na pewne osoby uwagę. Milczenie i ignorancja jest zdecydowanie silniejszą bronią, aniżeli usilne udowadnianie i sprzeczanie się na tak niskim poziomie. Czy jeśli 10 letni chłopiec, zacznie Wam prawić gdzie jest punkt G, to zaczniecie z nim na ten temat debatować, czy uśmiechniecie się i pójdziecie dalej? Na pewnym poziomie nie warto wchodzić w dyskusję, ot co.
 13. ilgesu

  Kto jest kim na forum

  Popieram Irka. Wszystko zostało już powiedziane, nawet więcej niż powinno.
 14. ilgesu

  Czy SprytneKatalogowanie jeszcze żyje ?

  Co do SK - nie warto.
 15. ilgesu

  SEM/SEO katalog Artykułów

  Przepraszam, ale beznadziejne bardziej niż może się wydawać...