About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Przeglądając przydzielenia linków widzę czasami takie zawieszone na "W kolejce do opublikowania..." gdzie ten stan trwa już miesiąc a nawet lepiej nie wiadomo czemu. Może warto wprowadzić jakiś mechanizm który by takie zawieszone przydzielenia odnajdował, po x dni wycofywał i próbował przydzielić na innej domenie?
 3. Moim zdaniem warto by było obniżyć zakresy TF dla wszystkich StatRanków, gdyż widzę że była jakaś konkretna aktualizacja parametrów i znacząco poleciały u mnie TF na wszystkich stronach. Zakładam, że nie tylko u mnie.
 4. Mam problem z pobraniem jednorazowym niezaindeksowanych linków dla - Wszystkie grupy. Problem polega na tym, że po wybraniu opcji, pobiera się plik z zawartością : "url strony z linkiem". Dla poszczególnych projektów pobierane są właściwie.
 5. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jest ta funkcja, tylko lista jest rzadko aktualizowana. Z głównego panelu trzeba wejść w "Strony" -> "Dodaj nową stronę" i wtedy na górze mamy listę. Obecnie (stan na 17.04.2019) prezentuje się to tak: Moda i Styl (10.46%) Biznes i ekonomia (8.7%) Wielotematyczne (6.94%) Reklama i Marketing (6.84%) Internet (6.82%) Edukacja i Wiedza (6.51%) Przemysł (6.35%) Społeczeństwo (6.3%) Rozrywka i czas wolny (6.3%) Media i Wiadomości (6.27%) Kultura i Sztuka (6.13%) Prawo i Polityka (6.02%) Dom i Mieszkanie (2.88%) Nieruchomości i Budownictwo i Architektura (2.03%) Zdrowie i Uroda i Dieta (1.92%) Elektronika i Komputery (1.42%) Banki i Kredyty (1.35%) Motoryzacja i Transport (1.13%) Kuchnia (0.86%) Sport (0.82%) Rodzina (0.8%) Turystyka i Noclegi (0.75%) Grafika i Fotografia (0.72%) Telefony i GSM (0.62%) Ogród (0.56%) Zwierzęta (0.31%) Film i Muzyka (0.17%)
 6. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Kierowanie po tagach jest obecnie sprawne w 50%, system wymaga podania każdej odmiany wyrazu - tagu, co ogranicza celność i dopasowanie. Np. po tagu "reklama" znajdzie 6 slotów a po dodaniu kolejnego słowa gdy będziemy mieli "reklama, reklamy" już znajdzie 9 slotów. Przydałoby się maskowanie czyli działanie opcji "reklam*", "budow*" itp. i tak dokładność maksymalna jest tutaj zbędna. -- Wg mnie dla optymalizacji systemu brakuje podawania danych o zapotrzebowaniu kategorii na nowe sloty, tak było w Statlinku, to świetna opcja. Widać wówczas, jakie kategorie są chodliwe i które wymagają dostawienia stron. Prawie w każdej kategorii brakuje unikalnych domen! Nie ma jak pozycjonować, czy będzie jakiś państwowy interwencjonizm w zasoby? -- "anchory zostaną podmienione tylko w przypadku, gdy opublikowany link z anchorem nie znajdzie się wśród zdefiniowanych. Opublikowane linki z anchorami istniejącymi w polu z anchorami nie zostaną zmienione." - dla mnie to zaskoczenie, ktoś popełni literówkę i potem musi usuwać anchor, dodawać na nowo w osobnym linku bo system nie poprawi, skąd taki pomysł autora? Zaszła zmiana we frazach u klienta i zamiast dokonać płynnej zmiany muszę zerować, dodawać, to masakra. Musi to działać jak w Statlinku, inaczej wiele osób nie przeniesie się stamtąd do Linktaka
 7. okazwłoka

  Błędy

  Ok, kontakujmy się PRIV/Mail.
 8. lj2m

  Błędy

  Z racji biura księgowego, które ma określony termin to poprzedniej i tak nie zaksięguję już, więc jakby się dało przepisać to na nowy miesiąc to byłbym wdzięczny. Gdzieś musiałem napisać, bo na maila pisałem z i4a.pl, ale nie było odpowiedzi.
 9. okazwłoka

  Błędy

  Ok, ale to raczej nie w błędach Zaraz sprawdzę, poprzedni miesiąc na pewno jest wystawiona, więc pewnie problem z komunikacją jakiś. A w tym miesiącu widzę kilka dni temu zakup, to jeszcze nie jest wystawione.
 10. lj2m

  Błędy

  Ja zgłaszam że nie otrzymałem faktury za kredyty w obecnym, jak i poprzednim miesiącu.
 11. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Właśnie został wprowadzony BONUS: BONUS dla nowych podstron! Od dziś każda aktywna podstrona przez pierwsze 60 dni (od daty dodania do systemu) otrzymuje 100% punktów bez względu na obłożenie linkami.
 12. okazwłoka

  Błędy

  Ok, zmieniłem i jeszcze sprawdziłem Teraz zadziała.
 13. okazwłoka

  Kredyty/kredyty zarezerwowane

  Niczym się nie różnią, można je wykorzystać w systemie (odsprzedać na giełdzie lub wykorzystać na artykuły sponsorowane).
 14. wedrowiec

  Błędy

  Dalej nie ustawia na 800 punktów max przy grupowej edycji.
 15. O co chodzi? Mam jakieś kredyty. Wszystkie z programu partnerskiego. Czy mogę coś z nimi zrobić? Czy mogę - sprzedać je na giełdzie? - opublikować za nie artykuł sponsorowany? Czy kredyty z PP różnią się czymś od kupionych?
 16. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka ok to super - czeka mnie przewalenie kilkudziesięciu stron między listami i takie przyciski niesamowicie ułatwią sprawę wykluczając ewentualne czeskie błędy. I przy okazji - wiadomo już coś na temat wdrażania parametrów widoczności z semstorm w module artykułów oraz samym swlu?
 17. okazwłoka

  Błędy

  Tak, ktoś kto dodał do artykułów stronę id=20 był trochę niekonsekwentny. Zaznaczył przyjmowanie tylko tematycznych (w tym przypadku pewnie chodzi o remonty,budownictwo,nieruchomości), i zaznaczył że przyjmuje bukmacherskie artykuły. Jedynie można się domyślić, że oprócz budowlanki przyjmuje też bukmacherkę - chyba Ukrywanie - niektórzy użytkownicy mają jeszcze stare instalatory, w których nie ma implementacji ukrywania linków dla botów. Ale teraz jakoś będę wszystkich gonił do podmiany, więc sytuacja się unormuje.
 18. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Rainmaster - dodam te przyciski, co do nieprzydzielania na domenach białej listy dopisuję, ale będzie to gdzieś tam na szarym końcu na razie @ttah - przyda się, oj przyda - zrobione.
 19. Mam propozycję, aby dodać formularz do dodawania pojedynczej podstrony (chodzi o strony, na których się wyświetlają linki systemowe). Taki formularz miałby: pole adres url artykułu textarea dla tekstu głównego, pole dla tagów. Chodzi o łatwość dodania nowej podstrony, gdy np. uaktualniłem stronę o jakiś nowy artykuł (teraz muszę tworzyć tekst do zaimportowania wg schematu i wklejać to w formularz importu podstron). A tak bym robił ctrl+c, ctrl+v bezpośrednio z danej podstrony, wpisał tagi i voila. Może się to też przydać dla nowych użytkowników, którzy dopiero co poznają system i mogą mieć początkowo problemy z importem podstron (były takie przypadki z tego co wiem). Nie wiem czy ma to większy sens, mi by się raz na jakiś czas przydał taki formularz.
 20. wedrowiec

  Błędy

  Coś ukrywanie przed botami średnio działa - ahrefs widzi, np. przydzielenie 971091, 964040
 21. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Prośba o dodanie na białej liście przy każdym urlu obok przycisku "Usuń" drugiego w stylu "Usuń i dodaj do czarnej listy". Analogicznie też przydałby się taki przycisk na czarnej liście "Usuń i dodaj do białej listy". Przy żonglowaniu domenami między listami znacznie to przyspieszy grzebanie zamiast obecnego wyszukiwania domeny na obu listach tym bardziej że czasem dodawanie wielu adresów przez formularz do białej listy zawodzi i doda się tylko ostatnia linia więc pewniej ale wolniej jest dodawać po jednym adresie. Edit: a przy okazji tematu białej listy jeszcze prośba o tuning opcji we właściwościach linku "Przydzielaj tylko na domenach z mojej białej listy: " - z zero-jedynkowej zrobić np dropdown z opcjami: - przydzielaj tylko na domenach z białej listy - bez znaczenia (opcja domyślna niczym niezaznaczona obecna) - nie przydzielaj na domenach z białej listy Zastosowaniem tej trzeciej opcji byłaby super wygoda przy testowych projektach dla budowania białej listy (dodawane do takowej domeny od razu by znikały z przydzieleń tego testowego projektu tak jak to działa z czarną listą).
 22. wedrowiec

  Błędy

  Arty sponsorowane 4479a1392 na liście wyszukiwania oznaczone jako nietematyczne (tematyczne - NIE czyli przyjmuje nietematyczne) i BUK, w szczegółach publikacje które nie są związane z tematyką - NIE. Chyba że to zbyt pokręcona logika dla mnie
 23. okazwłoka

  Błędy

  Dzięki, poprawione. Co do unikalności lików, jeszcze węszę w poszukiwaniu furtki.
 24. wedrowiec

  Błędy

  W masowej edycji wpisanie max punktów 800 skutkuje przypisaniem 400.
 25. okazwłoka

  Błędy

  Dzięki za info. Sprawdzę wszystko dokładnie w poniedziałek.
 26. Rainmaster

  Błędy

  Pojawiają się jakieś problemy z przydzielaniem linków ostatnio i pewnie nie wynika to z jednego jakiegoś bugu: - faktycznie unikalność linków kuleje bo coraz częściej na tej samej podstronie strony systemowej widzę wylosowane np 2 linki do tej samej domeny - tutaj ciężko mi o przykłady bo wczoraj takich podstron do wskazania miałem kilka, dziś nie mogę znaleźć - czyżby system cyklicznie też sprawdzał unikalność i w razie znalezienia 2 linków z tej samej domeny jeden wycofywał i losował gdzie indziej? - czasami linku niby potwierdzonego nie ma w ogóle na wskazanej stronie - np id 967770 (w tym przypadku w ogóle nie widzę linków systemowych choć link jest niby na liście przydzieleń już 2 dni) - zdarzają się linki na przydzieleniach które także nie istnieją fizycznie na wskazanej podstronie a zarazem mają czerwone oznaczenie "nieunikalne lub byle jakie treści" - być może to je wstrzymało przed publikacją a jeśli tak to czy zostaną z listy wycofane i wylosowane gdzieś indziej? (np id 968117 czy 967689 - ten monit dotyczy jednej i tej samej strony systemowej, żadna inna strona na liście przydzieleń takiego monitu nie dostała, może z nią jest jakiś problem i wskazany błąd dotyczy jednak czegoś innego a nie treści?)
 27.