Zaloguj się, aby obserwować  

O klubie

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z oprogramowaniem Seo Solutions: WPis, DonLinkage, LinkTak.pl i inne...

 1. Co nowego w tym klubie
 2. ttah

  Błędy

  Nie mogę edytować już, więc dodaję nowy wpis. Podstrona 2774 zgłasza mi błąd „brak linka systemowego”. Są na niej jakieś dwa linki, tyle też widnieje w panelu. Testowanie linków wyświetla wszystkie trzy. A błąd mimo tego nie znika. Rzuciłem okiem na zawartość pliku z linkami, bo słowo kluczowe, na które odbywa się linkowanie jest co najmniej dziwne. Wygląda na to, że to link zawiera dwukropki, które powodują, że całość się chrzani (jak mniemam to własnie jest separatorem, którego używasz w pliku z linkami). Dwukropki ze słowa kluczowego (jeśli jest ono takie same jak link, a na to wygląda) są z kolei pozamieniane na spację. Pozostawiam do analizy.
 3. soulfailer

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy uzyskane kredyty z dedykowanych wpisów będą możliwe do wymiany na $ czy tylko do wydawania w systemie np na transfery?
 4. soulfailer

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Młynek Tutaj dobrym sposobem na to, było by pobieranie od linkującego przez system umówionej liczby kredytów z góry na rok, a wypłacanie wydawcom kredytów w miesięcznych transzach.
 5. ttah

  Błędy

  Po jakim czasie od błędu komunikacji ze stroną system wchodzi i sprawdza czy błąd występuje ponownie? Z niewiadomych mi powodów wszystkie podstrony dwóch stron mają błąd http_code: 500. Nie chce mi się klikać ręcznie by sprawdzało ponownie, bo tego jest ponad 100 podstron. A na kilku przypadkowych przeszło od ręki sprawdzanie, więc to musiał być albo chwilowy błąd po mojej stronie, albo po stronie systemu. Edycja: Coś dziwnego mi się dzieje ze stronami 368 i 380. To te, wspomniane wyżej. Kilkadziesiąt podstron dodałem do sprawdzenia ręcznego, posprawdzało, ale mają wyzerowaną punktację. Reszta nadal tkwi z tym błędem mimo tego, że działają. Proszę o sprawdzenie.
 6. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Linkujący może i kupowałby z góry na rok, ale co będzie, jak po 2 miesiącach wydawca usunie link, artykuł lub całą stronę z systemu? A kredyty zdąży już wydać, więc nie będzie z czego ściągać?
 7. soulfailer

  Błędy

  @okazwłoka Ja wiem, że na stronie nie mam ani jednego linku wychodzącego, a jednak system widzi linki na 15 z 77 zaakceptowanych podstron, sprawdź to proszę bo dla mnie to są punkty, a system coś zaczyna wariować
 8. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Linkujący nie miałby możliwości zwrotu wydanych kredytów, kupowałby od razu na rok, ewentualnie pół roku - to już szczegóły do ustalenia.
 9. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ciekawe, sam pewnie bym chętnie kupował. Rozumiem, że dobieranie stron odbywać będzie się automatycznie, nikt nikomu całego systemu na tacy nie poda ? Co w przypadku kiedy linkujący np postanowi zdjąć link wtedy też kredyty odzyskuje (myślę, że w tej sytuacji nie powinien) ?
 10. ttah

  Błędy

  Próbowałem dodać domenę na czarną listę, ale wyskakiwał mi błąd „problem z połączeniem z bazą danych”. Okazało się, że przeszło dopiero całe hxxp://www.domena.zz. Samo domena.zz przejść nie chciało i zgłaszało powyższy błąd. W sumie nie wiem czy to błąd czy nie, ale piszę jakby co, bo mnie to zblokowało na minutę.
 11. Dares89

  Błędy

  Witam Czy opcja "Testuj wyświetlanie linków" działa? U mnie na stronie po kliknięciu wyświetla się : HTTP_CODE:200 KONTENT: a w konsoli pisze tak: Chyba ta funkcja jest blokowane przez przeglądarki.
 12. okazwłoka

  Błędy

  Jak sprawdzam to system nie wykrywa nic dodatkowego. Czasem może się zdarzyć, że system zdejmie linki (są wtedy usuwane z bazy) i przy następnym wysyłaniu linków na stronę są one ze strony zdejmowane - wtedy system widzi linki jako wychodzące - ale to trzeba mieć spore szczęście żeby utrafić
 13. soulfailer

  Błędy

  Hej @okazwłoka Jeśli mógłbyś przyjrzeć się podstronom tej strony: id 2794 Na części podstron pokazuje, że są tam linki wychodzące i za to odjęte są punkty. Fizycznie linków na podstronach nie ma żadnych (oprócz tych systemowych), czy jakiś błąd? Pozdrawiam, Dawid
 14. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Przeprowadzę jeszcze ankietę wśród linkujących i będzie wiadomo, czy znajdzie się na to zapotrzebowanie.
 15. soulfailer

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ciekawy pomysł Znowu jakiś konkretny ruch w systemie i o to chodzi! System ma się rozwijać...
 16. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Dokładnie tak. Ogólnie publikacja wpisu będzie "ręczna" przez właściciela strony.
 17. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Pomysł ciekawy. Zakładam, że na podstronie z takim artykułem tradycyjne linki systemowe nie będą się wyświetlać?
 18. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  W linktak.pl prawdopodobnie dojdzie nowa opcja możliwości pozyskiwania linków: artykuły sponsorowane. Jest to na razie pomysł i chciałbym usłyszeć opinie. Linkujący (czyli reklamodawca) zgłasza zapotrzebowanie na artykuły sponsorowane na stronach systemowych. Określa ilość, parametry stron którymi jest zainteresowany, parametry artykułu (artykuł dostarcza - system nie będzie ingerował w spory dotyczące jakości artykułu). Z grubszych spraw: płatność odbywa się za rok z góry kredytami, oczywiście w razie zniknięcia strony/artykułu odpowiednia część kredytów wróci do reklamodawcy. Koszt uzależniony będzie od parametrów domeny. System będzie monitorował czy artykuł (i link/linki) znajduje się na stronie, ale nie będzie monitorował zindeksowania w Google. Za? Przeciw? Pomysły? Uwagi?
 19. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Bardzo proszę wydawców o sprawdzanie jaką wersję strony indeksują (http,https,www,bez www) i jaką mają podpiętą pod system. W ostatnim czasie Google zaczął wybierać https automatycznie i przez to jest problem ze sprawdzaniem cache w systemie (a co za tym idzie strony są oznaczane jako niezindeksowane w takich przypadkach).
 20. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ok, dzisiaj podziałam ostro przy systemie, bo jest kilka notorycznie pojawiających się błędów i mimo różnych zabiegów ciągle jest coś nie tak z przydzielaniem.
 21. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jeśli będzie chwila na usprawnienia to zerknij @okazwłoka w temat przydzielania linków do tej samej domeny na tej samej podstronie systemu. Ważne by warunek sprawdzający pilnował nie dokładnego adresu docelowego przydzielanego linku, a samej docelowej domeny by się nie powtarzała - wtedy unikniemy dwóch linków do tej samej strony linkowanej obok siebie gdzie jeden prowadzi do jej głównej a drugi do podstrony, lepiej by ten drugi został wylosowany na innej podstronie czy nawet w miarę wolnych miejsc innej stronie systemowej. Przykład: przydzielenia o id 716442 oraz 716443 - dwa linki prowadzące do dokładnie tej samej domeny (a nawet oba do jej strony głównej, przypadkowo akurat też mają identyczne anchory więc mamy całkiem identyczne dwa linki) trafiły na tą samą podstronę systemową. Są z różnych grup dlatego tak się stało, ale definitywnie trzeba pod to dopisać warunek przy przydzielaniu.
 22. Mam małą prośbę. Regularnie łapię się na wpisywaniu anchorów oddzielając je przecinkiem, a nie poziomą rurką (kreska pionowa |||). Czy mógłbyś w placeholderze dla pola anchorów dodać coś, co wskazywać będzie tę kreskę jako separator dla słów kluczowych? podaj anchory, oddzielając je | (pionową kreską) albo coś w stylu: słowo kluczowe 1|słowo kluczowe 2|słowo kluczowe 3 Wedle uznania, byleby sugerowało używanie tam kresek, bez rozwijania Pomocy dla tego pola.
 23. boloo

  Błędy

  okazwłoka: domena linktak.pl wygasa, co za tym idzie strona nie działa.
 24. Dralik

  Błędy

  kosz
 25. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  No tak, zaćmienie, tyle razy temat wałkowany a ja nie połączyłem faktów
 26. okazwłoka

  Błędy

  Unikalność sprawdza bot, zawsze można reklamacje wysłać (najlepiej id strony i zakres id podstron), wtedy zweryfikuje human.
 27.