Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Dziękuję za info, poproszę na PW login z systemu.
 3. Witam klikając w zgłoś do AddUrl dodałem jeden url pobrało 0,1 kredytu i komunikat Problem z połączeniem z addurl.i4a.pl, spróbuj ponownie.
 4. Sprawdzę to, bo powinno przychodzić za każdym razem gdy jest jakieś nowe info w kontakcie.
 5. Cieszę się Przy okazji prośba - w tej chwili przychodzi jedno powiadomienie o nowej wiadomości. Jak nie odkliknę to już kolejnej nie dostanę. A teraz chyba w ogóle nie dostałem. Więc jak przez 3 tygodnie dostałem 3 wiadomości to prawdopodobnie 3 tygodnie temu poszedł jeden mail, musiałem go przegapić, od tego momentu już nic nie poszło. Da się żeby każda wiadomość skutkowała mailem?
 6. Zrobię tak, żeby można było przedłużać punkty przy -2k. Jeszcze muszę pogrzebać po kodzie
 7. Zmuszasz mnie do wprowadzenia opcji do masowej edycji
 8. To jeszcze dla 2906 poproszę boty
 9. Chwilę później: całkiem możliwe, że jak tylko odzyskałem punkty, to system mi je od razu zdjął i zablokował na nowe, natychmiastowo uzupełnione przydzielenia (bo po usunięciu linków miałem na to punkty). W dalszej kolejności pousuwałem linków by mieć ponad 2k punktów, ale po kolejnym odświeżeniu mam na koncie -1 punkt, a w linkach nowe, które są w kolejce do opublikowania. Czyli wychodzi na to, by wyjść na plus, musiałbym tak zmienić linki, które mają drenować moje wszystkie wolne punkty tak, by tego nie robiły (albo się wstrzelić dokładnie w okienko nim system zacznie to robić, ale po czasach przydzieleń, które są w tej samej sekundzie, wydaje się to mało realne). Tak właśnie podejrzewałem, stąd propozycja wyżej, bym moje 0 punktów (będące granicą przy której system przestanie przydzielać linki) mógł ustawić sobie na 1000 punktów (poniżej których system zejdzie tylko tyle, ile teraz schodzi poniżej zera).
 10. Niestety nie działa. Miałem -79 punktów i nie mogłem przedłużyć transferu na inne konto. Ale co gorsza, zwróciło mi za usunięte linki do niemal 500 na plusie, a ja nadal mam informację, że nie mogę przedłużyć, bo nie mam punktów. Nie wiem, może muszę dłużej poczekać, aż się coś tam przemieli w systemie (ostatnio jak tylko byłem nad kreską modyfikowanie transferu działało), czy od razu wolne punkty zostały zarezerwowane na nowe linki?
 11. Dobra rzecz, dałem możliwość przedłużenia transferu gdy ma się do 2k na minusie. Ale muszę to przetestować czy zadziała, bo to taka zmiana na szybko.
 12. Czy dałoby radę ustawić, by przelew wychodzący można było przedłużyć mając min. np. -999 punktów (czyli punkt mniej niż transfer minimalny, o ile taki istnieje)? Mam ustawiony nadmiar linków w stosunku do punktów, które mam na koncie, a system sam sobie reguluje przydzielanie (i usuwanie). I to działa dobrze. Ale też to powoduje, że zawsze jestem na lekkim minusie i jak chcę przedłużyć transfer wychodzący to muszę usuwać kilka swoich linków (by odzyskać te kilkaset punktów). A prawdopodobnie te usunięte linki po przedłużeniu transferu znowu są przydzielane (możliwe, nawet że w te same miejsca, bo mają ograniczone kryteria). Taka mała niedogodność, ale już kilka razy mi się przytrafiła. No chyba, że system nie przydzieli linku, gdy kosztuje on np. 200 punktów, a ja mam tylko 100 pkt, a minus wynika tylko z tego, że wyparowało mi kilka punktów, bo np. ktoś usunął linki w mojej strony? To wówczas może jakiś bufor, powiedzmy 1000 punktów, który działałby jak dotychczasowe 0 punktów, i system by wokół tych 1000 pkt oscylował (a nie wokół 0 jak teraz). Nie wiem, możliwe że to tylko dla mnie jest ta niedogodność i nie ma sensu zwracać na to uwagę.
 13. Jeden zmieniłem żeby te sloty przetestować ale ponad setki już mi się nie chciało. Dzięki za zmiany!
 14. Obliczanie slotów nie działa jak trzeba, raczej to usunę żeby nie wprowadzało w błąd (zostawione będą te poglądowe obliczenia slotów z tworzenia/edycji projektów). Zmieniłem ustawienia dla botów - widzę że jeden udało Ci się zmienić A tak z ważniejszych rzeczy: był błąd o którym jakiś czas temu wspominałem (chyba) związany z "podwójnymi stronami głównymi" - ze slashem i bez slasha na końcu. Dzisiaj trochę grzebałem w systemie i u użytkowników, którzy nie usunęli tych podwójnych stron na pewno wystąpiły problemy z linkami i usunęło punkty. Usunąłem przed chwilą te podwójne strony główne, przywróciłem linki. Także sytuacja do kilku godzin wróci do normy pewnie.
 15. @okazwłoka Masz zablokowane wiadomości/zapchaną skrzynkę? idg=2896 to samo, brak slotów, po zapisaniu są. Może samo się przeczyści. Prosiłbym o ustawienie dla wszystkich linków z tej grupy żeby nie pokazywało ich botom, z góry dzięki
 16. Robię z tym właśnie porządek, na razie skrócę możliwość publikacji do 3 dni i wprowadzam lepsze sprawdzanie aktywności stron.
 17. szczerze to cierpliwość mi się kończy .... 2 teksty juz od miesiąca próbuje opublikować ...... zero reakcji zrób opcje że w dowolnej chwili mogę zakończyć oczekiwanie i zgłaszać ten sam tekst kolejnemu wydawcy
 18. W linkach została dodana nowa opcja: Unikalne domeny na podstronie Zaznaczenie opcji sprawi, że linki nie będą przydzielane na podstronach, na których jest już link do takiej domeny W przypadku braku zaznaczenia nadal na jednej podstronie nie będą zamieszczane linki kierujące do tego samego adresu To dodatkowa, opcja. Dla istniejących projektów domyślnie jest zaznaczona (czyli tak jak było do tej pory, nic się nie zmienia). Po co takie coś? Żeby zwiększyć ilość wolnych slotów dla linka.
 19. Dzięki za info, faktycznie coś z tym trzeba zrobić, komunikator to dobra rzecz. Będę przy systemie artykułów na pewno grzebał żeby sprawniej to działało.
 20. tamte się uwolniły i kolejne w ich miejsce wiszą bez reakcji wydawcy a raport klientowi trzeba wysłać - pewni minie znowu tydzień i znowu ruletka - opublikuje czy nie ? mozliwość ustawienia czasu by był super - ustawiam 3 dni i wiem po ich upłynięciu czy wydawca aktywny czy ma wszystko w d...... druga opcja to jakiś wbudowany komunikator pozwalający ustalić czas reakcji albo coś takiego ...
 21. Linki sa legalne - treść linków jest nielegalna jeśli linkujesz do gier niezarejrestrowanych. Co ciekawe celny czepia się linków tylko wtedy, gdy reklama jest na poslkich serwerach i na terytorium polski. Jak linki sa poza PL to wszyscy zlewają ządania celników. Natomiast za spam @Killonor masz przechlapane.
 22. Trzeba było pisać, rzuciłbym do bazy komendę i byłoby zrobione w kilka minut Także na przyszłość jak się czegoś nie da zrobić przez panel to wiesz co robić Zapisywanie linków faktycznie może sporo trwać ze względu na przeliczanie wolnych slotów, ale posprawdzam to dokładnie, powinno się to udać zoptymalizować.
 23. W imporcie nie ma opcji nie pokazuj złym botom. Dodatkowo pokazywało brak slotów. Więc musiałem wejść do każdego linka i go odkliknąć i zapisać. Zajęło to mi kilka godzin Jednocześnie mogę zapisać 2 w porywach do 4 linków, od momentu kliknięcia zapisz do przeładowania strony - mija minuta może dwie. Linków zaimportowałem w sumie 144 do dwóch grup także pół dnia siedziałem i klikałem
 24. Dzięki za info. Po urlopiku będę to optymalizował. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie "No i jak dodałem 100 linków to później siedziałem 2h i je zapisywałem" (np. linki).
 25.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy