Zaloguj się, aby obserwować  

O klubie

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z oprogramowaniem Seo Solutions: WPis, DonLinkage, LinkTak.pl i inne...

 1. Co nowego w tym klubie
 2. soulfailer

  Błędy

  Tak, podstrona jest już w aktywnych i to mi się podoba w Twoim systemie - szybkie działania, u konkurencji nawet z odpowiedziami na forum mają problem ;P Oka... Ponawiam prośbę o moderację stron: id 2691, id 1001, id 733, id 456, id 431, id 309 Sorry, że tak ponaglam ale bardzo mi zależy na czasie
 3. okazwłoka

  Błędy

  Ok, problem z brakiem linka namierzony, teraz musi się wszystko jeszcze przeskanować, na sztywno ustawiłem aktywny status tam gdzie "brakowało" linków. Jeszcze nie wiem co powoduje oznaczanie braku indeksacji, szukam.
 4. okazwłoka

  Błędy

  Badam wszystko, dzisiaj powinno być wszystko jasne. Dam znać.
 5. soulfailer

  Błędy

  Podstrona id: 100289 - brak przynajmniej jednego linka systemowego... na stronie wszystkie linki się emitują jak powinny. Błąd prawdopodobnie powoduje 1 link, który jest emitowany na tej właśnie podstronie, którego anchor zaczyna się od // *okazwłoka zerknij w prywatne wiadomości, wysłałem prośbę o moderację.
 6. Młynek

  Błędy

  ID 429 ten sam błąd - brak w indeksie, mimo że wszystko jest jak należy
 7. BaS

  Błędy

  U mnie jest ten sam problem, co ma Dralik, oznaczyło jako niezaindeksowane strony: 2789 2790
 8. Dralik

  Błędy

  Problem z brakiem zaindeksowanych stron głównych się powtarza, strony oczywiście są zaindeksowane.
 9. ttah

  Błędy

  Hmm, pewnie trzeba do takowej dodać link, by się pojawiła na liście grup i wówczas usuwać
 10. wedrowiec

  Błędy

  Jak usunąć grupę bez linków?
 11. ttah

  Błędy

  Drobny błąd kosmetyczny. Usuwanie całej grupy z linkami w środku kończy się komunikatem: Grupa została usunięta, a przypisane do niej linki przesunięte do "Wszystkie grupy" Ale tak naprawdę (na szczęście:)) lądują w „Bez grupy”, a we wspomnianej w komunikacie są od początku, bo tam są zawsze wszystkie linki.
 12. wedrowiec

  Błędy

  Odnośnie zasięgu ograniczanego z powodu unikalności - jak nie zaznaczałem to pakowało mi linki na te same domeny, dodatkowo na te same podstrony (to już chyba jest rozwiązane? ). Fajnie by było gdyby w przypadku "zapchania się" systemu dałoby się zrobić drugą rundkę ale tak żeby na danej domenie link konkretny mógł się znaleźć tylko raz.
 13. okazwłoka

  Błędy

  Sprawdzę i jedno i drugie.
 14. Dralik

  Błędy

  czy ktoś oprócz mnie ma problem z wyrzuceniem strony bo niby nie jest zaindeksowana ? Już 11 domen mi w sumie wywaliło i muszę przesłać do ponownej moderacji.
 15. Rainmaster

  Błędy

  @okazwłoka zerknij proszę na przydzielenia nr 632017 oraz 632147 - mają ten sam url docelowy a system przydzielił je na tą samą stronę obok siebie. Te linki pochodzą z dwóch różnych grup linków w systemie dlatego tutaj funkcja przydzielania unikalnych linków nie zadziałała i to jest zrozumiałe, ale wydaje mi się że gdzieś była mowa o poprawce by system nie wrzucał na tą samą podstronę linków prowadzących do tej samej domeny. Wiadomo chodzi tu o "first link count", to ważne by tak się nie działo nawet jeśli docelowy url nie jest identyczny bo np jeden link prowadzi do głównej a drugi do podstrony, jeśli tylko są do tej samej domeny to system powinien przydzielić drugi gdzie indziej, nawet na tej samej stronie systemowej ale innej jej podstronie.
 16. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Od dziś każda nowo przyjmowana strona będzie sprawdzana, czy wcześniej nie była podpięta pod jakiś SWL. W przypadku wykrycia będzie odrzucana.
 17. okazwłoka

  Błędy

  Najlepiej byłoby ustawiać datę i godzinę dla każdego linka, ale to byłoby duże obciążenie dla systemu. Moim zdaniem najważniejszy problem można rozwiązać przez podanie daty startu dla tworzonego linka.
 18. Rainmaster

  Błędy

  Bardzo dobra sugestia, rzuciło mi się to w oczy też wcześniej. Myślę jednak, że zamiast losowości lepszy byłby rozkład tych linków w zadanym czasie mniej więcej w równych odstępach czasowych. Np. ustawiamy 100 linków na miesiąc to system zakolejkuje to w stylu 100/30 = 3,33 = ~3 linki dziennie (akurat głupi przykład bo tu wygodniej i pewniej byłoby ręcznie ustawić 3 linki dziennie ale wiadomo o co chodzi). Losowość bywa złośliwa i często wypadnie ten rozkład w czasie dziwnie, a tak dodatek losowości będzie i tak z tytułu tego, że nie wszystkie linki google przecież zaindeksuje od razu. Grunt by w ten sposób uniknąć dodania wielu przydzieleń z różnych linków np pierwszego dnia.
 19. Dralik

  Błędy

  odnośnie linkowania miałbym jeszcze jedną uwagę / prośbę sam nie wiem jak to nazwać. Np. ustawiam, że system ma dodać 3 linki raz na 7 dni (tydzień) / raz na 30 dni (miesiąc). Chciałbym, żeby system sobie losowo wybrał 3 dni, a nie 1 dzień kiedy dodaje 3 linki. Tzn środa - 1 link, piątek - 1 link, niedziela - 1 link, w następnym tygodniu, np już losuje i poniedziałek - 2 linki, piątek 1 link. Analogicznie to tego opisu żeby losował dzień przydzielenia dla linków w miesięcznym ustawieniu. Dodatkowo boli fakt, że gdy dodaje linki to np 3 / tydzień i teraz dodaje 50 fraz więc tego dnia dostanę 150 linków, a chciałbym żeby to było rozłożone na cały tydzień / 3 linki miesiąc i dodaje 50 frazy, chciałbym żeby to się przeliczyło na najbliższe 30 dni, a nie dodanie w 1 dzień.
 20. okazwłoka

  Błędy

  Sprawdzę to dokładnie, ogólnie linkujący powinni zwrócić uwagę na opcje unikalności domen dla grupy - to mocno obniża zasięg dla przydzieleń.
 21. Dralik

  Błędy

  Chyba z przydzielaniem jest cały czas jakiś problem. ID: 18288, 18287, 18286 i jeszcze dużo można byłoby wymieniać mają: 4/tyg a od 2 października wygląda to tak: 8/15 czyli dodaje 4 linki codziennie Naturalnie linki, które są już przydzielone niech już sobie będą, ale kolejne niech idą prawidłowo.
 22. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  I tak krok po kroku system przeszedł regulację parametrów ranku, szybko zleciało te kilka miesięcy. Rank w systemie wygląda teraz naturalniej: Zmiana na najbliższy czas? Brak.
 23. Odrzucona to taka, która ma szansę być przyjęta z powrotem, bo będzie normalnie monitorowana jak każda inna podstrona. Usunięta nie jest już monitorowana przez system, zwykle taki status mają wpisy niespełniające wymagań dotyczących formy: forum, teksty piosenek, tekst podzielony na więcej niż 2 podstrony itp.
 24. okazwłoka

  Błędy

  Najlepiej zgłaszać na priv, mail. Taką opcję wprowadzę za jakiś czas. Teraz walczę z linkami, które mają zerowy koszt, prawdopodobnie będą one usunięte w 100%, a dopiero później będzie opcja ustalania co i kiedy usuwać.
 25. wedrowiec

  Błędy

  OK ja od drugiej strony... jak dodający linki - zjadacz punktów a nie producent.
 26. Czym się różnią tytułowe statusy dla podstron? Rozumiem, że odrzucona to gdy podstrona nie przejdzie moderacji, a skąd się biorą usunięte? W ten stan przechodzą po jakimś czasie podstrony odrzucone, czy te, które moderację kiedyś przeszły, ale coś się im innego po drodze przydarzyło?
 27.