Zaloguj się, aby obserwować  

O klubie

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z oprogramowaniem Seo Solutions: WPis, DonLinkage, LinkTak.pl i inne...

 1. Co nowego w tym klubie
 2. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka mam przydzielone linki za kilkadziesiąt pkt, ale po sprawdzeniu ręcznym nie ma tam linka...ID 229066 oraz 229063 i 288410 .
 3. nigraS

  Błędy

  PW zostało wysłane.
 4. Freja

  Błędy

  Cache przeglądarki?
 5. okazwłoka

  Błędy

  Ciężko zrozumieć w detalach, bo chyba mylisz pojęcia url i linka. Nie wiem też co ma wspólnego pierwsza część z drugą (od "Z jakiego powodu...") Drugą część rozumiem, pojawiają się linki na stronie, na której linki nie powinny się pojawiać. Albo nie rozumiem, bo na podanej przez Ciebie podstronie nie ma żadnych linków wychodzących. PS. Najlepiej przejść na priv z dociekaniem, a później można tu podać co się stało/w czym był problem.
 6. nigraS

  Błędy

  ID nie jestem w stanie podać, gdyż usunołem linki, które zostały niezaakceptowane. 1. Kilka miesięcy temu dodałem linki. Część została odrzucona. 2. Kilkanaście godzin temu skasowałem wcześniej dodane linki, które zostały odrzucone. Z jakiego powodu na odrzuconych stronach pojawiają się linki z systemu LinkTak, nie mówiąc już o tym, że owych stron w systemie nie ma. np. przykładowy mój link, który był odrzucony i usunąłem go z LinkTak http://dece.pl/wiadomosci/pokaz/640,strona-przechwytujaca-zwieksz-sprzedaz-przyciagnij-partnerow Mimo tego linki z LinkTak nadal się tam pojawiają.
 7. okazwłoka

  Błędy

  Ciężko mi się odnieść do sytuacji, bo nie bardzo wiem o czym piszesz, szczególnie wytłumacz pierwsze zdanie A najlepiej z konkretami np. ID stron, linków.
 8. nigraS

  Błędy

  Skasowałem z systemu linki, które nie zostały zaakceptowane, a tym czasem przypadkowo zauważyłem, że na tych stronach pojawiają się linki z LinkTak.pl Czemu LinkTak dodał do tych stron linki skoro adresy zostały odrzucone? Czemu po usunięciu adresów LinkTak nadal na tych stronach wstawia linki?
 9. okazwłoka

  Błędy

  Czarna lista zostanie poprawiona tak, żeby była bardziej funkcjonalna. Z zerowym kosztem linków też będzie zrobiony porządek i zostaną wprowadzone dla użytkownika opcje co z takimi zerowymi robić i po jakim czasie. Dodatkowo każdy user (wydawca) będzie miał możliwość wymuszenia sprawdzenia cache.
 10. Dralik

  Błędy

  @up to niestety wynika z faktu, że jeśli cache system sprawdzał 14 lipca, a 15 lipca google go odświeżyło, a że sprawdzanie cache jest nie zbyt szybkie tutaj to tak to niestety wygląda
 11. wedrowiec

  Błędy

  Czy to błąd to nie wiem ale... przejrzałem linki i mam sporo, przyznanych również dawno temu np. w styczniu, przy których koszt mam 0. Linki te - mają cache - są linki moje w cache strony - cache jest np. z 15 lipca - moje linki znajdują się na tej stronie - RANK 10 Skąd więc koszt linka 0? ID: 241984 241174 188210 432873 290637 288114 243899 to są przykładowe zera, nie mówię że spełniają wszystkie podane przeze mnie parametry. Pi razy oko z 5-10% linków mam z zerowym kosztem. druga sprawa: % linków nofollow. Jeżeli ustawiami 10% to chciałbym żeby dla 10 linków to był 1 link a nie 2 czy 3. Czyli powinno być moim zdaniem minimum 1 ale nie więcej niż 10% zaokrąglane w górę - przy 11 linkach niech będą nawet te 2 NF. Ale nie wielokrotność ustawionej i wynikającej z tego liczby całkowitej.
 12. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka Super, to dobre wieści. Co do min kosztu myślę że najprościej i najmniej wprowadzając zamieszania będzie to zrobić jako po prostu pole do wpisania oczekiwanego minimalnego kosztu, linki o niższej wartości niż określona po prostu by się nie przydzielały. Kto chce najmocniejsze linki zazwyczaj ze stron głównych wpisze np min 100 punktów na przydzielenie, kto chce obojętnie jakie byle bez linków na stronach bez cache wpisze 1, a to kryterium w ogóle nie uzupełnione sprawi że będą się one przydzielać po staremu wg reszty kryteriów i już. Ważne by system też na to reagował tak jak pilnując teraz zmiany ranku.
 13. retep86

  Błędy

  Nie wiem czy to błąd, czy ja źle szukam, ale sprawdzam właśnie linki dla kilku grup i zauważyłem domenę, która jest nie przedłużona. Chciałbym dodać taką domenę do czarnej listy i usunąć linka, żeby nie zjadało transferu. Po kliknięciu czarna lista nic nie mogę zrobić. Nie wiedzę też opcji usunięcia pojedynczego linka.
 14. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Linki usuwane są zawsze od najnowszego do najstarszego. Priorytety dla linków to na pewno dobra opcja i będzie można wprowadzić. Minimalny i maksymalny koszt punktów - postaram się wprowadzić, przynajmniej w jakichś zakresach. PS. Dzisiaj został znaleziony jeszcze jeden poważny błąd, przez który przy trzymaniu kryteriów linków niepoprawnie usuwał przydzielenia. Teraz już nie powinno być takich sytuacji.
 15. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ponawiam prośbę o wprowadzenie w formularzu dodawania linku pola minimalej liczby punktów. Bardzo będzie to pomocne przy linkach z frazą z których chce się wycisnąć jak najwięcej mocy przy jak najmniejszej ich ilości. Ustawienie wysokiego kryterium rank czy też długości tekstów nie zawsze się sprawdza, przeglądam przydzielenia dla linków o rank 9-10 i często trafiam tam linki o koszcie 0 (czyli brak cache) jak i mniej niż 10 co sugeruje że wylądowały na dość słabo ocenianej przez system jakiejś dalszej podstronie. Ustawienie takiego kryterium i pilnowanie go (tak jak reagowanie na zmiany rank) bardzo by ten temat ułatwiło a i pewnie dla wielu osób z podobnym podejściem spowodowałoby konieczność dokupienia punktów więc z korzyścią dla systemu.
 16. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy mozna byłoby dodać do linków jakąś "opcję priorytetu"? Chodzi mi o pewność, że z danego linka przydzielenia będą zdejmowana w ostatnim kroku i w przypadku przydzieleń będzie miał pierwszeństwo. Teraz jak wskoczy ujemne saldo punktów to nigdy nie wiadomo skąd przydzielenia znikną...
 17. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak, tu niestety był błąd przy opcji trzymania kryteriów i dość często wywalało linki gdy była zaznaczona opcja trzymania kryteriów dla linków. Usterka została poprawiona, sytuację jeszcze monitoruję czy jeszcze coś jest nie tak. Problemów żadnych nie było, gdy opcja trzymania kryteriów nie była włączona dla linków. Za problemy przepraszam. @M0drzew - tabelki nie ma, bo to troszkę skomplikowane jest. Na stronie jest formularz (dla wydawców), gdzie można sprawdzać rank. Umieszczę jeszcze funkcję php dla ułatwienia.
 18. nowyyy31

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy w planach jest wprowadzenie API?
 19. M0drzew

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jest jakaś tabelka, że np. za wiek jest x pkt, za TR Y pkt, i jeżeli suma >Z pkt. to rank = 10 ?
 20. Iguana

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @UP mam ustawione 5-10
 21. krychuxx

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  rotacja linków może być przez to np. jeśli ktoś miał ustawione przydzielanie linków na stronach tylko z rankiem 10 - to teraz będzie miał wymienione połowę linków, ponieważ po ostatnich cięciach ranku tyle stron zmieniło rank z 10 na 9 lub 8, a za chwilę braknie miejsc na stronach z rankiem 10, proponuje ustawić przydzielanie linków na stronach z rankiem od 7-10, narazie będzie bezpiecznie - chyba że zaś będą systemowe cięcia ranku
 22. Funio

  linki widmo

  Nie wiem co to jest " opcją trzymania kryteriów linków". wszystkie punkty mam od jednej osoby i zawsze w nadmiarze. jeżeli chodzi, o kryterium usunięcia jeżeli strona nie spełnia warunków to i owszem tego używam - ale nie 40 linków jednego dnia przecież ?
 23. Iguana

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ciężko trafić z tymi punktami ile kupować, najpierw zabierało punkty ale w zamian nie było za wiele linków, teraz nie wiem czy wyleciały jakieś strony czy znowuż coś od wczoraj zniknęła część linków i zwolniło 10k punktów, normalnie prawie rotacja się robi
 24. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jest namieszane z tymi datami, muszę to jakoś lepiej rozwiązać, teraz jest tak, że: - "Data" pokazuje kiedy ostatni raz system zanotował, że dana podstrona znajduje się w indeksie (zawsze jest to mylone z datą sprawdzenia cache) - "Cache" to data ostatniego cache zrobionego przez google jaki odnotował system. Czyli "Data" nie oznacza czas ostatniego sprawdzenia cache I teraz zostanie dołożona data ostatniego sprawdzenia cache i wszystko będzie jasne jak słońce @ttah - strony te coś nie chcą automatycznie przeskoczyć na status aktywnych. Sprawdzam dlaczego przy odpowiedniej dacie nie zmienia się status. Wprowadzę także przed zmianą statusu na "stary cache" ponowne sprawdzenie cache, tak by odłączenie punktów było na świeżych danych.
 25. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  ok sprawdzam to. Utworzyłem i przypiąłem temat: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/259181-bledy
 26. okazwłoka

  Błędy

  W tym temacie proszę zgłaszać błędy , niedziałające bądź źle działające funkcje.
 27.