Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Bardzo przydała by się opcja usunięcia już dodanego artykułu, lub chociaż możliwość edycji anchora.
 3. Zapotrzebowanie - czyli to, co chcą linkujący. A linkujący chcą na stronie o motoryzacji mieć linki do domków modułowych, wesel i kredytów, bo dla nich akurat tematyka nie ma znaczenia. Dlatego tak to się pojawia. Wszystko co wymieniłeś można podciągnąć pod stronę z motoryzacją: domki modułowe, jakoś trzeba wszystko przetransportować, a to kwestia odpowiednich samochodów. Wesele - np. wynajem samochodów do wesela. Kredyty - tu też może być kilka pomysłów np. kredyt na samochód, leasing etc.
 4. Witam Mam stronę o motoryzacji gdy klikam pobierz zapotrzebowanie dla tej strony a tam domki modułowe, wesele, kredyty Tematyka niezwiązana z motoryzacją. Moje pytanie brzmi Czy jak zrobię kategorie inne na stronie o motoryzacji i tam będę miał artykuły niezwiązane z motoryzacją a pasujące do zapotrzebowania dla strony to będzie ok??
 5. Czy dało by się dodać informacje dane semstorm i majestic, przy domenach na czarnej i białej liście. Z czasem parametry stron się zmieniają i będzie łatwiej korygować listy
 6. ok, dzięki, problem rozwiązany. Występował w przypadku, gdy na białej liście znajdował się jeden jedyny adres.
 7. DZięki, to nie może być wina przeglądarki Zaloguję się na Twoje konto i sprawdzę, bo samo skopiowanie linka do mnie nie wystarcza (podejrzewam, że może chodzić o "Unikalne domeny w obrębie grupy" lub coś innego konfigurowanego u użytkownika).
 8. U mnie ten projekt działa bez problemu (zapis, kopiowanie). JAk możesz podeślij na seosolutions @ i4a kropeczka pl źródło strony, może to coś mi podpowie.
 9. http://linktak.pl/?typ=nowy_link&edycja=36414 sprawdziłem na jakimś starym, jednym z pierwszych i jest OK, ten najnowszy - dalej się wykłada.
 10. Dzięki za info, sprawdzam. Tym razem to raczej nie przeładowanie danymi Edit. Sprawdziłem, u mnie ładuje. Podaj ID, może coś znajdę.
 11. Coś się chyba "rypło", po dodaniu nowego linka Świetnie, link został dodany. Możesz dodać kolejny na podstawie wprowadzonych danych lub edytować właśnie wprowadzony. i reszta strony się nie ładuje (nie ma wypełnionego formularza z danymi), tak samo po skopiowaniu czy edycji linka.
 12. Nie mam nic od Ciebie. Pisz na mail seosolutions "małupa" i4a.pl
 13. @okazwłoka, zerknij proszę na pw. Nie wiem czy coś się na forum nie wysypało z wiadomościami prywatnymi
 14. Zaktualizowałem przed momentem programik i skrypt do tworzenia plików importu, dostosowane są do dzisiejszej zmiany związanej z przyjmowaniem stron tagów, kategorii.
 15. Ważne zmiany dla wydawców i dla linkujących: Od teraz można do systemu zgłaszać strony kategorii, paginacji, tagów! Zasoby te stanowią odrębną część i linkujący ma możliwość wybrania lub zrezygnowania z linkowania z podstron tego typu. Podstrony tego typu punktowane są jak podstrona z treścią główną o długości 500 znaków. Informacje o formacie danych zostały przedstawione na stronie zgłaszania podstron (niebieski przycisk "format danych"). Jednocześnie limit zgłoszonych podstron dla jednej domeny został zwiększony do 500. Zapraszam do dodawania zasobów. Uprzedzając pytania: skrypt do WP zostanie zaktualizowany i będzie tworzył odpowiedni format plików importu.
 16. Do formularza, bo wygląda na to, że podajesz niewłaściwy adres (nie ten, do którego jest wymuszone przekierowanie).
 17. W jakim sensie ? Potrzebujesz adres strony ?
 18. Podaj właściwy adres z przeglądarki tzn odpowiednio z www/bez www i to samo http/https
 19. Wykryte zostały następujące błędy:Błąd połączenia ze skryptem linktak ---------------------------------4b984.php) - http_code: 301 Problemy z połączeniem mogą powodować na przykład mod_security (należy wyłączyć na serwerze) lub cloudflare (należy wyłączyć cloudflare z domeny lub w skrypcie linktak usunąć warunek sprawdzający IP). Błędy może powodować także skrypt zabezpieczający stronę (na przykład Hide My WP) Moja strona używa cloudflare i chciałbym aby tak pozostało. Jak rozwiązać ten problem ?
 20. Błąd poprawiony (dodana paginacja do grup). Jest tam jeszcze problem przy pustych grupach i paginacja może dziwnie wyglądać, dzisiaj poprawię. @M0drzew - faktycznie znalazłem błąd, po wywaleniu strony z jakiegoś powodu była bieda z przywróceniem i sporo czynnych stron system nie potrafił przywrócić do obiegu. Wygląda na to, że problem rozwiązany i też z miejscówkami nie powinno być już takiej biedy. PS. Za niedługo wejdzie opcja zgłaszania stron takich jak kategorie, tagi. Żeby skorzystać będzie trzeba mieć minimum 20 aktywnych normalnych podstron. Ilość też będzie ograniczona dla każdej strony. Linkowanie z takich podstron będzie tylko w przypadku zaznaczenia opcji w projekcie. Punkty/Koszty będą wyliczane jak dla najniższego współczynnika treści, czyli będą dość niskie.
 21. Za przeproszeniem się strona systemu wy...łożyła? Linki - brak listy grup, tylko wykresy przydzieleń i koniec.
 22. Poprawione. @M0drzew - punkty 2 i 3 są normalne, bo to zależy od stron głównie. Ale punktu 1 nie zdążyłem wyłapać i ten id jest usunięty. Będę monitorował sytuację.
 23. W exporcie niestety dodaje również linki nieopublikowane
 24.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy