About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Seo tekst

  Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

  Jak będzie wyglądało rozliczenie w przypadku artykułów sponsorowanych? Kupuje publikację na stronie rank 10 a po miesiącu stronie rank spada do 4, lub odwrotnie kupuje na rank 4 a po jakimś czasie strona ma rank 10?
 3. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  1. Usuń grupę -> powinno być jeszcze potwierdzenie / confirm przed usunięciem 2. Unikalne domeny w obrębie grupy - powinno być w obrębie anchora lub grupy, jako opcja do wyboru. Zawężenie do grupy ogranicza możliwość przydzieleń dużo znaczniej niż zawężenie do anchora
 4. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nic pilnego ale w sumie prognoza ilości slotów może też brać kryterium zaznaczonej białej listy. Wtedy będzie bardzo użyteczna do przejrzenia ile mamy z niej slotów wg pozostałych zaznaczonych kryteriów.
 5. okazwłoka

  Błędy

  Dobra, teraz tam się nie zgadza wystarczy wejść w link i zapisać go ponownie. Wtedy przeliczy, no i od razu dla nowych linków będzie przeliczane pięknie (przy edycji też).
 6. okazwłoka

  Błędy

  Tak, ten brak slotów jest prawidłowo pokazany w momencie gdy już system zdąży przeliczyć ilość dla danego linka. Zaraz to poprawię.
 7. M0drzew

  Błędy

  @wedrowiec @okazwłoka w ogóle coś się wysypało, ilość pkt (-1) minus jeden?!? i też brak slotów przy praktycznie żadnych ograniczeniach... PS brak slotów, ale dodaje...
 8. wedrowiec

  Błędy

  Dodałem nowy projekt, nowe linki i mam informację że dla zadanych parametrów brak slotów. Tagi wymagane w treści mieszkania,mieszkanie,nieruchomości,dom,domy rank 5-10, punkty 40-250 - serio nie ma żadnego slotu z takimi parametrami? Pod uwagę brany ustawiony Rank Pod uwagę brany ustawiony Koszt Pod uwagę brana unikalność w wybranej grupie Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 105
 9. okazwłoka

  Błędy

  Ostatnio obciążyłem trochę serwer analizą linków (obliczanie wolnych slotów dla linków). Musiałem ograniczyć trochę dane (obliczanie dla max 3 tagów) i od tego czasu jest raczej ok. Ale już planowane jest przejście na szybszy serwer i php 7.3. Za niedługo będzie podana data przejścia (pewnie z kilka godzin linktak będzie offline wtedy).
 10. Krystian M

  Błędy

  @ttah u mnie też czasami wywala błędy 500 a czasami dobrze idzie
 11. ttah

  Błędy

  Od 2-3 dni panel potrafi zamulić. Po zalogowaniu nie chce wczytać podstrony z moimi stronami. A po minucie czekania na wczytanie mam albo błąd połączenia z bazą danych, albo 500 Internal. Jak to się już stanie, całość zaczyna płynnie działać. Ale błąd się powtarza po jakimś czasie. Czy to tylko u mnie? Chyba rano tak się dzieje częściej.
 12. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Rainmaster Ok, opcja białej listy działa już i jest w 100% dostępna i funkcjonalna. @ttah Jestem za, wydawca niech wie, czy jego strona ma branie czy nie.
 13. Może tak od razu dla wydawców przy ich domenach jakieś znaczniki, że domena jest na białej/czarnej liście u X użytkowników? Albo chociaż info o białej liście, by uniknąć migrowania treści z domen z czarnej listy na jakieś nowe. Bo takie info o tym, że domena znajduje się na czarnej liście może sugerować podmianę domeny, ale zawsze ktoś tam i tak będzie sobie z takiej oczernionej przez kogoś domeny linkować. Więc po co mu te linki podkopywać. Wydawca najwyżej sam oceni, że strona słabo punktuje i ją zlikwiduje z czasem. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale myślę, że byłoby to jakąś bezpośrednią wskazówką czego użytkownicy chcą od wydawców.
 14. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nie ma jeszcze. Jak przetestuję to będzie. Myślę że jutro do południa już będzie przetestowane.
 15. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy w formularzu dodawania/edycji linku jest już pole do zaznaczenia przydzieleń tylko z białej listy bo nie widzę?
 16. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ok, w takim razie możesz odezwać się do dilera, bo opcja wprowadzona Już wszystko jest przygotowane, ale jeszcze potestuję jutro z rana żeby mieć pewność.
 17. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Świetnie, najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze. Proszę tylko jeszcze by takie domeny z białej listy także były w jakiś sposób oznaczone na listach przydzieleń wśród linków - selekcjonując domeny w poszukiwaniu nowych na białą listę będzie łatwiej dostrzec które już dodałem i nie muszę ich sprawdzać ponownie.
 18. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Wprowadzę to tak, że dla projektu będzie można wybrać opcję "Linkuj tylko z mojej białej listy".
 19. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  I to jest dobra wiadomość. Czekam aż biała lista wpadnie na salony, odezwę się do swojego punktowego dilera, pozostanie jeszcze konto w senuto i można będzie dłubać w linkach ponownie.
 20. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Każdy ma możliwość usuwania linków. Ale nie trzeba to robić codziennie, bo dodajesz domenę na czarną listę i już więcej na niej nie przydzieli linka. Biała lista to dobry pomysł, mogłoby to podnieść i tak już niemałą jakość systemu. Dobre strony miałyby wtedy naturalnie lepsze obłożenie, bo czemu nie.
 21. Rainmaster

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ano, w okolicach 2005-2010 w istocie by robił szał W zasadzie tylko ilość czy PR miały wtedy tylko znaczenie. Sam przestałem przedłużać transfer na 150k bo po prostu efekty nie były współmierne do kosztów. No chyba, że ktoś potrzebuje swla w celach indeksacji czy innych zastosowań - tylko po co jak są tańsze rozwiązania. SWL jako suplement linkowania też kosztowo średnio wypada z racji miesięcznej płatności jak to samo można uzyskać kupując jednorazowo jakieś profile czy inne linki do zróżnicowania. A żałuję bo sam system jest super wygodny w użytkowaniu, bezbłędnie działający i bardzo funkcjonalny panel wolny od starych, niełatanych bugów czy ślamazarnie wolnego działania/przydzielania linków jak u konkurencji. Oka też nie ma gdzieś użytkowników i system się nieprzerwanie rozwija od początku - użytkownicy są, subforum linktaka ciągle żyje, w konkurencyjnych systemach cisza. @okazwłoka a może taki pomysł - skoro mamy teraz możliwość dawania danych domen systemowych na czarną listę dla naszego konta, może moglibyśmy dodawać wybrane domeny do "ulubionych" a w kryterium przydzielania zaznaczać że chcemy linki tylko z takich czy też w pierwszej kolejności z takich ulubionych domen? Wtedy nawet na piechotę, skoro przydzielenia linków nie są ukryte, można sobie oznaczyć te domeny pod jakimś względem dla nas lepsze (widoczność czy co tam sobie kto wymyśli) i temat załatwiony bez robienia rewolucji?
 22. Krystian M

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Aleksiejs a jeśli tak zrobi 10 użytkowników po 50k
 23. Aleksiejs

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Krystian M w skali punktów w systemie 50k jest raczej niezauważalną liczbą
 24. Krystian M

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  System przydzieli mi linków za 100k punktów, sprawdzę że 50k jest na stronach bez ruchu i będę ręcznie usuwał, czy to jest dobre dla stabilności systemu?
 25. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @up i to jest zdanie klucz: Wszystkie te parametry, o które ktoś tam wnioskuje wyżej powinny pojawić się tylko w art. sponsorowanych. SWL z definicji powinien opierać się na linkach, a nie na innych parametrach.
 26. Bestek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak jak pisał Oka to jest SWL i nie ma co wprowadzać coraz bardziej wyszukanych parametrów filtrujących, żeby wybierać sobie same "wisienki'. Jak ktoś chce bardziej wyszukane linki z parametrem widoczności to będzie miał artykuły sponsorowane.
 27.