; Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Dokładnie - to był problem majestica - wyłapałem to od razu jak mi wyzerowało w linktak i sprawdziłem w majesticu. Pokazywało TF/CF 0/0 - kilka dni później już wszystko u nich wróciło do normy. Mi też się załapały na zerowanie domeny: 2932,1465,1457,450 Może dałoby się je przeliczyć ponownie poza kolejnością?
 3. Jeszcze te: 1572, 1353, 1351, 1343, 707, 213, 137
 4. Jak masz więcej takich ID to prześlij. Ostatnio w majestic mieli jakiś problem i dla wielu stron były przez jakiś czas zera wyświetlane, to musiało się załapać na ten błąd.
 5. Czy pobieranie parametrów z Majestica działa poprawnie? Widzę że ostatnio na kilku stronach mocno poleciał mi Rank; niby TF=0, CF=0, ale jak sprawdzam ręcznie to wyzerowane domeny mają jakieś parametry w Majesticu. Przykłady domen: 1535, 1470
 6. Usuwanie grupy na liście grup powinno być z confirmem.
 7. Czyli blokowany jest IP linktaka, spróbuj w skrypcie instalatora usunąć warunek sprawdzania IP. Jeśli to nie pomoże to trzeba pisać do admina serwera o odblokowanie naszego IP (linktaka).
 8. Cały czas mam brak połączenia ze skryptem a jak klikne test to linki sie wyświetlają
 9. Brzmi zagadkowo Będę badał sprawę i jak coś to będę się odzywał na PW.
 10. No i nie wiem czy coś się nie dzieje - dotychczas dodawanie linka na koncie głównym w godzinach "biurowych" to 5-15 sekund, teraz - błysk, zatwierdzam i przeładowuje stronę, link dodany.
 11. To lecę dalej - nie da się skopiować linka w przydzielonym projekcie - po chwili zniknęła mi opcja kopiowania linka A teraz zniknęła mi opcja przydzielenia do grupy Przydzielanie do grupy jest, kopiowania linka brak.
 12. Brak stronnicowania - tzn. wyświetla się tyle projektów ile jest ustawione ale nie ma strzałek do kolejnych podstron (konto użytkownika z udostępnionymi projektami).
 13. Z tego co widzę teraz jest ok.
 14. Dzięki ale mam teraz cały czas komunikat "Błąd połaczenia ze skryptem" na stronie głównej od wczoraj a sprawdziłem to jest połączenie
 15. @wedrowiec - teraz już użytkownicy z udostępnioną grupą mogą dowolnie dodawać i usuwać projekty w obrębie grupy. Czyli mają pełne prawa do grupy oprócz jej usunięcia.
 16. Na liście stron wchodzisz w ustawienia (z listy rozwijanej) i tam jest pierwsza opcja "Zmieniam na adres z http/https"
 17. witam Mam problem po zmianie http na https id strony 602 A zmienić samemu nie widzę takiej możliwości
 18. Myślę, że maksymalnie do piątku będą te uprawnienia już dostępne
 19. To ja tylko podbiję temat ze swojej strony pytaniem czy udało się coś dalej ruszyć w tym temacie (uprawnień kont)?
 20. Ok, teraz jasne. Usunięcie linka na przydzielonej nie działa (mimo że po wybraniu będzie info że usunięto), zapomniałem usunąć przycisk
 21. W http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 ma jednak opcję usunięcia linka, git. Ale nie ma opcji skopiowania linka. http://linktak.pl/?typ=nowy_link chciałbym żeby miał możliwość przydzielenia tego linka do udostępnionego mu projektu ewentualnie żeby w http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 był przycisk "dodaj link do tej grupy". Czyli żeby pracownik, w ramach przydzielonego mu dostępu do grupy mógł w tej grupie dodawać sobie linki http://linktak.pl/?typ=nowy_link
 22. Czekaj, bo mi się wydaje, że piszemy o czymś innym: Grupy linków: http://linktak.pl/?typ=grupy_linkow Linki/Projekty: http://linktak.pl/?typ=moje_linki Przydzielenia: http://linktak.pl/?typ=opublikowane_linki
 23. Nie, projektów niech nie tworzą, to nie jest problem. Wewnątrz projektów niech mają opcję dodawania i usuwania linków. Czyli dochodzi klient, przydzielam pracownikowi, tworzę projekt w LT, dodaję pracownikowi uprawnienia a on sobie sam już dalej z tym projektem działa (definiuje sam wszystkie linki).
 24. Edycja jest, taki user nie ma możliwości dodawania nowych projektów i usuwania istniejących. Ale nie będzie problemu z dorobieniem. Pisałeś, że nie potrzeba tworzenia nowych projektów przez takich użytkowników, stąd defaultowo tego nie dorabiałem (pojawi się opcja do zaznaczenia przy wprowadzaniu).
 25.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy