O klubie

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. Co nowego w tym klubie
 2. wedrowiec

  Błędy

  idg=1613, ucięło a nie sprawdziłem :/ Coś tam dziś do tej grupy przydzieliło ale teoretycznie powinno dużo więcej przydzielić, wczoraj i w sobotę nie było przydzieleń. edit: dobra, pochrzaniło mi się, nie było wolnych slotów, klikałem nie ten przycisk co trzeba
 3. okazwłoka

  Błędy

  Niestety nie widzę takiej grupy. Z tego co widzę system wygląda dobrze, z ostatniego tygodnia mamy aktywnych +9k linków, a z ostatnich 24 godzin +1,3k.
 4. wedrowiec

  Błędy

  Siadło przydzielanie? Punkty są, teoretycznie miejscówki są - linki się nie przydzielają/przydzielają bardzo wolno. Przykładowo idg=161.
 5. nie działa , co 2 tygodnie - jeśli mowa o (co 14 dni)...
 6. okazwłoka

  Błędy

  Już się wszystko wyjaśniło z tymi minusowymi punktami. Faktycznie problem jest gdy użytkownik jest lekko na plusie i ma więcej zdefiniowanych linków, wtedy może nastukać sporo linków nim dojdzie do synchronizacji punktów. Edit. Problem naprawiony
 7. Punkty i ilość linków wciąż lekko w górę :
 8. 1. Czy jest szansa wdrożenia czegoś na zasadzie kampanii nad grupami linków i możliwość ustawienia unikalnych domen w kampanii? Myślę że to mogło by podnieść zapotrzebowanie na nowe domeny w systemie, gdyż pula domen szybciej by się wyczerpywała. Zbiorcze listy linków pokazują, że sporo domen powtarza się w grupach jeśli są w tej samej kategorii. To negatywnie wpływa na na decyzje podlinkowywania kolejnych stronek z danego projektu. 2. przeglądając temat widziałem, że wymuszane będą grafiki przy wpisach. Czy technicznie możliwe jest dodanie linków pod te grafiki? - może znajdą się chętni na taki sposób linkowania
 9. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak jest. Wzrost punktacji za strony sprawi, że cena za 1000 punktów prędzej pójdzie w dół, a nie w górę. Do końca miesiąca dajemy jeszcze szansę przejścia na nową punktację co zwiększy koszt niektórych linków (to oczywiście tylko w przypadku, gdy strona spełnia nowe wymagania). Robione jest to, żeby zniwelować odłączanie stron z systemu i ponowne ich podłączanie pod inną domeną. Zmiana, która nie powinna dopuścić do spadku cen za punkty to ta z proporcjonalnym naliczaniem punktów do ilości emitowanych linków. Zmiany te na pewno spowodują zamieszanie w gospodarce punktowej, ale powinny już być ostateczne i do kilku miesięcy jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będziemy mieli stabilny system - pozbawiony "pustych" punktów. Wtedy cena i koszty linków w końcu się ustabilizują.
 10. okazwłoka

  Błędy

  Po statystykach Rank widać, że nic wielkiego się nie zadziało. Przetestuję to pod kątem braku punktów użytkownika, a raczej niskiego stanu konta.
 11. Tak sobie obserwuję z boku te wahania punktów i ich nadmiar. I w sumie mam ciekawostkę: od kilku miesięcy mam ustawione ściąganie linków i ilość docelowa widnieje mi na minusie cały czas. Po kilka tygodniowo. I zamiast mi przybywać punktów, te jeszcze istniejące linki (i pewnie nowe, które są emitowane w miejsce starych, które wygasną np. wraz z domenami) to linki wykorzystują mi coraz więcej punktów. Wydaje się to nielogiczne, ale wg mnie to ma powiązanie z tymi bataliami o "puste punkty", które się tutaj przewijają. Więcej punktów za strony oznacza tylko i wyłącznie większe koszty linków. I rację ma okazwłoka, że to zwiększy zapotrzebowanie na punkty, bo po prostu trzeba ich coraz więcej wpakować, by mieć tyle samo linków. Ale to nie do końca pójdzie w parze we wzrostem cen. Bo to zwyczajna inflacja. Za niecały rok, jak już wyczyści niemal wszystkie domeny co były dodane do systemu na samym początku, takie same ilości linków, na domenach o tych samych statystykach będą żarły ze 2x tyle punktów co teraz. Do tego czasu podejrzewam, że zjadanie coraz większych ilości punktów za "te same linki" nie ustanie.
 12. Młynek

  Błędy

  Dzisiaj tez mi klient napisał że jest 5k na minusie i czy ma zdjąć linki czy dokupić punkty. Także wygląda na to że dzisiaj była jakaś fala (aktualizacja Rank?).
 13. wedrowiec

  Błędy

  Tylko że może być tak: mamy 0 punktów. Przydzielenia stoją. Zleci jeden link z powodu np. kryteriów, jesteśmy już trochę na plusie, zaczyna lecieć po bandzie i przydzielać nie patrząc że ma np. 100 punktów wolnych - nastuka linków za 10K. Później szaleje ze zdejmowaniem, może znowu wyjść na plus lekko, znowu później leci do przodu. Nie jest to na pewno w pełni zsynchronizowane, dzisiaj miałem sytuację: 20 zleconych, 8 przydzielonych, zmniejszam na 8 przydzieleń, po jakimś czasie zwalniają mi się punkty a on przydziela mi nowe linki i mam 10 na 8 zleconych. Czyli w kolejnym kroku zdejmie to co przydzielił przed chwilą.
 14. okazwłoka

  Błędy

  Ciekawe to jest, sprawdzam. Średnio dziennie z przyczyn kryteriów usuwanych jest około 150 linków, nie powinno być z tego powodu takich wahań, to musi w czymś innym być problem.
 15. wedrowiec

  Błędy

  Nie trzeba czekać na następny dzień, miałem rano -6K, pozdejmowałem linki i pół godziny temu miałem 400 punktów na plusie. Teraz mam -10K.
 16. Rainmaster

  Błędy

  Czy takie wahania są na tyle duże że saldo konta wpada na minusowe? Jeśli tak to nie wina pilnowania kryterium rank i też takie zachowanie często zauważałem - tak jakby system przydzielał sporo linków bo takie ma zaplanowane nie sprawdzając przed każdym przydzieleniem czy te wolne punkty są. Na drugi dzień za to sprawdził jak już dojechał do kilku tys punktów na minusie i wtedy dopiero przychodził mail że konto na minusie i zacznie się wycofywanie linków by wyrównać saldo. Gdy to wycofywanie nastąpi i punkty wejdą na plus to znowu akcja dzieje się taka sama z grubym wjechaniem na minus i tak w kółko.
 17. Anmato

  Błędy

  Dodam tylko, że ustawienia mam na rank 1-10 i podstrony, nie że tam wyśrubowany jakiś przedział Dzięki.
 18. okazwłoka

  Błędy

  Szczerze mówiąc nie używam reagowania na zmiany i stąd faktycznie może to być mało przetestowane, nie miałem wcześniej podobnego zgłoszenia. Zdefiniowałem właśnie link z reakcją na zmiany i będę monitorował sytuację.
 19. Anmato

  Błędy

  Testuję 10 tys. punktów, jest kilka projektów z reagowaniem na rank. Dziwi mnie, że kilka razy w tygodniu pojawia się zwrot ok. 2-3 tys. pkt, na drugi dzień ubywa tych punktów i wchodzą znowu linki, punktów ponownie mam mniej. Wahania są za duże, tak na pewno to nie powinno działać aczkolwiek nie wiem, co powinno się tutaj dostroić.
 20. wedrowiec

  Błędy

  Prosiłbym o sprawdzenie % nofollow - 10 przydzieleń, 10%, przydziela 3 linki NF.
 21. Pr0miL

  Test LinkTak.pl

  Podpisuję się pod tym. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 22. Anmato

  Test LinkTak.pl

  Taki test powinien wisieć bez przerwy, to system linków stałych, pozycje i jej wahania byłyby dobrym papierkiem lakmusowym i ewentualnym alarmem.
 23. Anmato

  Błędy

  1. w polu anchor limit 50 znaków, powinno być minimum 200 2. usuń link, brak zaznaczenia, zaznaczenie i ponownie usuń nie działa, trzeba przeładować 3. usunięcie linku, jeśli "dodano do kolejki" to przed usunięciem taka kolejka powinna być dostępna 4. brak usuwania grup
 24. Krystian M

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Proponuję dodać możliwość wyboru linka po Trust Flow (TF) - może to zachęcić większa liczbę chętnych na punkty - na podstawie tego parametru są sprzedawane linki np.na allegro. Często nie idzie w parze z rankiem linktaka.
 25. wedrowiec

  Przydzielanie linków w systemie

  Czasami przepuszczam przez indeksera.
 26. okazwłoka

  Przydzielanie linków w systemie

  Linktak dodaje tylko na zindeksowanych stronach, dodatkowo i linki do 60 dni muszą się zindeksować (musi być widoczne w cache). A czy reklamodawcy indeksują swoje linki? Wątpię.
 27.