Skocz do zawartości

Fotel wygodny dla kręgosłupa


OceanFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najpierw podstawa to biurko do twojego wzrostu..(można robić na zamówienie kołó 500-700 zyka u stolarza nie jakaś piczka a prawdziwe drzewo;)

 

a potem dopiero dyskusja o fotelu (koniecznie z oparciem o głowę vel szyję)

 

 

A jak się ma za wysokie biurko, to trzeba fotel ustawić wysko i użyć podnóżka. 

 

 

BTW. Dzisiaj 13 grudnia, to powiem co jest bardzo dobre na prostowanie kręgosłupa. Oberwać od zomowca samym koniuszkem pałki po plecach z góry na dół. Wiem, bo widziałem kolegę jak się pięknie wyprostował. "Wycofywaliśmy się na z góry upatrzone pozycje", on był słabszy w nogach, więc to na niego wypadło. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś ma fotel z siedziskiem z siatki, jak jest z trwałością po roku albo 2?

 

Mam 3 lata raczej z dolnej półki model i poza tym, że siatka jest luźniejsza, ma drobne przetarcia i trochę trzeszczy to wciąż go używam.

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ten to wypas, tylko jak na nim 34 calowy monitor upchać :D

W tej cenie, to chyba lepiej byłoby kupić fotel Ergohuman + do tego odpowiednie niewielkie biurko robione na wymiar, na którym można położyć dowolny monitor i idealnie tym fotelem się ustawić.

 

 

Ja ze swojej strony NIE polecam ergohuman. To jest chińszczyzna sprzedawana za 2k. Owszem, lepsze to niż większość foteli biurowych, ale sypie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu jakbyś nie zauważył to w Chinach wszystko się produkuje, od skarpetek po iphony i inne znane marki jakość zależy od ceny. Są krzesła za 150 zł kiepskiej jakości ale są i po 1500 zł lepszej jakości.

Używasz tego ergohumana? Jeśli tak to powiedz jakie ma wady to na pewno wiele osób przemyśli swój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, używam. Część lędźwiowa jest elastyczna, przez co odsuwa się do tyłu nie wymuszając tym samym prawidłowej postawy. Podłokietniki zrobione są z jakiegoś gąbczastego tworzywa, które zaczęło pękać po kilku latach użytkowania. Prawemu podłokietnikowi przestał działać mechanizm blokujący wysokość, przez co podłokietnik mam na najniższej pozycji. Siedzisko się trochę rozciągnęło, da się z tym wytrzymać, bo nie jest tragicznie. Natomiast tragiczny jest zagłówek, który całkowicie stracił elastyczność. Jego rama jest zrobiona z jakiegoś tworzywa, które nie utrzymało konstrukcji i zagłówek jest po prostu flakiem. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę wstawić zdjęcia o czym mowa. Minęła mi już gwarancja, choć jest też trochę mojej winy, bo jeszcze na gwarancji wyszły te wady, a ja nie wysłałem elementów na gwarancję. Głównie przez to, że nie miałbym na czym siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up słaby ten fotel i jeszcze słabsza szeptanka..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, w takim bądź razie zostaję tylko przy opcji "słaby ten fotel" :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A jaki masz budżet? Ostatnio gdy robiliśmy remont w firmie wymieniłem kilka foteli. Dla moich pracowników kupiłem takie był linki dośc proste ale są zadowoleni, bo w poprzednich już im oparcia odpadały ;) a sobie jak przstało na szefa takie cacko był link . Cięzko było mi się przestawić po klasycznym skórzanym ale tamten mi nie pasował do wystroju, zresztą wygoda jest nieporównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności