Skocz do zawartości

Jakie narzędzia (SEO) masz i używałeś w ciągu 12 miesięcy?


Ptaq

Narzędzia SEO - jakie używałeś w ostatnich 12 miesiącach  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie narzędzia (SEO) posiadasz i używałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

    • XRumer
      25
    • Gsa Search Engine Ranker
      44
    • ZennoPoster
      51
    • XNEOLINKS
      35
    • Xseon
      12
    • Scrapebox
      67
    • Netpeak Checker
      19
    • DonLinkage
      19
    • GScraper
      24
    • Market samurai
      24
    • Publiker
      11
    • Captcha Sniper
      28
    • GSA Captcha Breaker
      25
    • SEO-Odkurzacz
      26
    • SeoLight
      10
    • SeoStat Mini
      4
    • SEOAdder
      4
    • SEO SpyGlass
      30
    • Seobohater
      6


Rekomendowane odpowiedzi

O to w takim razie muszę szybko zlecenie złożyć na parę fraz po 30 pln/dzień

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wyceniacie algorytmem który z sufitu bierze ceny. Więc świadomy klient Was wyśmieje bo będzie wiedział że za takie ceny jest nierealne robić takie frazy, a świadomy pozycjoner zrobi to samo bo za takie ceny nie będzie mu się opłacać nawet enter kliknąć.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klient bierze np. 10 fraz , po 30 zł za dzień to wychodzi faktura w przedziale od 0 zł do 9000 zł.

Nam się to opłaca. Działamy tak już od dłuższego czasu i mamy kilkaset klientów.

Każdy ustala swoje ceny. Nam model biznesowy spina się dobrze.

I też na ciężkie frazy mamy strzały do TOPów.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli klient bierze np. 10 fraz , po 30 zł za dzień to wychodzi faktura w przedziale od 0 zł do 9000 zł.

 

Wezmę 30 fraz

 


Nam się to opłaca.

 

Ale czy mi się to opłaci? Czy będzie jak poniżej?

 


mamy strzały do TOPów.

 

A po strzale opada...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fu*k :D !! każdą dwuznaczność złapiesz - @blake

 

Oczywiście, że "strzały" chodzi mi o "strzał w dziesiątkę". Na zasadzie sukcesu.

Po co nam chwilowy efekt jak bierzemy za dzień przebywania w TOP 10 ?

Dodatkowo jeśli z naszego powodu strona by miała dostać filtr lub bana - wypłacamy odszkodowanie !

 

@tank - na firefox nie działa Tobie strona www.promopager.com ? jest jakiś błąd? testuję u siebie i jest w pełni OK.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że obecnością na PIO liczymy bardziej na kontakt ze specjalistami SEO, którym będziemy mogli przekazywać w odpowiedni sposób umowy na pozycjonowanie.

Za pomocą MLM pozyskujemy umowy, trafiają do platformy PromoPager, następnie do zweryfikowanego, przetestowanego pozycjonera.

Dodatkowo opiekun SEO nadzoruje czas i zakres realizacji działań, które stety lub niestety narzucamy.

 

Chciałbym współpracować z pozycjonerami z PIO - nie konkurować.

 

Drugi rzadszy sposób to przekazywanie umów na SEO, którymi nie może się zająć pozycjoner bo : pozycjonuje tylko na PL, tylko daną branżę, nie ma czasu , bardziej mu się opłaca model MLM.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodatkowo jeśli z naszego powodu strona by miała dostać filtr lub bana - wypłacamy odszkodowanie !

Jak udowodnisz czy z Waszego czy nie z Waszego?

 

Bzdury piszesz kolego bo w tej chwili rejestruję np. 100 domen, daję je Wam do pozycjonowania na frazy np. pożyczki.

Czekam cierpliwie, jak wejdą w top mam zysk, (jak nie nic nie tracę bo są domeny za 0 zł na rok), jak złapią filtr na frazę mam od Was odszkodowanie.

Acha ile ta kwota odszkodowania, bo nie mogę się doszukać u Was na stronie?

Nie wiem więc czy rejestrować te 100 domen i wrzucać tam coś, a potem z Wami podpisywać umowę?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodatkowo jeśli z naszego powodu strona by miała dostać filtr lub bana - wypłacamy odszkodowanie !

 

Czy dajesz to na piśmie? 

 

Za samo to, że strona by miała dostać filtr lub bana wypłacacie odszkodowanie?  Filantropią się paracie.?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły patent na ściągnięcie klientów na średnie i łatwe frazy, trudne zapewne nie wejdą ale ogólnie i tak powinno wyjść do przodu :)

Tak swoją drogą frazy którymi sie szczycicie dla pokazania skuteczności du#y nie urywają, są z gatunku łatwych i zrobienie ich w miesiąc nie jest żadnym wyzwaniem.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności