Skocz do zawartości

Opinie o Procreate.pl


lojtas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

stary patent nowe wydanie, skurczybyków nie brakuje niestety...

z drugiej jednak strony osoby prowadzące działalność gospodarczą powinny być szczególnie ostrożne przy podpisywaniu umów zwłaszcza gdy z jakiegoś powodu niektóre zapisy można czytać z odległości pół metra a z kolei inne jedynie pod mikroskopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywieranie nacisku meyodą na windykacjępodlega KK art 191 :rolleyes:

Kodeks Karny Art. 191.

§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

i jest to klauzula niedozwolona wg UOKIK (sprawa UOKIK vs Kruk i Ultimo - akurat jestem po dogłębnej lekturze tego zagadnienia) - wyrok z bodajże 31 grudnia 2007 roku

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takich firm są miliony dlaczego media nie wezmą się za gigantów takich jak TP?

ostatnio wysłałem umowę w ostatni dzień trwania starej, dostałem jakąś dzwinie wielką fakturę i okazało się, że gdybym nie przedłużył umowy lub nie zerwał jej w odpowiednim czasie to stawki na kolejny rok byłyby kilkukrotnie większe...

swoją drogą trzeba być jeleniem, żeby w dzisiejszych czasach wierzyć, że ktoś daje nam coś całkowicie za darmo

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem kilka linków do tego wątku na PIO w Polsce ;) znaczy się że akcja jest szeroko zakrojona... firma na P jest juz skończona - zwłaszcza w SEOświaku.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiadomo, czy skonczona. Ich klienci to ludzie co nie maja pojecia o SEO, wiec tym bardziej nei czytaja takich for jak PiO i innych miejsc gdzie by sie mogli natknac na ta afere. Jedyna szansa, ze przed podpisaniem umowy sami sobie wygoogluja opinie o Procreate.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takich firm są miliony dlaczego media nie wezmą się za gigantów takich jak TP?

Bo "giganci tacy jak TP" nie oszukują klientów wmawiając im, że będą mieli telefon za darmo a umowę można łatwo zerwać w każdym momencie. Za oszu5tów tele2, którzy fałszowali umowy jakoś się wzięli. Z resztą świadomość społeczna tego co oni robią też była niezła i zdarzało się, że konsultantów już na progu witała wiązanka K.H.S ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to chory kraj zero sprawiedliwości kiedyś walczyłem z https://stopdad.webpark.pl/ bo ktoś podpisał umowę doszło do tego że była spawa w tvn24 pytano wszystkich nawet szefa polskiej policji i nikomu się du... nie chciało z krzesła ruszyć żeby coś zrobić... powinno być jak w Szwecji spróbuj coś wykombinować z umową a zobaczysz gdzie się ląduje. Ostatnio do mojego znajomego dzwoniła firma że właśnie za free będą pozycjonować stronę i zadzwonił z pytaniem czy się opłaca ja powiedziałem ze w Polsce za free można tylko w ryj dostać.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

Nie znam się na pozycjonowaniu. Procreate manipuluje wynikami wyszukiwania opinnie na swój temat (wyniki wyszukiwania frazy "procreate opinie")

Jest to opisane tutaj:

Procreate opinie

a właściwie to tutaj: https://pl.comcha.org/forum/procreate.pl/97...i-na-swoj-temat

Czy można temu jeszcze jakoś inaczej zaradzić?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka, niestety bardzo się mylisz. Skoro oferują 3 miesiące za darmo z możliwością wypowiedzenia umowy, normalny człowiek pomyśli sobie że firma jest dobra i udowodnią, że pozycje pójdą w górę - jeśli ktoś chce je utrzymać to będzie płacił, jeśli nie - to zrezygnuje. Praktyki stosowane przez Procreate to zwykłe naciąganie, mogą na tym stracić inne firmy pozycjonerskie.

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności