Jump to content
Sign in to follow this  
kill bill

Hotele Pilne na 22/23

Recommended Posts

Mam pytanko :D

Łatwo z tego hotelu dojechać komunikacją miejską na stacje PKP ??

Z pod Galerii Centrum ul.Marszałkowska marszałkowska jadą w kierunku na Legionowo Firma prywatna Translud Prosić kierowce żeby zatrzymał się przy fort Piatek:)

Lub z DWorca wschodniego autobus 103 z przesiadką na 723 przy pl.Halera

Potem podamy dokładniej jest czas :D

Moj Blog czyli goło i wesoło ale czasem bardzo powaznie :D Wreszcie sobie popiszę to czego nie moge na forum :)

i ja jeszcze pytanko dla pewności:

formularz na stronie konkursowej jest w celach statystycznych a w sprawie noclego sami sobie dzwobnimi i rezerewujemy nocleg, imprezka jest w 22 i w nocy z 22 na 23 ??

pozdrawiam

p.s. jak mi ktoś zarezeruje ten zielony pokój ze skosami to :D

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Białołęka... uuuu... Będę musiał pokonać odległość równą odcinkowi łączącemu dwa najbardziej odległe od siebie miejsca Warszawy,

Fort Piontek ? :) - kamieniem to nie dorzucę - ale z wiatrówki by doleciało (gdyby inne bloki nie zasłaniały).

Nawet się nie wczytywałem - ale to impreza otwarta ? Bo prawie w "laczkach" mogę dojść.

Z pod Galerii Centrum ul.Marszałkowska marszałkowska jadą w kierunku na Legionowo Firma prywatna Translud Prosić kierowce żeby zatrzymał się przy fort Piatek:)

Lub z DWorca wschodniego autobus 103 z przesiadką na 723 przy pl.Halera

to pomogę jeszcze - na stronie fortu jest ale ... - przystanek nazywa się "Poetów"

Inna trasa - z wschodniego - 144 jeździ - ale trochę okrężnie (dodatkowo z 10 minut w porównaniu z normalną trasą, którą jeżdżą inne autobusy - czyli ul. Modlińską) - więc można Tarchomin pozwiedzać :zeby: - ale jednym autobusem się dojedzie.

A Z zachodniego 510 - przesiadka na Konwaliowej w 511 albo 723.

Z Dw. Centralnego - najłatwiej w metro - do pl. Wilsona (kierunek Młociny) i w 511.

A jak ktoś jedzie samochodem od strony Legionowa to jak zobaczy zieloną blachę z napisem Warszawa (tak tak) ;) i droga zrobi się 3 pasmowa a "wieśnaki" zaczną przyspieszać - to znaczy że już tuż tuż ;)

Acha - acha - 609 - nocny co godzinę z Dw. Centralnego bardzo "turystycznie" bo robi prawie kółka -

Uwaga - kradną :piwo:

Nieraz "kibole" zaczepiają "niemiejscowych" - więc autobus dla "szukających wrażeń" - ale jest.

tylko już nie zmieniajcie bo zarezerwowałem pokój !!

p.s. żona pyta czy będą tańce ?? :)

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

szkoda ze doba hotelowa tylko do 12, ja zazwyczaj mam kaca dłuzej :yahoo::)

Ja mam tylko jedno pytanie :) Jak zabierzecie swoje drugie połowy, to one zniosą wysłuchiwanie tematów o SEO i komputerach? Moje babsko :) wymięka po ok. minucie :yahoo:

Dała matka rozum? To kombinuj.

moja musi znosić bo sama w tym robi poniekąd, choć bardziej do SEM ją przyuczam - dodawanie do katalogów ją nudzi :)

Dla wszystkich osób dzwoniących informuje że to nie jest impreza zamknięta i można jescze przyjechać.

Najpierw trzeba sprawdzic czy sa miejsca jeszcze w hotelu

Pozdrawiam

Moj Blog czyli goło i wesoło ale czasem bardzo powaznie :D Wreszcie sobie popiszę to czego nie moge na forum :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy