Skocz do zawartości

Google - nowa opcja wypłaty na konto bankowe


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś moim oczom ukazała się długo oczekiwana wiadomość - google wysyła pieniądze bezpośrednio na konto bankowe :placze:. Przeczytałem tą wiadomość:

https://www.google.com/support/adsense/bin/...py?answer=25885

I za chiny ludowe nie mogę odszukać nigdzie opcji wprowadzania numeru konta. W panelu zmiany sposobu płatności jest dalej tylko: czek pocztą/czek kurierem.

Poza tym klikając w "zapisując się na EFT" wyświetla mi się:

    Sorry!

    The document you have requested is not available. Please visit the AdSense Support home page to find answers to your AdSense-related questions.

    If you have arrived at this page from a link on a Google page or email communication, kindly let us know using our contact form.

    Thanks for using Google.

Jeśli dojdziecie do jakichkolwiek informacji nt. przesyłania wypłat na konto - proszę o informację.

Pozdrawiam serdecznie,

Sebek

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Żeby ich nie zapychać - poinformuj nas o odpowiedzi tutaj.

Moim skromnym zdaniem możliwość wypłaty na konta powinna być od początku wprowadzana przez google. Jest to o wiele wygodniejsze niż godziny spędzone na oddaniu czeku i tygodnie na oczekiwaniu jego realizacji...

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, może jest jakaś opcja założenia konta w jednym z wymienionych krajów, czy źle kombinuję? ;>

87877[/snapback]

Do tego by trzeba sie jeszcze przemeldowac by zmienic kraj rezydowania dla konta adsense :]

Szlachetne Google

nikt sie nie dowie

jak anty-seo'ujesz

az zajaggerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności