Jump to content

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie. Ale ja zadaję pytania jak sprawdzę wszystkie swoje nawet najgłupsze pomysły i teorie i przeszukam internet czy nie ma rozwiązania. Są dwie zalety takiego podejścia. 1. Uczę się 2. Nie zawracam

Właśnie Aleks napisał, że JS nowej recaptcha "poddał się" i będzie rozsyłać zamknięta beta jak podłączą już gotowy moduł do xRumera. Za niedługo będzie update bo już niby OCR działa skutecznie.

Matusik Ciebie już "znają" support wszystkich znanych softów, niestety nie z tej dobrej strony jaki bys trafił na forum ru sam by Tobie załatwił wypad

Posted Images

Sam Xrumer jest 32 bitowy więc tyle ramu mu nie potrzeba, ale Xevil Beta owszem bardzo zasobożerny, 32GB uważam - to minimum. Jeśli chodzi od SO na wszystkich swoich serwerach mam wyłącznie 2012 R2.

re287am9.jpg

12 godzin temu, MaxPan napisał:

Najgorszy wybór

Z praktyki powiem że nie widzę żadnych problemów. Co z 10-tką jest nie tak że rumak ma mieć jakieś problemy ?

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Cytat

Co z 10-tką jest nie tak że rumak ma mieć jakieś problemy ?

Zaczynając  od tego, że BM nie zaleca ten system operacyjny kończąc,  całym spisem opcji które należy wyłączać, żeby XR jakoś działał. XR został stworzony i zoptymalizowany do pracy z :serwerowymi systemami operacyjnymi. Można oczywiście skonfigurować tak w10, żeby XR normalnie pracował, tylko po co tracić czas. Jeśli ktoś nie chce używać XR na serwerach to już lepiej Windows 7 stawić. 

• Like 1

re287am9.jpg

MaxPan, czy mogę cię prosić abyś dowiedział się w firmie Botmasterlabs co oznacza w Xevil błąd 553 i brak click ? Jeśli masz oczywiście taką możliwość i ochotę. Proszę cię o to bo może Ty masz z nimi jakiś kontakt. Pisałem na maila na support i cisza.

Nie wiem czy to wina tego Win 2016 czy mam prosić o przeinstalowanie na 2012. Jakaś mała podpowiedź od firmy i wszystko by było jasne gdzie szukać przyczyny.

Dziękuję

Biuro rachunkowe www.biuro-wk.pl Częstochowa | Elektryczne ogrzewanie podłogowe http://elektrasklep.pl

Słuchajcie, dostałem odpowiedź z supportu, pozwolę tu ją wkleić aby ewentualnie ktoś skorzystał:

windows 2016 is buggy, for normal work of soft use windows 2012 r2
other 2016 (it's most buggy one)
and 2019 have also bugs, not as 2016 but still buggy

Biuro rachunkowe www.biuro-wk.pl Częstochowa | Elektryczne ogrzewanie podłogowe http://elektrasklep.pl

Dla tego napisałem wyżej, że wszystkie swoje licencje mam na  2012 R2. Tak samo inne softy seo polecam używać na tym systemie operacyjnym.

re287am9.jpg

21 godzin temu, MaxPan napisał:

Można oczywiście skonfigurować tak w10, żeby XR normalnie pracował,

Standardowo na win10 XRumer będzie miał gorszą wydajność?

Co należy skonfigurować, jeśli możesz podpowiedzieć?