Jump to content
dawstaw

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0

Recommended Posts

Kod "optymalizacja" będzie działać do 20 września 2017 roku.

re287am9.jpg

@MaxPan mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie.
Przy zakupie Rumaka wersji standard nie ma osobnego okienka do wpisania kodu.
W tym przypadku wystarczy go wpisać w okienko gdzie napisane jest "Message:" ?

Rejestrujesz konto po rejestracji kontaktujesz się z supportem  pisząc, ze jesteś z PL i masz kod.

Wszytko Tobie wytłumaczą.

re287am9.jpg

Dnia 14.09.2017 o 15:50, MaxPan napisał:

Ma działać

Program mogę zakupić poprzez PayPal mojego brata ?

Będzie to inny mail od tego którego użyłem tutaj na forum.

Wolę zapytać aby nie mieć później problemów.

Możesz kupić tylko przeczytaj umowę licencyjną, zgodnie z tym co tam pisze formalnie tylko Twój brat może z niego korzystać. Email na forum nie ma znaczenia w przypadku zakupu Xrumera z kodem "optymalizacja"

re287am9.jpg

Tak jak piszecie mi ciągle na PW napisze jeszcze raz kod "optymalizacja" na zakup Xrumer+Xevil Platinum działa jeszcze dzisiaj i jutro do 24.00 czasu polskiego i promocja nie będzie przedłużona. Rabat na kod "optymalizacja" wynosi 100 USD. Obowiązuje jak na pierwszą tak i na kolejne licencje.

re287am9.jpg

Cytat

czyżby soft upadał

:D Ta, zwłaszcza że niedawno wypuścili najlepszy/jeden z najlepszych publicznie dostępnych OCR, a to nie wszystko.

Z tego co mi wiadomo to Ci co mają już kupioną lickę, to upgrade dostaną za free.

Ewidentnie widać że zbierają kasę. Tak jak jakiś czas temu wypuścili promocję dotyczącą abonamentu, że jak zapłacisz za rok z góry to drugi rok dostaniesz gratis. W kontekście zapowiedzi wydania nowej wersji softu przypuszczam (choć wiadomo - nie mam pewności), że po prostu prace nad nową wersją są bardzo kosztowe, a chcą to skończyć jak najszybciej. Więc robią promocje i rabaty byleby $$$ zarobić.

Cytat

skąd taka duża promka? 

Jak sama nazwa kodu "optymalizacja" ( jak domena na której piszesz) wykasuje tą promocje  osobiście "wynegocjowałem" u Aleksa dla użytkowników forum w trakcie prywatnej rozmowy, Twoje przypuszczenia, że coś tam pada delikatnie mówiąc nie logiczne. Nowa wersja jest na bardzo zaawansowanym stadium, z tego co Aleks mówił nie jeden raz update będzie darmowe dla tych co posiadają aktywną licencje.

Cytat

za free nowa wersje?

Wałkowano to było na support forum, wiele, wiele razy.

Soft dalej jest używany, może nie jak wcześniej kiedy jeden mocny blast + indeksacja robiła topy, ale dla określonych czynności jest dalej aktualny.

Wiele kupuje nawet dla samego Xevila Platinum. Powiem "po sekretu" idą bardzo intensywne pracę nad algorytmem umożliwiającym automatyczne rozwiązywanie Recaptcha2. Jak ktoś śledzi rozwój softu ( ja od V 3.XX) to wie, że OCR zawsze był mocną stroną Xrumera.

re287am9.jpg