Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś. Successful to linki do for, a konkretnie linki do zamieszczonych postów. Jeśli jednak masz słabą bazę to w successful będziesz mieć dużo śmieciowych adresów, na których de facto nie będzie twoich linków.

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w successful będziesz mieć dużo śmieciowych adresów, na których de facto nie będzie twoich linków.

To co to za successful jak pokazuje bzdury ? Sądziłem że jak sama nazwa wskazuje powinno podawać gdzie faktycznie są linki. W moim przypadku robię tylko profile, zatem 'successful' powinno być równe 'profile'.....

Rapidshare to nie wszystko. Tak jak życie bez błyszczyka ma sens.

Lubię czytać ciekawe komiksy z kolorowymi obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię tylko profile, zatem 'successful' powinno być równe 'profile'...

profile są w "profile" wiec czemu oni maja być w 'successful'??

Poczytaj sobie co zwierają pliki, foldery a między innymi LinksList,ZinksList,RLinksList,MLinksList,ELinkList to ogólnie dostępna wiedza, niema sensu tu wklejać (zakładając ze masz kupionego Rumera a nie za 50 USD z serwerem/miesiąc 5-ke)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie do znawców tematu.

Co może być przyczyną, że podczas startu Xr wyskakuje mi w lewym dolnym rogu " user authorization" i tak stoi cały czas ;/

Korzystam na swoje potrzeby z łącza 75Download /25Upload.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że o 12 działał o 14.30 kiedy skończyłem odsiewać jedną listę przestał działać:/

Nie miałem żadnego powiadomienia o haraczu;)

Jako ciekaweostkę mogę powiedzieć, że na kompie gdzie mam zainstalowanego Xr nie mogę wejść na stronę botmastera :/

Edytowane przez sgno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo chcialem kupic xr, ale zastanawiam sie czy nie lepiej zamiast 5 poczekac na 7. Bo kupujac 5place chyba 2x tak? Za 5 i za update dla 7. Co radzicie? Ile w ogole kosztuje update? z gory dzieki za info

Nie płacisz za żaden update, możesz używać 5 lub 7 beta, przy tym drugim jest opłata 10 dolców miesięcznie.

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności