Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MaxPan napisał:

Najgorszy wybór

 

Z praktyki powiem że nie widzę żadnych problemów. Co z 10-tką jest nie tak że rumak ma mieć jakieś problemy ?

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co z 10-tką jest nie tak że rumak ma mieć jakieś problemy ?

Zaczynając  od tego, że BM nie zaleca ten system operacyjny kończąc,  całym spisem opcji które należy wyłączać, żeby XR jakoś działał. XR został stworzony i zoptymalizowany do pracy z :serwerowymi systemami operacyjnymi. Można oczywiście skonfigurować tak w10, żeby XR normalnie pracował, tylko po co tracić czas. Jeśli ktoś nie chce używać XR na serwerach to już lepiej Windows 7 stawić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan, czy mogę cię prosić abyś dowiedział się w firmie Botmasterlabs co oznacza w Xevil błąd 553 i brak click ? Jeśli masz oczywiście taką możliwość i ochotę. Proszę cię o to bo może Ty masz z nimi jakiś kontakt. Pisałem na maila na support i cisza.

Nie wiem czy to wina tego Win 2016 czy mam prosić o przeinstalowanie na 2012. Jakaś mała podpowiedź od firmy i wszystko by było jasne gdzie szukać przyczyny.

 

Dziękuję

Elektryczne ogrzewanie podłogowe https://elektrasklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dostałem odpowiedź z supportu, pozwolę tu ją wkleić aby ewentualnie ktoś skorzystał:

 

windows 2016 is buggy, for normal work of soft use windows 2012 r2
other 2016 (it's most buggy one)
and 2019 have also bugs, not as 2016 but still buggy
 
 

Elektryczne ogrzewanie podłogowe https://elektrasklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MaxPan napisał:

Można oczywiście skonfigurować tak w10, żeby XR normalnie pracował,

Standardowo na win10 XRumer będzie miał gorszą wydajność?

Co należy skonfigurować, jeśli możesz podpowiedzieć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja Xevil Beta 28 (Final) dużo zmian polecam zaktualizować się, razem z nią można dostać również nową wersje Xrumera która jeszcze nie jest do pobrania dla wszystkich.

 

Z tej okazji mam kody rabatowe które  obniżają cenę na Xrumer +Xevil + Dostęp do Xevil BETA 4, za wszytko 115 USD(!) przy platnosci PayPal. Recaptcha 2 lamie tylko Xevil Beta 4.

Kody bezpłatne. Po kody proszę  zgłaszać tylko osoby mające pieniędzy żeby nie blokować kody przez tych co "oczekują na pieniędzy", "czekają wypłaty", "inne". Krótko mówiąc nie masz kasy nie zawracaj mi głowę.

 

Kody obniżają tylko zakup licencji, nie można tym kodem obniżyć abonament licencji którą już posiadacie ale można kupić nową.

 

p.s Już idą pracy nad Xevil beta 5.0 w tym nad automatycznym rozwiązywaniem Recaptcha 3. Szczegóły za 3-4 tygodnie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaxPan napisał:

Wyszła nowa wersja Xevil Beta 28 (Final) dużo zmian polecam zaktualizować się, razem z nią można dostać również nową wersje Xrumera która jeszcze nie jest do pobrania dla wszystkich.

 

Sprawdziłem, niestety nowa wersja nie jest jeszcze dostępna do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności