Skocz do zawartości

Darmowe kody pozwalające na bezpłatne dodanie wpisów do płatnych katalogów


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście kod POZYIOPTY4 także wykorzystany, lecz nikt nie raczył poinformować...

Jak zawsze. Pisałem już kiedyś aby kody udostępniać tylko dla zarejestrowanych użytkowników + obowiązkowe info o wykorzystaniu ale oczywiście każdy ma to w głębokim poważaniu a i moderatorzy nic z tym faktem nie robią.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowe info o wykorzystaniu ale oczywiście każdy ma to w głębokim poważaniu a i moderatorzy nic z tym faktem nie robią.

 

Widzisz jak nieco bardziej dokładnie poczytasz forum a nie tylko ten dział to dowiesz się, że tekst w znacznikach "code" widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników. A pilnować kto ile kodów wykorzystać nie mamy zamiarów. Ale dam Tobie podpowiedz wystarczy, że właściciel katalogu będzie akceptować tylko wpisy słownie potwierdzone na forum ( kod widać w panelu admina każdego katalogu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tekst w znacznikach code jest tylko dla zarejestrowanych a osoby dodajace wpisy nie korzystają z tego znacznika to może warto byłoby wprowadzić do tego wątku jakieś zasady?

Rozumiem, że kody dodawane są dobrowolnie przez właścicieli katalogów ale niech to też ma ręce i nogi.

Info o wykorzystaniu to akurat apel do użytkowników.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tpk-Games
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kody dodawane są dobrowolnie przez właścicieli katalogów ale niech to też ma ręce i nogi.

 

Zasady ustalają właściciele katalogów, jeśli te zasady nie są sprzeczne z regulaminem PiO to nic nam do tego co Wy z tymi kodami robicie. Czy jedna osoba wykorzystała 5 kodów czy jeden. Jeśli właściciel katalogu taki stan rzeczy akceptuje to jego prywatna sprawa. A tak na marginesie prywatnie uważam, że prosić się o kod za 1- 3 zł, jeszcze próbować innych umoralniać to trocha poniżające.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie proszę się o kod a z tego wątku nie korzystam już od dłuższego czasu ponieważ jakość pojawiających się tu katalogów najczęściej pozostawia wiele do życzenia. Śledzę ten temat od 300 strony i przez cały ten czas pojawiły się tutaj tylko 3 dobrej jakości katalogi które faktycznie były zadbane. Reszta jedzie na tym samym skrypcie i nie zwraca uwagi na nic.

Odpowiadając na kolejne pytanie typu "Po co się wdajesz w dyskusje skoro i tak nie korzystasz z tego spisu?" odpowiadam bo mogę.

Umoralniać powiadasz - to jest twoje zdanie raczej próbuje ogarnąć coś co wam nie idzie.

Ale z tego co widzę ta rozmowa nie ma sensu więc na tym poprzestańmy

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten temat od 300 strony i przez cały ten czas

a z tego wątku nie korzystam

próbuje ogarnąć coś co wam nie idzie.

Widzisz Drogi Kolego, my mamy o wiele więcej innych, ważniejszych zajęć jak pilnować kto ile kodów wykorzystał. Jeśli Ty masz takie hobby to Twoja prywatna sprawa. Nie ma złamania regulaminu i to jest glówne co musisz sobie uwiadomić.

Nie będziemy nikogo zmuszać aby dodawał kody w znacznikach "code" bo może życzą sobie aby te kody były widoczne również dla użytkowników niezarejestrowanych. Nie wiem czy wiesz ale PiO nie jest forum wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Napisze jeszcze raz jeśli właściciel katalogu doda kody w znacznikach <code> i będzie akceptować wpisy wyłącznie po potwierdzeniu na forum, to cala ta Twoja krucjata straci sens i nie mieszaj do tego administracji forum.

Wiec dawaj zrobimy tak, my będziemy robić to co uważamy za słuszne, a Ty albo to akceptuj albo pilnuj kodów gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności