Jump to content

Konkurs na pozycjonowanie strony

Recommended Posts

Informuję, że 1 grudnia oficjalnie wystartował mini konkurs na pozycjonowanie strony internetowej organizowany przez e-weblink.com dla swoich uczestników

Cel konkursu

Wypozycjonowanie frazy Atrakcje turystyczne w Pieninach dowolnymi technikami

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział tylko nowe domeny zakupione po dniu startu

2. Domeny funkcjonalne drugiego poziomu (z tej listy http://www.dns.pl/dns-funk.html) nie mogą brać udziału.

Okres trwania konkursu:

90 dni

Do wygrania cała masa nagród, do laptopów poprzez nawigacje do serwerów z domenami :P

Nagrody ufundowali:

Nagrody za I miejsce w konkursie na promowanie stron

asus_eee.jpg

• Netbook ASUS Eee 1000H 2x1.6Ghz/2GB/160GB LED XP - ufundowany przez e-Weblink.com
  • hosting uti Max (20 GB,roczny transfer 300 GB) + 5 domen .pl ufundowany przez uti.pl
  • 5 kont SEO ufundowanych przez iSwift.pl
  • licencja na jedną domene statystyki strony internetowych xannstat.com

Nagrody II miejsce:

GPS-NavRoad-NR360.jpg

• GPS NavRoad NR360 Automapa XL PL 5.5.3 + 2GB - fundatorem jest statlink.pl
  • hosting uti Max (20 GB,roczny transfer 300 GB) + 3 domen .pl ufundowany przez uti.pl
  • Konto X2 ufundowanych przez iSwift.pl

Nagrody III miejsce:

• hosting uti Max (20 GB,roczny transfer 300 GB) + 1 domen .pl ufundowany przez uti.pl
  • Konto X1 ufundowanych przez iSwift.pl

SPONSORZY :)

logo_statlink.jpg logo_uti.jpg

logo_siwift.jpglogo_xannstat.jpg

Marketing internetowy dla firm

• Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super wiadomość :)

A ilu fraz można się spodziewać? I czy obowiązkowe będzie posiadanie konta PRO w e-webie? Bo ostatnio to spowodowało, że w połowie musiałem zrezygnować. (potrzeba opłacenia konta PRO + liczba punktów wymaganych do monitoringu fraz odstraszała)

Pozdrawiam :)

sadze ze bedzie i ja nie widze z tym problemów po coś ten konkurs jest w końcu organizowany, tak wiec sądze ze konto PRO w webie trzeba bedzie mieć- raczej w statlinku nie gdyz strony dopiero co stworzone i jeszcze nie zaindeksowany nie byly by do niego przyjete, choć pewnie mogę się mylić

a biorąc pod uwagę nagrodę - laptop - kwota ponad 1000zł to mozna było 20k w ostatnim konkursie przez 2 miechy przeznaczyć - koszt znikomy do tego co można było wygrać :)

nic trzeba czekać na informację co i jak i bedzie można brać sie za robotę

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

sttorm, wiem i nie marudzę, ja po prostu oceniłem realnie swoje szanse i czas jaki mogę poświecić na ten poprzedni konkurs i doszedłem do wniosku, że jest to w moim przypadku nieopłacalne. Mój post nie miał mieć jakiegoś krytykującego/negatywnego wydźwięku - fajne, że ktoś w ogóle jakieś konkursy robi :)

Pozdrawiam :)

Konkurs jest pewnego rodzaju formą rozrywki gdzie można sprawdzić siebie stając w szranki z innymi, nie wyłaniamy tu mistrza nad mistrzami a jedynie proponujemy dobra formę zabawy

Nie ukrywam że taki konkurs jest też pewnego rodzaju formą reklamy dla sponsorów.

Co do kosztów uczestnictwa to zawsze jakieś będą :) tego nie da się wyzerować

Możecie śmiało sponsorować obecny :) Nie widzę przeszkód :)

Uchylając rąbek konkursu :) to będzie to konkurs podobny do tego o Tybecie, gdzie nacisk położymy na wartość strony co oznacza że jeżeli ktoś wygra "śmietnikiem" to może być zdyskwalifikowany w dniu ogłoszenia wyników