Skocz do zawartości

wieksza akcja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam - nie wiem czy ten temat byl juz poruszany czy nie ale czy nie moznaby zorganizowac akcji typu ogolna pomoc SEOpl gdzie co miesiac zbieraloby sie kase umieszczajac tam jakis nr. konta + ew. esmsy - tylko tutaj kwestia czy poszedlby na to operator i nie zabieral 70% wartosci smsa tylko nic nie bral i co miecsiac + jakies reklamy, nie wiem czy adsens wolno bo wiadomo ze ludzie by tam wchodzili po to zeby klikac. Co miesiac by sie tam wystawialo inna osobe lub inna organizacje.

jakie sa tego plusy ?

stala domena - stala jedna fraza i moze po jakims czasie akcja stalaby sie popularna jak pajacyk.pl i ludzie wchodziliby tez z adresu..

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest nawet skrystalizowany jedna domena z Cms-m i wszystkie sprawy dotyczące innych na tej jednej domenie i jedno pozycjonowanie dla tej domeny.

Ale jak napisał Melassa to pewnie kwestia jeszcze dni tygodni bo osoby w to zaangażowane mają teraz trochę własnej ciezkiej pracy

Niemniej już wkrótce :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a może by tak subforum pt. "Nasze akcje charytatywne" co Michałku ?? :rolleyes:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Birbantku

79920[/snapback]

:P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie lepiej

1)Layout forum zmieniony

2)Zakonczymy konkurs rozdamy nagrody

3)Wezmiemy sie za subdomene pomoc.seopl.org

Dzięki uprzejmości Michała.Piotra i Zero który zdłubie grafikę

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
esmsy - tylko tutaj kwestia czy poszedlby na to operator i nie zabieral 70% wartosci smsa

Może odkopuje trupa ale w słusznej sprawie. Jeżeli nadal aktualne to myślę że udałoby mi się przeforsować ten pomysł u jednego ze współpracujących operatorów. Czekam na komentarze SeoPL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zainteresownai Pasja

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pomysl strony ogolnej przeznaczonej na informacje o pomocy dla innych jest super.

Popieram i przylaczam sie w 100%

moze uda mi sie zorganizowac jakos pomoc finansowa dla tej sprawy, tylko ciekawe co w zamian , podejrzewam ze linki :piwo: Ale z tym nie bedzie problemu :D

Pozdrawiam

Alo

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym się przyłączyć do akcji, ponieważ wydaje mi się że aby wszystkim poszkodowanym dzieciakom pomóc nie starczyło by mi stron.

A w przypadku takiej większej akcji jeden większy serwis i wsparcie linkami na innych stronach to byłoby coś.

Z tego co pamiętam to forum udzielało się w pomocy Michalinie i mimo szczerych chęci nie udało się, bo choroba wygrała nie tylko z SEO, ale i z Michaliną.

Myślę że to dodatkowa mobilizacja. Czas jest jednak najważniejszy i to nie tylko nie tylko dla pracujących.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są podobne strony o tej tematyce lecz są słabo widoczne, a przecież co 4-polak szuka informacji właśnie przez Internet.

Są setki osób szukających pomocy lecz często nie wiedzą gdzie tej pomocy mają szukać.

Nie każdego stać na kosztowne reklamy czy to w prasie czy w telewizji.

SEO w Polsce rozkwita w szybkim tempie, więc możemy zdziałać wiele dla tak niewielu.

Wszystkim nie jesteśmy w stanie pomóc, ale sama myśl niesienia pomocy innym

budzi w człowieku chęć do działania i że staje się potrzebny.

Jak najbardziej przyłącze się do tego projektu.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 listopada będe rozmawiał z kilkoma osobami o starcie tego Vortalu.

Wiec powoli ruszamy :blink:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności