Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja po redirect 301


Saletra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupilem sobie nowa domenke - https://www.tweaks.pl . Pytalem was tutaj co jak przeniesc pozycje ze starej domeny - https://tweakxp.com.pl na ta nowa. Poradziliscie redirect 301 :D

Teraz mam taki problem:

- redirect jest juz od 2-3 tygodni

- przeniesione pozycje sa duzo gorsze niz na starej domenie, a na niektorych tych najwazniejszych mnie w ogole nie ma ;)

- wywalilo z google glowna strone domenki https://tweakxp.com.pl/ a zostawilo wszystkie podstrony

- na nowej domenie ma pr=0 a stara jakis tydzien temu (czy tam kiedys, co byl update PR dostala PR=4 :P - ja chce go na nowej domence)

- zmieniam linki ze stron z domena stara na nowa.

Mam jeszcze czekac ??

Masz coś do powiedzenia? portal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może nie znam, ale raczej na twoim miejscu zacząłbym linkować nową domenę... Narazie nie ma do niej żadnego linku, więc jak może się piąć w górę ? Poza tym jest znaczna różnica w zaindexowanych słowach, więc moim zdaniem jak zawsze w SEO: dodawać linki i czekać.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiecie mi czy czegos nie zwalilem?

Dlaczego usuneli tweakxp.com.pl (glowna, zostawiajac podstrony) a potem przyznalo jeszcze jej wiekszy pagerank?

Dlaczego nie przenioslo PR na nowa domene?

Dlaczego pozycji nie przenioslo "idealnie" tylko troszke gorzej?

To typowe dla redirect 301? Czeba czekac jeszcze ze 3-4 tygodnie?

Masz coś do powiedzenia? portal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - 301, przekierowanie stałe, przeniesione na stałe - więc wyszukiwarka usuwa to ze swojej bazy danych, bo traktuje to, jakby już tej strony miało nie być.

Moim zdaniem dostałeś większy PR, gdyż jest on przyznawany na podstawie linków przychodzących i wychodzących. Jeżeli linki są skierowane na starą domenę, to ona otrzymała wysoki PR.

Dlaczego nie przeniósł się na nową domenę? Tutaj wydaje mi się, że potrzeba czasu i przy następnej aktualizacji będzie ok.

Dlaczego nie przeniosło idealnie? Wydaje mi się, że to w dalszym ciągu sprawa linków, więc trzeba czekać cierpliwie i będzie ok.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trzeba umieścić kod tego redirect 301 , żeby przekierowywało, bo może mi się to przydać...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze dodaje linki :P

, od tygodnia

Widocznie, mało efektywnie.

lepiej tak niż miałby ocknąć sie z wiaderkiem w piaskownicy

a tydzień to trochę mało, bo coś googlebot chyba działa urlopowo 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać skrypt redirect 301, jaki mam umieścić na stronie, by przekierowywało?

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a pozycja pod najwazniejszym slowem dalej nie odzyskana

co to za słowo/fraza? Poza tym, Twoja domena jest świeża, nie oczekuj zbyt wiele. Miesiąc to o wiele za mało czasu.

pzdr.

PS. Tymczasem linki i... linki.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności