Jump to content

Własny program partnerski ?


Recommended Posts

z twojego innego tematu wynika, że nie masz firmy, więc dochód u ciebie nie był najwyraźniej wystarczająco wysoki aby wymusić na tobie jej założenie, a skoro nie zarabiasz wystarczająco to PP nie jest opcją dla ciebie.

Daj sobie więc spokój z własnym PP, będzie cię to za drogo kosztować, lepiej promować to w tradycyjny sposób, PP są kosztowne nie tylko podczas ich trwania, ponieważ najdroższe jest jego założenie.

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Link to post
Share on other sites
hotsauce, widzę, że siedzisz w temacie. Mógłbyś rozwinąć? Dlaczego PP jest kosztowne? Chodzi o kwestie prawne, obsługę czy jeszcze coś innego

koszt uruchomienia programu wacha się od 300 do nawet 5000 tyś zł

tu masz np jedną z tańszych ofert jeśli chodzi o wdrożenie ale pobierają 20% ciągłej prowizji. czyli np dajesz 2 zł za lead to tak naprawdę płacicsz 2,40 + vat. Więc jeśli nic nie sprzedajesz to raczej nie jest to opłacalne. Tak samo klick - ciekawe oferty zaczynają się od 0,13-0,15 gr za klik - ty zaś musisz doliczyć +20%prowizja oraz +22%vat

A może jakieś gotowe rozwiązanie w stylu www.propartner.pl ?

Teraz propartner.pl zmienia właściciela więc mogą być trudności w rozliczeniach choć nowi i starzy właściciele zarzekają się, że wszystko pójdzie gładko.

Ogółem warto zainteresować się jeszcze platformami novem oraz afilo.

TD oraz zanox będą droższe ze względu na pełen zagraniczny kapitał a przez to inne ceny

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Link to post
Share on other sites
5000 tyś

Cholera, sporo ;)

Jeśli chcesz otworzyć własny PP oparty na Premium SMS to w zasadzie nie musisz inwestować ani grosza. Mówię oczywiście wyłącznie o sprawach technicznych. Nie wiem dokładnie co chcesz sprzedawać, ale domyślam się, że masz już gotowy produkt. Wystarczy zatem rejestracja w Cashbill - ten system umożliwia jak ja to nazywam "podrejestrację", czyli branie w opiekę użytkowników Tobie podległych. W praktyce możesz decydować w zasadzie o wszystkim, a co najważniejsze sam odpalać usługi i ustalać prowizje - możesz więc czerpać zyski z kazdego swojego podusera.

System jest dość rozbudowany, w zasadzie można odpalić na nim każde usługi oparte na SMS, które spotkać można w internecie. Oczywiście brak własnego oskryptowania będzie wymuszał więcej działań manualnych, ale jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na automatyzację PP to jest to dobre i efektywne wyjście.

Napisz co konkretniej chcesz zrobić, to być może będę w stanie zasugerować jakieś rozwiązanie.

Edited by mankowski

Wyznacz cele, a osiągniesz wszystkie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy