Jump to content

bellois

Forumowicze
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dymecki.pl

Profile Information

 • Interests
  Internet, biznes, fotografia, linux i open-source, czasami historia

Recent Profile Visitors

2,237 profile views
 1. Czemu uważasz za problem faktyczne zgłoszenie się do kilku firm i wzięcie wyceny?
 2. Jeśli danej strony nie ma, to najrozsądniejsze jest na ogół wyświetlenie strony błędu. Zastanów się: otwierasz sobie stronę jakiegoś produktu w nowej zakładce, po chwili do niej zaglądasz, a tam załadowała się strona główna albo co gorsze inne produkt? Jeśli dana strona zniknęła, to należy poinformować o tym użytkownika. Oczywiście w jej ramach można próbować polecić inne produkty lub strony serwisu.
 3. A może jakieś gotowe rozwiązanie w stylu www.propartner.pl ?
 4. Ale SyropLive.com to aplikacja online? W takim razie nie spełnia podstawowego wymagania, czyli zapewnienia prywatności :-) Edit: poza tym, to jakiś system wymiany chyba? Mi chodzi o narzędzie do wygodne zarządzania wpisami, które dodaję głównie do precli opartych o WP. To coś innego.
 5. Chciałbym mieć narzędzie do zarządzania wpisami w preclach. Nie dodawania, ale zarządzania. Z takimi funkcjami, jak np.: przechowywanie danych dostępowych, przechowywanie dodanych wpisów, szybkie informowanie jakie linki znajdują się w danym wpisie, sprawdzanie, czy wpis nadal istnieje, itd. Przewiduję duży popyt na takie narzędzie
 6. A czy PSD to statyczny plik graficzny? :-) Przy wielu elementach nie ma różnicy, ale pojawiają się przy bardziej skomplikowanych rzeczach, np. przy przezroczystościach.
 7. Przykłady sklepów działających w oparciu o WP: http://www.seekanddestroyclothing.com/ http://www.orangutan-appeal.org.uk/shop/ http://tabletalk.com/index.php Według mnie rozwiązanie jak najbardziej godne uwagi.
 8. bellois

  SWL fakty i mity

  Zainstalowanie SWL na stronie może być przyczyną filtru. Nie tylko ja tego doświadczyłem, więc w wartościowym serwisie nie warto tego robić. Dobra wiadomość jest taka, że filtr jest szybko zdejmowany po usunięciu SWL.
 9. A wszystko wyjaśnia http://loswiaheros.pl :-)
 10. Zgadza się, już dotarłem go nagrań :-) Chociaż nie przypominam sobie, abym o tym na GL pisał
 11. Umieszczasz linki bezpośrednio do plików z ikonami, a nie piszesz nic o ich licencji?
 12. By się przyszło, jakby się miało blisko Jeżeli nagrania będą, to zachęcam do ich publikacji.
 13. Nie zdziw się, jak usłyszysz, że dla regularnej sprzedaży punktów musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy