Jump to content

bellois

Forumowicze
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bellois

 1. Czemu uważasz za problem faktyczne zgłoszenie się do kilku firm i wzięcie wyceny?
 2. Jeśli danej strony nie ma, to najrozsądniejsze jest na ogół wyświetlenie strony błędu. Zastanów się: otwierasz sobie stronę jakiegoś produktu w nowej zakładce, po chwili do niej zaglądasz, a tam załadowała się strona główna albo co gorsze inne produkt? Jeśli dana strona zniknęła, to należy poinformować o tym użytkownika. Oczywiście w jej ramach można próbować polecić inne produkty lub strony serwisu.
 3. A może jakieś gotowe rozwiązanie w stylu www.propartner.pl ?
 4. Ale SyropLive.com to aplikacja online? W takim razie nie spełnia podstawowego wymagania, czyli zapewnienia prywatności :-) Edit: poza tym, to jakiś system wymiany chyba? Mi chodzi o narzędzie do wygodne zarządzania wpisami, które dodaję głównie do precli opartych o WP. To coś innego.
 5. Chciałbym mieć narzędzie do zarządzania wpisami w preclach. Nie dodawania, ale zarządzania. Z takimi funkcjami, jak np.: przechowywanie danych dostępowych, przechowywanie dodanych wpisów, szybkie informowanie jakie linki znajdują się w danym wpisie, sprawdzanie, czy wpis nadal istnieje, itd. Przewiduję duży popyt na takie narzędzie
 6. A czy PSD to statyczny plik graficzny? :-) Przy wielu elementach nie ma różnicy, ale pojawiają się przy bardziej skomplikowanych rzeczach, np. przy przezroczystościach.
 7. Przykłady sklepów działających w oparciu o WP: http://www.seekanddestroyclothing.com/ http://www.orangutan-appeal.org.uk/shop/ http://tabletalk.com/index.php Według mnie rozwiązanie jak najbardziej godne uwagi.
 8. bellois

  SWL fakty i mity

  Zainstalowanie SWL na stronie może być przyczyną filtru. Nie tylko ja tego doświadczyłem, więc w wartościowym serwisie nie warto tego robić. Dobra wiadomość jest taka, że filtr jest szybko zdejmowany po usunięciu SWL.
 9. A wszystko wyjaśnia http://loswiaheros.pl :-)
 10. Zgadza się, już dotarłem go nagrań :-) Chociaż nie przypominam sobie, abym o tym na GL pisał
 11. Umieszczasz linki bezpośrednio do plików z ikonami, a nie piszesz nic o ich licencji?
 12. By się przyszło, jakby się miało blisko Jeżeli nagrania będą, to zachęcam do ich publikacji.
 13. Nie zdziw się, jak usłyszysz, że dla regularnej sprzedaży punktów musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą.
 14. Te teksty "rysunek", "scenografia" po lewej to elementy nawigacji czy dekoracje? Jeśli to drugie, to jedynie przeszkadzają.
 15. bellois

  Watt Wita!

  Witaj Nikomu kto coś tutaj pisze nie wierz na słowo
 16. Przekieruj tą skrzynkę najpierw na gmaila, ma świetne filtry.
 17. 1. Zależy jaka strona. 2. Zależy jaki PP. 3. Na pewno większy szał niż na sprzedaży bannerów. 1. Tylko jeśli w tej kategorii da się znaleźć reklamodawców, a nie "ściśle tematyczna grupa docelowa", bo to zbytnia generalizacja. 2. Nie sponsora - a reklamodawcę i jestem przekonany że jest to jak najbardziej wykonywalne. Poważna generalizacja.
 18. Olać OFE i samemu interesować się swoją przyszłością Ja to traktuję jedynie jako dodatkowy podatek, bo za kilkadziesiąt lat i tak może się okazać, że na koncie nic nie ma, albo że tymi pieniędzmi zajmie się państwo.
 19. Ale czemu koniecznie banner? Nie ma innych możliwości? Programy partnerskie, artykuły sponsorowane? Kwestia grupy docelowej.
 20. Przyciski cytowania na tym forum należą do najbardziej irytujacych spośród wszystkich forów jakie odwiedzam Warto byłoby coś z tym zrobić.
 21. A czy ten ranking oceniał popularność sklepu? Najlepszy sklep nie zawsze jest najpopularniejszy. Kryteria oceny są zresztą podane, choć być może nie są do końca jasne.
 22. Firmy webmasterskie raczej audytów nie zamawiają. Albo mają w swoich szeregach kogoś znające się na tym, albo... wychodzi, jak wychodzi Raczej to właściciele stron się zgłaszają i często mają poważne powody do przysłowiowego "psioczenia", że nabito ich w butelkę. Rynek raczej nie tyle trudny, ale wciąż w powijakach. Świadomość potrzeb związanych z audytami, czy szerzej usability jest jeszcze bardzo niska, choć wciąż rośnie.
 23. Wybaczcie, ale nie przebrnąłem przez wszystkie wypowiedzi. @Kila: własność intelektualna to próba zagarnięcia dla siebie przez wielkie korporacje tego, co wcale do nich nie należy. Samo to pojęcie tak naprawdę jest bzdurą. Samo słowo własność określa stan faktyczny, gdy możemy kontrolować daną rzecz. Na przykład mój komputer to moja własność. Tylko ja go kontroluję. W przypadku myśli, pomysłów, idei nie można ich kontrolować! Tak więc pojęcie "własność intelektualna" jest wewnętrznie sprzeczne. Apropo's patentów. Początkowo służyły tylko i wyłącznie ochronie wynalazcy, który wynalazł coś na
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy